Я категорически не пойду служить. Нет нет и нет. Призовут поварихой или прачкой, а через два месяца могут кинуть на передок так как некем будет воевать.
Выхода не вижу ((( Беременность тоже права выезда не даёт, только отсрочку, да и возраст.
Выезжать - значит бросать, разрывать семью. Какой-то замкнутый круг.
Одна надежда, что Зеленский не подпишет.
Результат:
вже голосів:
69 (37.3%)
Я не верю, что приймут и подпи
50 (27.03%)
Тыц
27 (14.59%)
Выезжать,пока не приняли закон
23 (12.43%)
Уже уехала
7 (3.78%)
Беременность
5 (2.7%)
Отправлю мужа вместо себя
4 (2.16%)
Пойду добровольцем
Korsika999• 23 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Ну так если все так классно, то зачем мобилизовать людей для обслуживания тыла? Можно ж по контракту набирать желающих в рамках гражданско-праврвых отношений.
Сейчас работы нет, люди б согласились и на такую работу
Так то на работу. А то в рабство. Разница то есть
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Ответ дляBigSize_
Мне казалось, что Зеленский достаточно конкретно высказался на счёт женщин. Что Вы всё никак не успокоитесь то?)
Да, с той лишь разницей что складывается впечатление что он вообще не понимает, о чем говорит, работая на медиа.
Ответ дляPiracanta
Какого размера форму отшили? Чтобы понимать, что меня ждёт.
Не переживайте, хвастались что отшили даже для беременных - так для живота на месяц 7-8.
Ответ дляLianaa_06
Вам не задолбалось темы такие клепать? Много денюжек платят? Не пахнут? Хоть смените аватарку, может дело веселее пойдет.
Если б платили, я б уже озолотилась 😂😂😂
Ответ дляАвокада
прекратите истерить.
женщин возьмут на учет и что дальше?
детей кто нянчить будет до их 18 лет?
женщин возьмут на учет и что дальше?
детей кто нянчить будет до их 18 лет?
Так сказали ж: от семьи идёт один кто-то или жена или муж.
Свобода выбора
Korsika999• 23 декабря 2023
Ответ дляАвокада
вы поккоректней выражайтесь,а то по-вашему те,
кто на фронте-те на утилизации?
А вы не понимаете разницы? Опытные бойцы и женщины через месяц строй подготовки? Разницы между ними нет да? Вот женщины как раз на утилизацию с их подготовкой и физическим состоянием. Про плен и т.п. тут уже было много сказано.
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Ответ дляLianaa_06
Кто сказал? Снова переписка из Фейсбука?
А вы продолжайте жить в розовых очках и думать что война далеко и вас не коснется
Korsika999• 23 декабря 2023
Ответ дляLianaa_06
Вроде Безумная анонсирует. Она же не от себя это делает. Думаю, то даже не она пишет, а команда. Она сама и двух слов связать не может. Такой гибрид Греты тумблер и Виталика.
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Українцям потрібно готуватися до тотальної мобілізації , — начальник служби авіації та ППО 3 ЗШБр Самовар
Він також заявив, що ця війна, як і будь-яка у світі, закінчиться переговорами.
2024 рік буде набагато важчим, ніж 2023 та 2022 разом узяті.
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Призовний вік по мобілізації – 25 років (замість 27 років зараз)
Яка відстрочка таке і право на звільнення:
⁃ Особи з інвалідністю 1-2 групи (поки 2 групу залишили).
⁃ Ті, хто мають троє і більше дітей.
⁃ Якщо двоє військовослужбовців мають дитину, то 1 має відстрочку і право на звільнення (чоловік або жінка). Тобто, якщо жінка вирішує піти на військову службу, то чоловік таким чином може отримати відстрочку.
⁃ Якщо у сім’ї особа неповнолітня з інвалідністю.
⁃ Якщо повнолітня недієздатна дитина з інвалідністю / дружина або чоловік / батьки дружини або чоловіка 1-2 групи (при цьому особа з інвалідністю сама обирає кому відстрочка)
⁃ Опікуни особи з інвалідністю 1-2 груп, яка визнана в судовому порядку недієздатною.
⁃ Вагітні жінки та жінки в декреті.
⁃ Тільки діючі нардепи (всіх колишніх прибрали), обрання депутатом – підстава для звільнення.
- Жінки та чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час АТО або відсічі збройної агресії проти України.
⁃ Ті, хто мають троє і більше дітей.
⁃ Вагітні жінки та жінки в декреті.
Ответ дляАвокада
кто на фронте-те на утилизации?
Нельзя тут корректно выражаться. Будем корректно выражаться и завтра проснёмся невыездными.
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Відстрочка, але не підстава для звільнення:
⁃ Здобувачі послідовної вищої освіти, яким = 30 років.
⁃ Всі науковці з вченими званням.
⁃ Всі викладачі, які працюють на повну ставку.
Не підлягають мобілізації протягом 6 місяців після звільнення:
⁃ строковики
Не підлягають мобілізації протягом 2 років після звільнення:
⁃ хто був мобілізований та звільнений (крім строковиків)
Підлягають мобілізації тільки за бажанням:
- особи, звільнені з полону
- жінки
Підстава для звільнення:
⁃ які побували в полоні (недобровільно)
⁃ генерали за рішенням військового керівництва
⁃ які прослужили під час дії воєнного стану 36 місяців
- які уклали короткостроковий контракт під час мобілізації (особи 18-24 роки, крім осіб офіцерського складу)
⁃ Всі науковці з вченими званням.
⁃ строковики
- особи, звільнені з полону
- жінки
Підстава для звільнення:
⁃ які побували в полоні (недобровільно)
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Прибираємо право на відстрочку при постановці на військовий облік:
- держслужбовців,
- правоохоронців,
- прокурорів,
- ДВС.
Строкова служба:
⁃ прибираємо строкову службу
⁃ звільняємо строковиків
⁃ всі звільнені строковики переходять в мобілізаційний ресурс відповідно до загальних правил (з 25 років)
Підготовка до захисту Вітчизни (вишкіл):
- вводиться базова загальновійськова підготовка до 3 місяців для всіх громадян віком від 18 до 25 років при всіх навчальних закладах.
- вводиться базова військова служба за бажанням до 25 років для тих, хто не пройшов базову загальновійськову підготовку.
Процес мобілізації:
⁃ Місцеві державні органи, адміністрації зобов’язані, а не сприяють мобілізації, як раніше.
⁃ Мобілізація транспортних засобів — розширення на всіх, крім фізичних осіб. Уточнення.
- держслужбовців,
- правоохоронців,
- прокурорів,
- ДВС.
Строкова служба:
⁃ прибираємо строкову службу
⁃ звільняємо строковиків
Процес мобілізації:
Korsika999• 23 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Нас корректно затрамбуют в бусы
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Воєнний стан:
⁃ Обмеження прав ухилянтів.
⁃ Посилення участі національної поліції.
Військовий облік:
- Усі громадяни України 18-60 років. Облік – не мобілізація! Обліковують всіх, в тому числі, хто має відстрочку та кого можуть мобілізувати тільки за бажанням.
⁃ Військово-обліковий документ – сертифікат захисника (де буде вказано, чи є військовозобов’язаним, чи має відстрочку, бронь тощо).
⁃ Військовий облік за кордоном — визначає КМУ.
Нові обов’язки громадян:
⁃ Надати дані про місце проживання (перебування) роботодавцю.
⁃ Пройти медогляд під час мобілізації.
⁃ Самостійно з’явитися в ЦНАП / ТЦК СП для уточнення даних (Мобілізувати в ЦНАПі не можуть! Тільки уточнити дані).
⁃ Постійно носити з собою військово-обліковий документ (ВОД) під час дії воєнного стану (електронний аналог – сертифікат захисника).
⁃ Обмеження прав ухилянтів.
Військовий облік:
Нові обов’язки громадян:
⁃ Пройти медогляд під час мобілізації.
Korsika999• 23 декабря 2023
Ответ дляАвокада
ой,щас разводов будиииит))
да не у всех есть тот муж.
наши девушки хитры и изворотливы,что-то да придумают.
да не у всех есть тот муж.
Вот мне кажется, в этом и есть наша проблема. Мы не боремся дружно против античеловечных и антиконституционных законов. А приспосабливаемся, ’крутимся’.
И как итог имеем это вот все.
Ответ дляLianaa_06
Бесплатно строчите? По зову русского сердца? Потому что тема явно бредовая и одна за одной.
Если бредовая то нечего и отписываться в теме. Закрыли и пошли в другие темы обсуждать: меню на рождество, у мужа любовница и т.д.
Не понимаю смысла писать в той теме, которая вас раздражает ?
Ответ дляKorsika999
И как итог имеем это вот все.
к сожалению это наш менталитет.
в ЕС повысили что-то там на 10% и уже забастовка,а у нас припаяли 5 лет к пенсии и никто ни чи-чирк.
Ответ дляLianaa_06
Вы знаете какой пост занимает Марьянка ?
Заместитель председателя комитета по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки.
Ответ дляАвокада
считаю,что самое серьёзное что могут сделать это то,что закроют границы ,как для мужчин, и только детные смогут выехать.
Детные и беременные тоже невыездные будут. В том то и боль.
Только многодетные как и сейчас выездные.
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Ответ дляАвокада
Наличие 1-2 не дает право выехать военнообязанному. Только 3 и более