Була студенткою, подорожувала, трохи їздила на заробітки за кордон. Була щасливою дівчиною. На все мені вистачало. Планувала жити в не в Україні. Познайомилась з старшим за мене на 9 років. В мене батьків не має, мені хотілося підтримки і опори. Любила так трошки. Почали жити разом. Ще в 2009 році його пиляла що треба їхати закордон жити. Він великий любитель своїх батьків і своєї сестри. Не хотів від них далеко їхати. Я була дуже молода і дурна, щоб це все побачити. І от що маємо: війна, закритий в країні. Бо коли на початку війни ще можна було виїхати, батьки під ноги лягали не пускали. Батько помер його. Свекруха з поганим здоров´ям. Зараз така ситуація, що за жінок почали говорити. А я сиджу і жалію проте що тоді вийшла за нього заміж, що народила від нього дитину ( добре що одну). Якщо що то кому я треба? Кому треба моя дитина? Хто мені допоможе?
Я жалію що не слухала свою інтуїцію і не виїхала ще тоді в 2009 жити і працювати закордон. Тут все одно статків не надбали, а ще тепер така с...ака з війною. Жалію що не шукала собі хлопця з однаковими цілями. А цей "любитель" своїх батьків зіпсував мені життя. Хочу повернути час назад.....
Lydmila408• 22 декабря 2023
Пипец.
Мені шкода Вашого чоловіка.
Вас насильно в Рагс тягли?
А як би Вас і за кордоном чекала дупа,що теж буває,то що тоді?
Мені шкода Вашого чоловіка.
Вас насильно в Рагс тягли?
Ответ дляTania07
Жалко моїх років молодих. З 2009 року можна було і мову вивчити і уже б прилаштувалася там. Зараз і тоді різні речі. Тому що наших багато вже. Та і я не молода
А чому дома самостійно не вчили? Взагалі реальність може відрізнятись від очікувань і можливо виявилось, що закордоном не так і добре...
Їдьте зараз, пробуйте, як не для себе так для дитини
Ответ дляLydmila408
Пипец.
Мені шкода Вашого чоловіка.
Вас насильно в Рагс тягли?
Мені шкода Вашого чоловіка.
Вас насильно в Рагс тягли?
Не тягли в загс. Треба було людини собі шукати зі схожими цілями і інтересами. Якби тоді мені б мій сьогоднішній розум, то я б за нього і під дулом автомата не вийшла б
Love_Love_Love_• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Це все відмазки і перекладаннявідповідальності за своє життя на когось іншого, мову можна і зараз вивчити, моя мама в 66 здала на права і сіла за кермо. В новому для себе бізнесі розібралась, так що….
Ответ дляLydmila408
Пипец.
Мені шкода Вашого чоловіка.
Вас насильно в Рагс тягли?
Мені шкода Вашого чоловіка.
Вас насильно в Рагс тягли?
Нуууууу, взагалі, своя сім´я завжди повинна бути в пріоритеті, а родичів можна було б навідувати. Сумно, що він так і не зміг відділитись...
Ответ дляPureTea
Всі мої знайомі з якими я полі познайомилася в закордонних поїздках. Всі там добре живуть. Вже і житло в кредит побрали
Love_Love_Love_• 22 декабря 2023
Ответ дляPureTea
Тому що три…ти не мішки таскати, якби якби….. свекруха, свекор, сестра.
Казав мій тато що поганому танцюристу яйолка заважаютт
Ответ дляTania07
Типа, будете тут сидеть и горевать за молодыми годами? И что это изменит?
А в Украине, что мешало изучать иностранный?
Ответ дляTania07
В Україні теж є люди, котрі добре живуть, це в першу чергу від людини залежить, а не від країни. Звісно тут ще важливим фактором є професія і тд
Love_Love_Love_• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Просто я тоді не послухала свого серця. Нащо було за нього виходити заміж? Тільки просканлалили ці роки з за його родичів.
А нашо ви скандалили роками?
Marie-Antoinette2• 22 декабря 2023
Поїхали б закордон, потім шкодували б що таке «золото» кинули) тай таке…
Ніхто вам зараз не тримає в країні, їдьте закордон та втілюйте всі свої мрії
Чи вам тільки понити?
Lydmila408• 22 декабря 2023
Ответ дляPureTea
Я жінка ,але к батькам не прив´язана..
Чоловік мій батьків вже поховав..Але ,як вони були живі,то він за ними тінню ходив..
Так виховали,мабуть.
Це не сама погана черта,що може бути у чоловіка.
Так виховали,мабуть.
Ответ дляOdilie
При чому тот іноземна мова? Йдеться про тодішній виїзд в 2009 році , який не стався. Тоді було прийняте рішення залишитись в Україні.
klaraneill• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
не молодая это сколько, лет 30?)
Dark_Yasna• 22 декабря 2023
Ответ дляinresta
у многих так
згодна, тільки мені ще брехав, що хоче, те саме що я, але це була брехня.
klaraneill• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
меньше на других смотрите, от этого денег, знаний и опыта работы точно не прибавится
Ну во-первых, Вы не знаете как сложилось бы если б пошли по-другому пути. Во-вторых, никогда не поздно начать все заново. Особенно сейчас когда все еще принимают украинцев по миру и все еще оказывают помощь. Вы можете выучить язык и выехать за границу если с мужем не счастливы и мечтаете о другой жизни.
Ответ дляTania07
Тепер уже нічого не поробиш, у вас є дитина - це головне. Зараз можливо навіть простіше інтегруватись, бо фізично працювати і вчити мову завдання не з легких, а так є виплати, допомога з житлом, інтеграційні курси, не розумію, чого ви чекаєте...
Деякі за ці два роки вже й +- прилаштувались, поки ви тягнете...
Marie-Antoinette2• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
І? Ніколи не пізно починати
Вперед!
Тим більш зараз є мотивація - маєте дитину, чому ви тільки негатив бачити у житті, нажили за ці роки дитину
А то тинялися закордоном одна одненька нікому не потрібна так само жалілися б зараз)
Ви прости людина така на все негативно налаштована, таким всюди все не так
Вперед!
Dark_Yasna• 22 декабря 2023
Ответ дляTania07
Тому що батьки його лізли в нашу сім´ю. І ці безкінечні його поїздки в село. Треба там помогти да там. Замість того щоб подорожувати.
то ви за мого чоловіка розповідаєте🤣
Ответ дляTania07
Ви зараз крайніх шукаєте, а не чогось хочете. Жаліти себе останя справа.
Ну, скільки Вам 30-35? Можете і виїхати і вивчити, а не когось звинувачувати. Ми самі майстри своєї долі