Колупалочка• 23 декабря 2023

Виспатися чи розважатися?

Якщо є багато варіантів як провести вихідні , ви виберете поспати подовше чи розважатися ? Особливо цікаві відповіді 35+
Результат:
вже голосів: 43
25 (58.14%) Виспатися
8 (18.6%) Гуляти
6 (13.95%) Я молода, ще висплюся
3 (6.98%) Інше
1 (2.33%) Результат
КаваЗМолоком• 23 декабря 2023
Смотря насколько сильная усталость
Нога на ногу• 23 декабря 2023
если хочу спать - то выспаться
если гулять - то развлекаться
логично же
автор Колупалочка • 23 декабря 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Смотря насколько сильная усталость
Не те, щоб втома, але кожного дня вставала зранку
автор Колупалочка • 23 декабря 2023
Ответ дляНога на ногу
если хочу спать - то выспаться
если гулять - то развлекаться
логично же
Хочу і те, і те
Lv1107• 23 декабря 2023
Ответ дляКолупалочка
Ви ж не буде розважатися в 9 ранку? Поспіть, а потім розважайтесь. )
автор Колупалочка • 23 декабря 2023
Ответ дляLv1107
Потрібно їхати, тому вставати зранку
Тільки не про гроші• 23 декабря 2023
Поспати, але я по натурі така домашня, люблю відпочинок вдома, в ліжку.
Снегурочко• 23 декабря 2023
Прочитала быстро название теми и смеяться начала, вот как прочитала: виспатися чи розмножуватися.
Ой, не могу, уже хохочу на весь дом🤣 так, всё, по теме, ух.
Я бы выбрала и сон и развлечения в меру, зачем себе в личном удовольствии отказывать.
автор Колупалочка • 23 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
Розмножуватися більше не хочу
haha.ha• 23 декабря 2023
Спать так круто, аж не верится что это бесплатно
Топтунша• 23 декабря 2023
Я б вибрала розважитись, бо вже задовбались в чотирьох стінах))
Аноним ФЕЯ• 23 декабря 2023
В 35+ обираю ’виспатися’, бо гормон молодості і краси виробляється з 23:00 до 3:00. Ніякі креми зморшки не замалюють, якщо гарно не поспати))
ПАЦАНКА О• 23 декабря 2023
Мы никогда не сидим до в выходные. Поспали до часов 10 максимум и едем куда-то всегда
Мне 33. Мужу 34
Айболитная• 23 декабря 2023
Залежно яке гуляння. Якщо Карпати на пару днів намічаються, то підірвуся і 4 ранку. Якщо щось таке...ну ...то спати