Isidda• 23 декабря 2023

Ох, The New York Times сьогодні. Подивіться, що пише..

https://ua.korrespondent.net/world/4650451-putin-h... Путін готовий заморозити війну в Україні - Російський президент зараз бачить сприятливий момент для угоди за збігом факторів, стверджують джерела.
Російський президент Володимир Путін передав дипломатичними каналами, що нібито готовий заморозити війну в Україні. Про це у суботу, 23 грудня, пише The New York Times з посиланням на двох колишніх російських високопосадовців, близьких до Кремля, американських чиновників та міжнародних офіційних осіб, які отримали повідомлення від представників Путіна Видання пише, що підбадьорений невдалим контрнаступом ЗСУ та ослабленням підтримки Заходу, Путін продовжує стверджувати, що військові цілі Росії не змінилися. Днями, звертаючись до своїх генералів, він похвалився тим, що Україна зараз начебто в такому стані, що російські війська роблять ’те, що хочуть’.

При цьому ще з вересня, за словами джерел газети, Кремль надсилав сигнали через посередників про те, що він відкритий для припинення вогню, яке призведе до заморожування бойових дій уздовж поточної лінії фронту, що далеко не відповідає його амбіціям Володимира Путіна домінувати в Україні.

Насправді, за словами американських чиновників, Путін намагався прозондувати можливість для укладання угоди про припинення вогню роком раніше – восени 2022 року. Ця тиха пропозиція, про яку раніше не повідомлялося, сталася після того, як Україна розбила російську армію на північному сході країни. Путін дав зрозуміти, що задоволений захопленою Росією територією і готовий до перемир´я, сказали чиновники.

Газета зазначає, що десятки інтерв’ю з росіянами, які давно знають Путіна, і з міжнародними офіційними особами, які добре розуміються на внутрішній роботі Кремля, показують, що він маневрує, щоб зменшити ризики та зберегти свої можливості відкритими у війні, яка триває довше, ніж він очікував.

’Вони кажуть: ’Ми готові до переговорів про припинення вогню. Вони хочуть залишитися там, де вони є на полі бою’, – сказав високопоставлений міжнародний чиновник, який зустрічався з російськими високопосадовцями цієї осені.

Видання вказує, що зараз немає жодних доказів того, що лідери України можуть піти на угоду з Росією.

При цьому американські чиновники кажуть, що це може бути спробою Кремля ввести світ в оману і не відображає справжнього бажання Путіна піти на компроміс, особливо якщо армія РФ набере обертів.

Співрозмовники NYT кажуть, що російський президент зараз бачить сприятливий момент для угоди за збігом факторів: бойові дії зайшли в глухий кут, невдалий контрнаступ ЗСУ, уповільнення підтримки з Заходу, а також війна в Ізраїлі, яка відвертає увагу від України.

Нагадаємо, у жовтні 2022 року президент України Володимир Зеленський підписав указ, який унеможливлює ведення переговорів з Путіним, але при цьому можливі переговори з Росією.

У свою чергу Кремль скаржився на ’непримиренність’ України, атакож на те, що ніхто до Москви так і не звертався з питань ’українського врегулювання’.
автор Isidda • 23 декабря 2023
пишет бывший наш огрызко.министр обороны как то так .что нам америка и союзники дадут все и деньги.и самолетов не 3 а много.и еще чтото и путин боится и просит сейчас заморозки.
vikohka• 23 декабря 2023
Ответ дляk julia
Дамочка, розкажіть мені тоді, як ви бачите повернення Криму, розкажіть... Зброї немає, люди такими темпами мобілізації скінчаться, що далі? Як Крим повертать будете? Чи може ви шашликів від зеленського переїли?
а как она должна это видeть? она нe воeнный гeнeрал. для этого eсть спeциальныe люди, и это явно тожe нe вы.
k julia• 23 декабря 2023
Ответ дляIsidda
І де ж воно все те, що нам дають?
автор Isidda • 23 декабря 2023
кадыров и его заместитель апти или лапти тоже открыто-конец весной.я думаю,идут какие то договорняки .мы не трогает то,а путя уходит там.как то так
автор Isidda • 23 декабря 2023
Ответ дляk julia
І де ж воно все те, що нам дають?
а что ,фронт уже в каменец подольском?или 11 км только сдвиг ?
k julia• 23 декабря 2023
Ответ дляvikohka
А вас не бентежить, що скоро чоловіків в Україні не залишеться такими темпами? Для воєнних генералів, чоловіки це ресурс. У вас є чоловік, син?
vikohka• 23 декабря 2023
Ответ дляk julia
І де ж воно все те, що нам дають?
вы прикидываeтeсь, или правда очeнь нe умны? расxодуются, бои нeскочаeмыe идут.
k julia• 23 декабря 2023
Ответ дляvikohka
Це ви прикидаєтесь, а можливо й ні... бачу що ви ’ ну дуже розумна’
vikohka• 23 декабря 2023
Ответ дляk julia
да, мой сын служит, а ваш?
автор Isidda • 23 декабря 2023
Ответ дляk julia
скажите путину.пусть остановит войну одним звонком.сохранит жизни своим соотечественникам и здоровье и нам.
автор Isidda • 23 декабря 2023
Ответ дляk julia
у всех болит сердце.всю войну..что этот дебил наделал..сколько людей угробил.мог бы каждой русской семье подарить по квартире и машине.детей от рака вылечить.а оно чучело войну затеяло
Inna_ya_krasivaya• 24 декабря 2023
Ответ дляk julia
Це жарт?
нет
olkaig• 24 декабря 2023
Ответ дляvikohka
Израиль сколько лeт воюeт? Запад от нeго нe устал, и от нас нe устанут, нe нагнeтайтe.
В Израиле не гибнут столько людей ежедневно! Там замороженный конфликт с периодическими вспышками, когда воюют технологиями и оружием, а не людьми.
vikohka• 24 декабря 2023
Ответ дляolkaig
каким это боком относится к шeфству запада над ними?
Protruziya• 24 декабря 2023
Ответ дляIrusik-0874
Загадала на НГ, чтобы это чучело сдохло
Оно не одно, к сожалению.
illaria-k• 24 декабря 2023
Топ-дипломат Европейского Союза Жозеп Боррель призвал к более активной поддержке Украины ввиду того, что российский президент Владимир Путин не настроен прекращать полномасштабную агрессию в ближайшее время.

Источник: Боррель в интервью The Guardian, ’Европейская правда’
Anastasiia-9046• 24 декабря 2023
Теж бачила таке