Оно само купилось• 22 декабря 2023

Якщо зовсім не хочеться жити

Що робити?
Депресія,не бачу сенсу зовсім,не хочеться жити…
Я_з_Франека• 22 декабря 2023
Звертатися за псих допомогою
Чупа-чупс• 22 декабря 2023
пити ади. я вже більше ріку так живу.
А я нівроку• 22 декабря 2023
Лечиться
Не зви чайна• 22 декабря 2023
Якщо тіло рухається, то ви ще в силах щось зробити.
Біле пальто• 22 декабря 2023
Cерьезно. Вы никогда не знаете что с вами будет завтра. Возможно все перевернется на 180 градусов и все будет хорошо в итоге.
БеллаДонна• 22 декабря 2023
Через щось конкретне?
Луноходик_Ик• 22 декабря 2023
Цьому має бути причина
Бринзолетта• 22 декабря 2023
А треба жити.
Якось треба жити…
Бо то є досвід, витримка і гарт.
І наперед не треба ворожити,
І, за минулим, плакати не варт…
40каградусная• 22 декабря 2023
Не жить 🤷🏻‍♀️ как вариант
Эйзенхорн• 22 декабря 2023
Депресія - це вже на гормональному рівні. Розумом і аналізом ви собі не допоможете. Спробуйте самі або попросіть близьких щоб вони записали вас до сімейного лікаря або психіатра. Лікар вам назначить антидепресанти або антитривожні препарати щоб вирівнялося самопочуття. А потім заставте себе жити: багато спорту, сім´ї, друзів, хоббі, цілей.
Не затягуйте, все лікується
Точная копия плова• 22 декабря 2023
Скільки Вам років? Чи є сім´я? Чоловік, діти, батьки, брати-сестри? Як давно такий стан? Працюєте?
автор Оно само купилось • 22 декабря 2023
Ответ дляТочная копия плова
Працюю
Немає нікого
Точная копия плова• 22 декабря 2023
Ответ дляОно само купилось
Працюю
Немає нікого
27 років? То Ви ще дитина, ще мало що бачили в житті, все попереду, всі можливості є. То чому такий стан?Давно в Вас це відчуття? Ви пережили якесь горе? Чи це хвороба? Друзі є?
Инста_Богиня• 22 декабря 2023
А вы подумайте о тех, от которых вы уйдете на всегда
Инста_Богиня• 22 декабря 2023
У вас есть дети, родители?
Инста_Богиня• 22 декабря 2023
Ответ дляОно само купилось
Працюю
Немає нікого
У вас есть сотрудники и они будут страдать, винить себя,
Инста_Богиня• 22 декабря 2023
Станьте донором почки спасите жизнь кому-то
Ответ дляИнста_Богиня
Зачем я сотрудникам?
Инста_Богиня• 22 декабря 2023
Ответ дляОно само купилось
Зачем я сотрудникам?
Они люди...а самоубийство это самое страшное
Инста_Богиня• 22 декабря 2023
Почитайте в интернете, что чувствуют люди, у которых родственники покончили с собой, они оказываются в аду, это круглосуточные терзания, почему не заметил, почему не вовремя не позвонил,мне пришел на помощь , не поддержал...
Кто-то тоже захочет повторить ваш подвиг, и так много горя в Украине , а вы хотите добавить...
Вы вообще сегодня ели?
Инста_Богиня• 22 декабря 2023
Многие в Украине вам бы позавидовали, что у вас есть работа...и вы можете донатить на Зсу и дождаться победы над русней,
А я женатая• 22 декабря 2023
Я не знаю вашу ситуацію,та я розумію ваш стан. Вам здається ,що на вас падає небо і вас накриває,вас ніхто не розуміє,ви нікому не потрібні. Та повірте,що це не зовсім так. Насамперед потрібно витерти сльози і чимось зайнятися . Наприклад приготувати якусь випічку і пригостити сусідів,або віддати волонтерам і ті відвезуть хлопцям на 0.
Продумайте про тих ,кому зараз набагато гірше за вас( про тих хто залишився без житла чи може невиліковно хворий,про молодих хлопців,які втратили на війні руки чи ноги) і тоді ваша ситуація вам здасться не такою вже й поганою.
Все буде добре. Повірте я знаю,що кажу.
Угадайс• 22 декабря 2023
Самогубство великий гріх. Не гнівіть Бога, автор😍
Life is Beautiful• 23 декабря 2023
Сталось щось сумне?
Чи багато чого не влаштовує в житті?
Що саме, Ви можете змінити обставини?