А я женатая• Изменено 23 декабря 2023
Lego City поліцейський. Який купити хлопчику 10 років?
Вітаю! Дівчатка, допоможіть будь ласка, Lego City поліцейський, який конструктор цікавий для ваших хлопчиків девʼяти, десяти років? Дякую, завчасно.
А я женатая
• 23 декабря 2023
Ответ дляНай хоч раз
моим интересно то что ездит и с ним можно играть
Дякую! У ваших вже є саме поліцейський конструктор, їх багато, а який саме придбати не знаю🤷🏻♀️
А я женатая
• 23 декабря 2023
Ответ дляСтрахованная
а мальчик любит лего? мой в 10 таким уже не интересовался
Так. Хоче саме Lego щоб з друзями грати, які до нього приїжджають.
А я женатая
• 23 декабря 2023
Ответ дляМандолина Бу
У мого вся колекція, всі цікаві
Допоможіть, будь ласка. Який саме купити? Спитайте, будь ласка, який самий улюблений, якщо є така можливість.
Мандолина Бу• 23 декабря 2023
Ответ дляА я женатая
Немає улюбленого, він зараз придумує сценарії і по ним грає. Ну і на яку ціну розраховуєте? Так легше щось порадити
Некомильфо• 23 декабря 2023
Ответ дляСтрахованная
Дорослі, навіть,люблять лего. Не бачу нічого дивного.
А я женатая
• 23 декабря 2023
Ответ дляМандолина Бу
Дякую
Максимум 4000 грн.
Любительшаурмы• 23 декабря 2023
Мои в этом возрасте серию техник собирал( да и сейчас любит),чем больше деталей тем лучше
Хомо_сапиенс• 23 декабря 2023
Мой как раз в этом году охладел к лего (10лет), а в серии сити по моему основная масса наборов на 6-8лет. Но, тут сын буквально на днях заявил, что лего таки ’да’, но - лего Френдс, какая то школа. Я думаю наверное её рекламировали где то, поскольку в магазинах именно этого набора горы лежат. Купила
Хомо_сапиенс• 23 декабря 2023
Ответ дляЛюбительшаурмы
У меня муж обожает техникс, а сын вообще нет. Муж расстраивается капец))
Гербарія сушу• 23 декабря 2023
Може подивитесь щось з пультом? Там, наче, була поліцейська машина.. але я ще до війни дивилась. Сину дарували такий, як на фото. Ось влітку повертались до дому на пару тижнів, то малий знов залюбки цією машиною грався (сину 12).