Так протягом минулої доби росіяни завдали 1 авіаційний удар із застосуванням 4 керованих авіабомб по Кринках на лівобережжі Херсонщини.
А також застосували 1 керовану авіаційну ракету Х-59 в напрямку Кропивницького, яку було знищено силами протиповітряної оборони.
Це втричі менше ніж за добу до цього. Тоді росіяни здійснили 3 авіаційних ударів із застосуванням 15 керованих авіабомб по населених пунктах лівого і правого берега Дніпра у Херсонській області.
Bransoletka• 23 декабря 2023
Ответ дляebbi
Не думаю,що надовго.У них тих літаків півтори тисячі.Сумно
Літаків може і тисячі, а от пілотів....
irinka_kyiv• 23 декабря 2023
Зате сукизнову Херсон обстріляли так, що капєц. Стільки горя людям. Ненавиджу тих тварюк, хай їм руки повідсихають