Вакцениро Вона• 23 декабря 2023
Якщо їде відпочивати 2 сім´ї?
Одна сім´я з двома дітьми , інша - без дітей , кожна займає по кімнаті , то як справедливо ділити оплату ?
Результат:
вже голосів:
103 (70.07%)
Половину на кожну сім´ї
36 (24.49%)
Пропорційно кількості людей
8 (5.44%)
Результат
Апофиозная• 23 декабря 2023
На мой взгляд, если это дом и там две одинаковые комнаты, то пополам.
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Я б не поїхала відпочивати з чужими дітьми
Питання не в цьому , діти не чужі
Love_Love_Love_• 23 декабря 2023
Напевно пополам, але сімʼя з дітьми могла б зробити подарунок своїм друзям мазохістам
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляРита-8e7c
Только за количество человек. Ну или дети по другому тарифу. Вообще лучше считаться отдельно. Чтоб просчёт сделали отдельно для семьи с детьми и для семьи без детей. И все.
Розрахунок за дім, неважливо скільки там людей
Love_Love_Love_• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Питання не в цьому , діти не чужі
Як то не чужі?
Sunny Hanny• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Пополам
Успокойся_Успокойся• 23 декабря 2023
Господи,люди не в собі. Їхати на відпочинок,і щоб в сусідній кімнаті тусила родина з малими дітьми
. Капец. Тут своїх підлітків насилу витримуєш.,
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
У вас буйна фантазія, діти не малі і всі один одному не чужі
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Як то не чужі?
Бо в іншій сім´ї є бабуся дітей
Я тертий жук• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Алюди эти друг другу кто и почему возник вопрос с оплатой? По теме- пополам
Меня не звали• 23 декабря 2023
проголосовала по количеству людей, т.к. не было понятно, что вопрос только в оплате жилья. если с питанием- по людям, если за жилье- поровну
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Бо мені треба написати скільки грошей вони мають віддати , а я якось зависла
bespe4na_mavpa• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Так про що тоді мова, всі не чужі але хай вони більше заплатять?
Секретница• 23 декабря 2023
Якщо бронювали апартаменти , то за дітей батьки сплачували, просто трохи меньше чим за дорослих, адже вони будуть користуватися місцями загального користування
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Нас 4, їх 2, вони не будуть нічого звіряти чи вираховувати , просто хочуть розрахуватися, а я не знаю як справедливо
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляБабця в мештах
Бронювати кожен окремо й не виникатиме дурних питань
Це шале в горах , а не номер
Я тертий жук• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
По комнатам, вы ж 4 в одной комнате
когдадеЦкие• 23 декабря 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ну не все ведь такие как вы
Sunny Hanny• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
А, я ж казала що автора)