Сиамская сороконожка• Изменено 22 декабря 2023

Конфлікт

Що ви робити в конфліктних ситуаціях, коли одна сторона не йде на діалог, навіть не виявляє бажання говорити?
Ходити носити в собі без розмови важко.
А намагатись поговорити, це тільки гра в одні ворота. Людина не вміє обговорювати а тільки знає свою правду, без намагань розібратись і розставити точки над і.
Сизоока бестія• 22 декабря 2023
От скотиняяяяяяка

І чого ви до людини пристали, залишти її в спокої!
Маю сечі• 22 декабря 2023
С такими прекращаем общение впринципе и отпускаем в свободное плаванье
Чемна панночка• 22 декабря 2023
Не по дорозі.
Марічка• 22 декабря 2023
Півроку назад був такий конфлікт. Якщо людина важлива, то важко з цим жити. Я от майже кожного дня проговорюю подумки, що б я сказала тій людині. Але вже трохи лід розстає в стосунках, відновлюється спілкування
автор Сиамская сороконожка • 22 декабря 2023
Ответ дляМарічка
Але воно висить і не дає рухатись і відновитись нормальним стосункам
Поділіться як ви починали, з чого, можливо щось візьму на замітку.
Natalia505• 22 декабря 2023
Працювати над собою, своїми реакціями, своїми очікуваннями, гнучкість потрібна, для сприйняття світу і людей такими як вони є. Не хоче говорити? відпустіть людину і ситуацію. Мене люди викреслювали з життя, я робила іноді те саме. На зміну приходять інші. Навіть близькі , найрідніші це роблять,нічого не вдієш, мають право.
Марічка• 22 декабря 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
І в мене висіло) нічого не робила, жила з цим тягарем. Він оце під новий рік почав перший вітатися, шось говорити. Думаю, помалу все налагодиться
lisa2101• 22 декабря 2023
Я перестаю на таких людей вообще внимание обращать.
ПростоБелка• 22 декабря 2023
Нет секса - нет пары, нет здорового эмоционального диалога - нет пары, нет финансовых отношений здравых - нет пары. Все достаточно просто. И нарожайте вы хоть херову тучу детей парой вы от этого не станете. Вместо любимого человека , у вас сосед по комнате, который психологически вас съедает. Пора снимать розовые очки
КартаБезКомиссий• 22 декабря 2023
Має право
Ответ дляПростоБелка
Згодна з вами