Мамзелькіна• 22 декабря 2023

Відволічемося?) Хто що готує на свят вечір?

Цікавлять пісні страви.
ПлюшкамиБалуюсь• 22 декабря 2023
Ответ дляМира всем
Я, мабуть, тут буду така одна. Відповідь - нічого. Буде звичайна вечеря можливо лазанья. Бо Різдво це не тільки про їжу. Та і взагалі зараз накривати столи для мене фінансово і морально ну ніяк.
Не одна. Я вперше за багато років нічого не робитиму, навіть кутю. Немає ні настрою, ні бажання. Пюре з сосисками зроблю, вінегрет маю, тірамісу маю. Все. Ніяких свят, ніяких застіль.

Сиреневая цапля• 22 декабря 2023
Ответ дляМамзелькіна
А ви солодкі робите? Бо знаю ще якось з часничком роблять
Солодкі, з маком і вишнями.
автор Мамзелькіна • 22 декабря 2023
Ответ дляМуркамурковна
Так з кришкою, щас пошукаю
Чекаю
Муркамурковна• 22 декабря 2023
Осьо) ще є в деяких)
автор Мамзелькіна • 22 декабря 2023
Ответ дляМуркамурковна
Осьо) ще є в деяких)
А всьо, зрозуміла. В мене є щось подібне). Сенкс
Броніки для Моніки• 22 декабря 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
За нормальним. За яким живу вже 45 років.
Нормальный - это старый? Весь остальной мир, давно перешедший на новій календарь, значит, ненормальный.
Кидстаффовна• 22 декабря 2023
Планую. Маю надію все вийде.
Кутя, узвар, голубці з картоплею та грибами, короп смажений чи запечений, оселедець чи скумбрія, квашена капуста, соління, пампушки, вареники з вишнею.
автор Мамзелькіна • 22 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовна
Планую. Маю надію все вийде.
Ви вже друга за пампушки пишите. Мабуть і собі спробую)
Муркамурковна• 22 декабря 2023
Ответ дляМамзелькіна
))) велкам)

Ермолайчик• 22 декабря 2023
Кутя, узвар, рибні стейки, мариновані гриби, грибна юшка, тушена капуста з грибами, запечена картопля, оселедець, бутерброди з ікрою.
автор Мамзелькіна • 22 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Чудове меню
Лепетун• 22 декабря 2023
Ответ дляМамзелькіна
Я нормально запитала, що люди готують на свят вечір) ні хіба?
наче й так, але мені дивне питання. Якби на Різдво - то ясно, меню можна змінювати. А на свят вечір - все традиційно. Хіба у вас нема списку страв які готуєте?
Ермолайчик• 22 декабря 2023
Ответ дляМамзелькіна
Чудове меню
Дякую! Все досить скромно і по-швидкому. Немає ні настрою, ні фізичних сил. Але все ж таки хочеться притримуватися традицій. Я пам’ятаю своє дитинство - це дійсно було свято всієї рідні. Але, бабусі-дідусі померли і родичі збираються хіба що в групі у Вайбері.
Не гавкаю- но охраняю• 22 декабря 2023
Кутя, вареники з картоплею, вінігрет, оселедець, олівки, чебуреки з тушеною капустою, фасоль в томаті, лосось запечений,гриби мариновані, салат картофельний, перець фарширований морквою, узвар.
Совбез• 22 декабря 2023
До 6 числа ще далеко
Срочнокпсихологу• 22 декабря 2023
Для мене вінегрет, скумбрія копчена, картопелька то найсмачніше.
Тут надолго• 22 декабря 2023
Хочу утку с яблоками или апельсинами, а вообще что то настроение не праздничное, раздражает все вокруг
БезВзяток• 22 декабря 2023
Сильно наготовлювати не буду. Бо завтра моє д нар, просто не встигну

З пісними стравами не складно в наш час.
Кастрюлька• 22 декабря 2023
Кутя
Узвар
Смажені маленькі карасики
Смажені креветки з часником і лимоном
Смажені білі гриби
Бутерброди з червоно рибою
Бутерброди з шпротами
Вінегрет
Картопля, морква і пастернак запечені зі спеціями
Квашена капуста
Квашені помідори
Пиріжки або вареники з картоплею
Тушкована капуста
На Різдво ще + качка запечена, шашлик і вафельний торт.
Скромне меню. І для цього навіть в магазин не потрібно йти.

автор Мамзелькіна • 22 декабря 2023
Ответ дляБезВзяток

З наступаючим Вас
БезВзяток• 22 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовна
Планую. Маю надію все вийде.
Грибну юшку зроблю. Мені краще ніж пісний борщ з чорносливом. Капусту з чорносливом стушкую.
автор Мамзелькіна • 22 декабря 2023
Ответ дляКастрюлька
Кутя
Узвар
Смажені маленькі карасики
Смажені креветки з часником і лимоном
Смажені білі гриби
Бутерброди з червоно рибою
Бутерброди з шпротами
Вінегрет
Квашена капуста
Квашені помідори
Пиріжки або вареники з картоплею
Тушкована капуста
До речі, шпроти, десь в мене пару баночок є)
Дякую
БезВзяток• 22 декабря 2023
Хумус я ще роблю. Не наша страва, зате смачно і пісна
автор Мамзелькіна • 22 декабря 2023
Ответ дляБезВзяток
Ніколи нічого не готувала з чорносливом. Тільки крученики.
Цікава ідея.
БезВзяток• 22 декабря 2023
Ответ дляМамзелькіна
З наступаючим Вас
Вдячна.
автор Мамзелькіна • 22 декабря 2023
Ответ дляБезВзяток
Ви сама робите? Я купую постійно
автор Мамзелькіна • 22 декабря 2023
Ответ дляТут надолго
Є таке....
БезВзяток• 22 декабря 2023
Ответ дляМамзелькіна
Цікава ідея.
В борщ пісний на квасолі не лишнє, але 2-3 шт. Як на мене капуста з чорносливом то класика
Леся Українка• 22 декабря 2023
Кутя, картопля або горох з капустою, вареники з грибами і картоплею, оселедець,смажена риба, канапки з шпротами і танцем. Овочі, фрукти ,компот.
БезВзяток• 22 декабря 2023
Ответ дляМамзелькіна
Ви сама робите? Я купую постійно
Роблю з нутовлї муки колись купила напівфабрикат ТМ Екона , там був рецепт. Переважила пакетіки інгрідієнтів. І роблю тепер. З нуту в мене не так добре виходить . А з муки швидко