Малинка• 24 декабря 2023

Хто носив підбори 12 см? Як?

Замовила на новий рік туфлі, 12 см, повернення немає, можу в них тільки стояти🤦‍♀️ Півжиття на підборах 10 см літаю, а тут таке враження що вперед впаду, в чому секрет , може підйом на 35 р не підходить(((
БолеИменее• 24 декабря 2023
Они впереди сильно узкие, область опоры недостаточная

Бавовнятий Пупс• 24 декабря 2023
Там точно 12?
Скляна миша• 24 декабря 2023
За що люди так зі своїми ногами
автор Малинка • 24 декабря 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Там точно 12?
Так
Трусиковед• 24 декабря 2023
Ми будем за вас молитись, щоб ви не вбились 😂
автор Малинка • 24 декабря 2023
Ответ дляСкляна миша
За що люди так зі своїми ногами
Мені на один вечір)
Пузата Хата• 24 декабря 2023
красивые
но сложно, да
давно уже не ношу
автор Малинка • 24 декабря 2023
Ответ дляТрусиковед
Та я навряд чи їх одягну, максимум на фотосесію
Бавовнятий Пупс• 24 декабря 2023
Ответ дляМалинка
Мені на один вечір)
Будете сидеть весь вечер или берите запасные тапки.

Міні-бікіні• 24 декабря 2023
Ответ дляМалинка
Мені на один вечір)
Беріть кеди з собою))
В молодості носила таки високі, зараз сама думаю як я це робила)))
автор Малинка • 24 декабря 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Беріть кеди з собою))
Я з 8 класу на підборах по 10 см і взимку навіть, а тут капець як важко наче вперед впаду в них, мені 28 невже старію)
Tammy21• 24 декабря 2023
Я) Але я на замовлення завжди ’шила’. Вам не зручно, бо немає навіть маленької платформи і за рахунок висоти каблука занадто великий вигін. Розмір тут ні до чого.
Міні-бікіні• 24 декабря 2023
Ответ дляМалинка
Ото коли я писала про молодість мені і було 28))) зараз мені за 40))
Віктор7377• 24 декабря 2023
Головне що б ножки сочні були.
Герцогиня• 24 декабря 2023
Последний раз сто лет назад ходила на каблуках 13 см. Отстояла мероприятие и обратный путь еле доползла домой, минут сорок шла (идти реально меньше пяти минут), на всех лавках и заботах с сыном посидела 😂
Снегурочко• 24 декабря 2023
Я уже 2 года вообще каблук не обувала...до этого хоть иногда теперь боюсь, что на любых убьюсь😂
Тріль!• 24 декабря 2023
В молодости (в 29) носила целыми днями на работе. Сейчас уже не могу.
Так точно!• 24 декабря 2023
Я можу носити тільки 9. вище то вже для якось стріп-пластики
Сарафанное радио• 24 декабря 2023
Ответ дляМалинка
Мені на один вечір)
Нольмально, я сьогодні походила по магазинах, так хочу собі взуття і немає за що купити. Ціни скажені, навіть по знижках.
А тут на один вечір. Я шуткую, але якось воно не вигідно так

ИМХОля• 24 декабря 2023
моя невістка носила лабутени зі своїм 35 розміром, причому по міських тротуарах . я тільки їх поміряла вдома. влізла в них і стою, як укопана, боюсь зробить хоч крок, бо здається, впаду. так і не наважилась.
а як я була молода, то бігала на підборах і 10, і 12. але ще багато залежить від колодки взуття
Черпак_для_фантазий• 24 декабря 2023
5 лет назад на свой юбилей. Лабутены 12 см. С силиконовыми подушечками внутри. Это точно не для ходьбы.
ИМХОля• 24 декабря 2023
Ответ дляСарафанное радио
дивлячись який вечір
може й варто
Сарафанное радио• 24 декабря 2023
Ответ дляИМХОля
дивлячись який вечір
може й варто
На один раз, да ну його
автор Малинка • 24 декабря 2023
Ответ дляСарафанное радио
Вони дешеві
Сарафанное радио• 24 декабря 2023
Ответ дляМалинка
Вони дешеві
Тоді друга справа
автор Малинка • 24 декабря 2023
Ответ дляСарафанное радио
Тоді друга справа
Тому й брала такі бо на один вечір, на вихід чисто, а так повсякденне взуття беру хороше
ИМХОля• 24 декабря 2023
Ответ дляМалинка
Вони дешеві
то може в тому й секрет. погана колодка
дожену і ощасливлю• 24 декабря 2023
Я в таких бегала, при чем по сьупенькам)) И это был мой дебют, потому что только первый раз тогда одела. Не спрашмвайте, как я это выдержала. А все из за того, что я записалась участвовать в одной постанове и мне просто выдали такую ужасную обувь. Спасибо, хоть не убилась ) Еще и не сломала ни один каблук. Но, конечно, главное ноги не сломать
Наивная Хо• 24 декабря 2023
Сколько годков? Милф?
Tasya-Natusya• 24 декабря 2023
Головне зручна колодка, а не висота підбору. В мене були чоботи 15 см+ платформа - дуже зручні, майже не відчувала їх. У чоботи 5 см - де ноги стомлювалися через 20 хвилин.