Вакцениро Вона• 23 декабря 2023
Якщо їде відпочивати 2 сім´ї?
Одна сім´я з двома дітьми , інша - без дітей , кожна займає по кімнаті , то як справедливо ділити оплату ?
Результат:
вже голосів:
103 (70.07%)
Половину на кожну сім´ї
36 (24.49%)
Пропорційно кількості людей
8 (5.44%)
Результат
Попразендовна• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Бо в іншій сім´ї є бабуся дітей
А дідусь? Не їде?
Бабця в мештах• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Це шале в горах , а не номер
Тоді порівну з кожної сімʼї. Кожен же по кімнаті займає
Жена миллионера• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Нас 4, їх 2, вони не будуть нічого звіряти чи вираховувати , просто хочуть розрахуватися, а я не знаю як справедливо
Ну якщо б кімнати були різними, з дітьми велика, без - маленька, то тоді б було не справедливо, а так, що за проблема, пополам
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляПопразендовна
А дідусь? Не їде?
Ні, їде чоловік мами
Секретница• 23 декабря 2023
На вашому місці я б порахувала - суму поділити на 3, їх частка-2. Тобто за 2х дітей як за одного дорослого
Агент Пинкертона• 23 декабря 2023
Если с едой, то по количеству людей. Если суто за номер - пополам
Sunny Hanny• 23 декабря 2023
Автор, а ви хитропопа. Ви з дітьми, але хочете щоб бездітна пара платила як і ви?)
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Лише за житло, їжу розділили, хто що купує
Агент Пинкертона• 23 декабря 2023
А вообще как не написали, что в одной комнате с двумя детьми это ужс. Или написали?
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Напевно далі буде. Таке враження, що люди взагалі ні з ким час не проводять ніколи
Додекаэдр• 23 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Я б не поїхала відпочивати з чужими дітьми
Чи винаймала окреме житло!
Файна дівка• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Розрахунок за дім, неважливо скільки там людей
Значит пополам, с двух семей. Мы часто ездим компанией, снимаем по несколько коттеджей, у кого-то один ребенок, у кого-то два, как их размещают в номере - это проблемы родителей, но платит каждый за свою спальню, грубо говоря. Если просят доставить детскую кроватку или раскладное кресло, то семья оплачивает это сама
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляДодекаэдр
Чи винаймала окреме житло!
Там іншого житла нема в радіусі багатьох кілометрів
Попразендовна• 23 декабря 2023
Ответ дляСекретница
Нехай вони платять за дітей автора? Це геніально!
Додекаэдр• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Тоді 50/50..
Файна дівка• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Автор, если эти люди вам не чужие, почему вы зависли. Как изначально обсуждалась эта поездка? Вы же нашли дом и обсуждали подходит вам цена или нет?
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляФайна дівка
Їм все одно, яка ціна, можуть і все оплатити , узгоджували лише дати, мені просто треба сказати, скільки вони мені мають скинути
Зубная фея• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Бо мені треба написати скільки грошей вони мають віддати , а я якось зависла
Не представляю даже почему.
Все логично - пополам
Успокойся_Успокойся• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
І втекти нікуди з Кайдашів. Хіба взимку на вулицю,довго не погуляєш.... Доведеться в шале поправляти психіку коньячком,прямо зранечку і починати.
По темі,якщо рідні люди-навпіл суму
КаРаКаТиЦа• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Тогда пополам
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
По темі,якщо рідні люди-навпіл суму
Будемо поправляти глінтвейном
Успокойся_Успокойся• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Будемо поправляти глінтвейном
Ще краще
Альдебаран• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Комнаты по метражу для 4х и для 2х одинаковые?
Гостинной будут все одинаково пользоваться?
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляАльдебаран
Уявлення не маю, яка площа, просто в одній з кімнат є 2-ярусне ліжко для дітей. У вітальні, звичайно, будемо разом.
Татьяна-cb91• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Значит поровну
Крошка Енот• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Мы как -то ехали большой компанией , сняли хороший дом со своим пляжем и была одна пара без детей, очень богатые люди . Мы были все с детьми . Как -то привыкли , что привезли еду и она вся лежит на кухне, кто что хочет , то и берет .а эта дама думала , что если она привезла , то это только для нее и когда дети взяли ее печенье , она сильно возмущалась
Больше они с нами не ездят 😂
Это я к тому, что может только Вам кажется, что они могут за все платить , а захотят ли они и какие выводы сделают после поездки , интересно
Больше они с нами не ездят 😂
Альдебаран• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Ну по фото ж видно метраж комнат приблизительно.
В целом получается, что поровну надо делить.