Невісточка ж• 24 декабря 2023
Допоможіть будь ласка знайти в Україні кольє zara
Добрий день! Дівчата, допоможіть будь ласка знайти кольє zara в Україні, завчасно дякую!
Борщик• 24 декабря 2023
На АлиЭкспресс только видела такое. Если есть время ждать, можно попробовать там заказать.
Понятно что не в тему, но все таки...
Непереможна• 24 декабря 2023
Невісточка ж
• 24 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Красивое! Я только что посмотрела на сайте зара, нет такого
Да, к сожалению на сайте нет, и не могу нигде найти
Невісточка ж
• 24 декабря 2023
Ответ дляБорщик
Понятно что не в тему, но все таки...
А я что-то и там найти не могу
Не гавкаю- но охраняю• 24 декабря 2023
Ответ дляНепереможна
Якщо хочете в такому стилі то бачила подібне в мережі магазинів Тюссо, спробуйте в них пошукати
Так, они на 7 км закупки делают, а вам с наценкой впаривают.
Непереможна• 24 декабря 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Тюссо - іспанська біжутерія, до чого тут 7 км? А перепродавати може будь-хто, я на Барабані теж купувала якісну корейську біжу. А ще можна на Е-бей за 80 баксів пошукати. Тут кому що підходить
Не гавкаю- но охраняю• 24 декабря 2023
Ответ дляНепереможна
В них, тільки назва іспанська😆
А закупи з 7 км, якщо ви не Іспанії купували, звісно.