Вакцениро Вона• 23 декабря 2023
Якщо їде відпочивати 2 сім´ї?
Одна сім´я з двома дітьми , інша - без дітей , кожна займає по кімнаті , то як справедливо ділити оплату ?
Результат:
вже голосів:
103 (70.07%)
Половину на кожну сім´ї
36 (24.49%)
Пропорційно кількості людей
8 (5.44%)
Результат
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляКрошка Енот
Мы как -то ехали большой компанией , сняли хороший дом со своим пляжем и была одна пара без детей, очень богатые люди . Мы были все с детьми . Как -то привыкли , что привезли еду и она вся лежит на кухне, кто что хочет , то и берет .а эта дама думала , что если она привезла , то это только для нее и когда дети взяли ее печенье , она сильно возмущалась
Больше они с нами не ездят 😂
Это я к тому, что может только Вам кажется, что они могут за все платить , а захотят ли они и какие выводы сделают после поездки , интересно
Больше они с нами не ездят 😂
Ми вже разом відпочивали , просто тоді були інші умови бронювань
Кіма кепка• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Питання не в цьому , діти не чужі
ваші? а ви на відпочинкку сексом не займаєтеся? що це за відппочинок тоді? чи ви і дома звикли при дітях бо живете в гостинці ще й з бабусею? як може прийти в голову їхати на відпочинок вчотирьох в одну кімнату?
Любительница• 23 декабря 2023
туалет, кухня, гостиная одна на всех? если да, то я бы считала 2-х детей как одного взрослого и делила оплату 3:2
Ща как дам• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Бо в іншій сім´ї є бабуся дітей
Т.е. вы хотите струсить денег со своей матери или свекрови? И не можете определиться с суммой?
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляКіма кепка
Я відпочиваю в різних форматах , сексом можу і вдома займатися , ще ніхто за пару днів без нього не помер, та і після активностей в горах, сил на це не буде
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляЛюбительница
Туалети 2, кухня -вітальня одна
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляЩа как дам
В якому сенсі струсити?
Кіма кепка• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
просто їхвти відпочивати вчотирьох в одну кімнату - це хіба можна відпочинком назвати? це дурдом
ц так, на відпочинеу хочеться розслабитися, чґвтому числі і секс
Мастер Класс• 23 декабря 2023
Ответ дляПопразендовна
А дідусь? Не їде?
видимо, ему еще нет 60.
стремно
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляКіма кепка
Мені вистачає сексу в повсякденному житті і вистачає відпочинку, це ж не єдина поїздка. Покататися на санках , поліпити сніговиків , розвести багаття - це для мене нормальний сімейний відпочинок .
Мастер Класс• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Ні, їде чоловік мами
это второй ее муж ?и он платит за чужих ему детей ?
как он их выдержит ?
Мастер Класс• 23 декабря 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
А вообще как не написали, что в одной комнате с двумя детьми это ужс. Или написали?
ужас ужас
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляМастер Класс
видимо, ему еще нет 60.
стремно
Він живе за кордоном, в нього теж є дружина
Мастер Класс• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Їм все одно, яка ціна, можуть і все оплатити , узгоджували лише дати, мені просто треба сказати, скільки вони мені мають скинути
просите сразу милион
Перловая Кашка• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Розрахунок за дім, неважливо скільки там людей
тогда пополам, сами уточнили - неважно, сколько там людей, а оплата покомнатно тогда.
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляМастер Класс
как он их выдержит ?
Він обожнює моїх дітей , вони його сприймають як дідуся
Ща как дам• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
В якому сенсі струсити?
Нормальні дорослі діти мовчки б заплатити за батьків, а не вираховували на форумі скільки взяти з матері за відпочинок
Sunny Hanny• 23 декабря 2023
Тобто, їде сім´я з дітьми і мама одного з подружжя з чоловіком. І ця сім´я з дітьми питає на форумі стільки їй взяти з батьків за відпочинок?
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляЩа как дам
В нас так не прийнято, у всіх достатні фінансові можливості, щоб за себе платити.
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Ми часто їздимо разом і завжди платимо частинами ,залежно від умов , просто цього разу я все бронювала і треба просто сказати суму.
Мастер Класс• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
а настоящего дедушку вы куда дели
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляМастер Класс
а настоящего дедушку вы куда дели
Нікуди не діла , з ним теж відпочиваємо , просто в інший час
Мастер Класс• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
я смотрю, ваша мама не промах.
Нашла богатого ?
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляМастер Класс
я смотрю, ваша мама не промах.
Нашла богатого ?
Вакцениро Вона
• 23 декабря 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Кто им доктор, что не родили детей? И наоборот?)
Є в них діти, просто всі вже дорослі, я одна з них
Щастя-здоровля• 23 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Ну и все, пополам.
Советничаю тут• 23 декабря 2023
Поровну естественно если каждому по комнате. Если бы их дети спали вместе с вами тогда по количеству людей.