LudaSHS• Изменено 24 декабря 2023

Сбили Су-30, что кошмарила Одессу

В Одесі
пролунав вибух 5 хвилин тому. Через дві хвилини повідомляється про збиття ворожого Су-30, який здійснив пуск ракети на Одесу.
Спасиб мигрируюший американ бой
Зашла в Тг и така новость сразу .
С святом. 🎅
автор LudaSHS • 24 декабря 2023
Ответ дляMudrayaPudra
Я просто начала смотреть с 18 минуты , как Вы посоветовали ))) сейчас пересмотрю ) Спасибо )
С 18 просто посыл настроению.
rybka21• 24 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
👀
На території причалу підприємства «Атомфлот» у Мурманській області, РФ — пожежа.

Горить «каюта» найбільшого з усіх чотирьох коли-небудь побудованих торгових суден з ядерною енергетичною установкою.
горі-горі ясно
то різдвяний подаруночок
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Що ви вночі ще по магазинам шастаєте?
Працюють в тривогу?
Дитині в школу завтра. А скінчилися сосиски.Мама дитину в коридорі, сама тихо вискочила .
Працюють, але не всі. Той, що біля дому , закритий .Прийшлося теліпатися в інший
автор LudaSHS • 24 декабря 2023
Світ того
⏺У столиці Сербії заворушення, протестувальники намагалися прорватися в мерію

Тисячі протестувальників вимагають скасувати результати парламентських і муніципальних виборах.

А в Угорщині нічого? Жаль
rybka21• 24 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
Можна))) Так і зроблю.
п.с В нас ше відбою немає,
але я примудрилася в магазин вибігти з коридору )))
нічосі
в нас о 21 вже все зачинено
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ длявре_Динка
одесити, такі одесити
шо купили?)
Сосиски та воду))
вре_Динка• 24 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
Сосиски та воду))
смачного
вре_Динка• 24 декабря 2023
Ответ дляrybka21
нічосі
в нас о 21 вже все зачинено
у нас до 23 працюють магазинчики біля дому, київ
автор LudaSHS • 24 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
Сосиски та воду))
Мама, така мама 🌭 )
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляrybka21
нічосі
в нас о 21 вже все зачинено
В нас той. що біля дому до 22- 30, але зачинився о 22-15, бо тривога.А інший Копійка тьо до 23 -00 .
Народ ходить собі, яка тривога, куплять. щось обговорюють.
В мене дитина любить омет з сосискамии на сніднок, мама виявила, що сосисок немає, та й вода скінчилася.
Одеська дитина має бути нагодована, вмита, та істи те,. що приготувала мама)))
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ длявре_Динка
смачного
Дякую!
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Мама, така мама 🌭 )
Одеська мама, трохи того але вже що є..
rybka21• 24 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
натомість у тривогу ніхто не зачиняється
бо тоді взагалі не працювали б
а на тривоги ніхто й уваги не звертає

п.с. харківська дитина так само
Бізешка• 24 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
👀

Но то всьо не важна, бо уже сбили 3 F-16 НА Українє😆
автор LudaSHS • 24 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Тролят? Чи на самом деле того.

Вони недавно 5 шт ф-16 , что пришли!👀🤷‍♀️ в разобраном виде частями по Полям и горам перешейкам тайно- уже уничтожілі.
такое писали про старкон
Бізешка• 24 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Тролят? Чи на самом деле того.

такое писали про старкон
По полям по полям ф-16 едут к нам)
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляrybka21
бо тоді взагалі не працювали б
а на тривоги ніхто й уваги не звертає

п.с. харківська дитина так само
Мені нещодавно треба було отримати посилку - книжки для м алого, так замовила через Укрпошчу. Тривога вони не працюють. Пішла , навіна, отримувати, закртито. А в нас тривоги останнім часом часто і дуже.Три дні ловила ту Укрпошту.
А ось Нова Пошта в нас працює в магазині, то оператор сидить собі, навіть не реагує. Кажу Ви в тревогу работаете. Подивився на мене так, і каже, -’А кто за меня работать будет, у меня машина сейчас прибьіла на 48 посьілок. Я молюсь и верю, что все хорошо.’ Одесити такі одесити
rybka21• 24 декабря 2023
шось мені здається, вже приїхали.
автор LudaSHS • 24 декабря 2023
То це рашисти намекають, Що то не амер хлопак бігає, і нідерландський скорий? Хм
Mrs.Ochmonek• 24 декабря 2023
Хороша новина, ще в Різдвяну ніч
rybka21• 24 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
в нас навіть цнап не зачиняється
сидять собі кожна за своїм компом, працюють, людей приймають
мої вікна як раз навпроти їхніх, дійсно ’прозорий офіс’
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляБізешка
На ...ую морском, не на Українє.
Русская шваль ідет на хий. вместє с корабльом
автор LudaSHS • 24 декабря 2023
Ответ дляrybka21
шось мені здається, вже приїхали.
То воно уже ото..👀
Примушує купатися пілотів рф в українському морі?
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляrybka21
в нас навіть цнап не зачиняється
В нас зачиняються і ЦНАПи і суди.. на жаль.. всі державні контори не працюють.Приватні -ні.
rybka21• 24 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
То воно уже ото..👀
позавчора писали, що ’до кінця року’ повинні приїхати перші 18 машин.
а як ’до кінця року’ вже нічо не залишилось, то певно, вони вже тут
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
То воно уже ото..👀
Рибки голодні. Треба достойний корм.
JulliK_• 24 декабря 2023
И слава богу, в супермаркете скупится не успели, покидали все на кассе и выбежали под взрывы, вот это праздник
Coffee is Love• 24 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
Зайшла на СОвеєчицю, думаю, цікаво, а будуть новини...Так.. Бахкало так, що в мене руки ноги трусяться досі
Тримайтеся. Сподіваюсь . тепер стане полегше, бодай на якийсь час, поки тварюки оговтаются.
автор LudaSHS • 24 декабря 2023
Ответ дляrybka21
Ну я думаю так. Вони були тут до поста премʼєра Нідерландів.
Але тут замислилася, яка начинка того всьго.
І хто допомагає топити руських пілотів.
JulliK_• 24 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
Я думала мы там и останемся в супермаркете на кассе