Клептоманка• Изменено 22 декабря 2023
Що робити, коли не хочеться спілкуватись з батьками?
З самого дитинства відчуття, що я прийомна дитина. Не обійм, не ласки. Тільки обов´язки.
Як мені завжди казали, я нянька для молодших. Любов до молодших я бачила завжди і зовсім різне відношення.
Завжди мріяла скоріше виїхати з дому і виїхала від них рано.
З годами спілкуватися все важче. І мені зовсім не хочеться, спілкуючь через ’мушу’, бо це ж батьки.
Їздити в гості намагаюсь рідко, т як для мене то величезний стрес. Коли вони приїзжають - так само, не дочекаюсь коли поїдуть.
Але я зобов´язана звонити кожного дня. Іноді налаштовуюсь пару годин, так не хочу.
Зізнаюсь, що зрозуміла, що не люблю їх, напевно це відповідна реакція на відношення до мене.
Виїхати десь би на інший континент і дзвонити раз у місяць
Просто поговорити, може стане легше