LudaSHS• Изменено 24 декабря 2023

Сбили Су-30, что кошмарила Одессу

В Одесі
пролунав вибух 5 хвилин тому. Через дві хвилини повідомляється про збиття ворожого Су-30, який здійснив пуск ракети на Одесу.
Спасиб мигрируюший американ бой
Зашла в Тг и така новость сразу .
С святом. 🎅
rybka21• 24 декабря 2023
на східному фронті дуже важки бої
син каже, в окопах вже і офіцери, і кухарі

нехай Господь допомогає нашим неймовірним
я вже готова в нього повірити
rybka21• 24 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну я думаю так. Вони були тут до поста премʼєра Нідерландів.
Але тут замислилася, яка начинка того всьго.
І хто допомагає топити руських пілотів.
та хай би хто, аби здихали
автор LudaSHS • 24 декабря 2023
Ответ дляJulliK_
Я думала мы там и останемся в супермаркете на кассе
Капець

Падло этот пілот втопився вже
Ванек писав .2 пілота 200ті
І одеський і маріупольський
СмирноваН• 24 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Но то всьо не важна, бо уже сбили 3 F-16 НА Українє😆
А чего так мало ?
Piracanta• 24 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Один точно

Второй уточнюють каков урон.
Но работа шла по нему, он там уворачивался, чи катапультировался чи жарко стало - в море нырнул охладиться.
Пилот в море нырнул или самолёт?
rybka21• 24 декабря 2023
Ответ дляСмирноваН
А чего так мало ?
от всі питають одне й те саме
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Світ того
⏺У столиці Сербії заворушення, протестувальники намагалися прорватися в мерію

Тисячі протестувальників вимагають скасувати результати парламентських і муніципальних виборах.

А в Угорщині нічого? Жаль
Орбан ж..ба кончена.Угорщину треба взагалі вигнати звідусіль
автор LudaSHS • 24 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
Пилот в море нырнул или самолёт?
Пилот катапультировался.
По инфе , что в тг.
Официально - работа по цели велась, но идет сбор инфы что с самолетом.
А мариупольский с-34 таки все. В отчете на 21.09 есть.
автор LudaSHS • 24 декабря 2023
В Белграде майдан
https://t.me/nevzorovtv/12913
Сербія. Поліція розігнала протести.

Вучич збирає Раду нацбезпеки.

Влада (та що доволі проросійська) заявляє про «кольорову революцію». 👀
Пиона• 24 декабря 2023
Ответ длявре_Динка
ну, наше море хльобати то не мойот шардон, хай нахльобуються, нам не шкода
Сподіваюся, вони ще там води з Каховського водосховища нахльобаються!
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляJulliK_
И слава богу, в супермаркете скупится не успели, покидали все на кассе и выбежали под взрывы, вот это праздник
Ого.
Я зібралася. думаю, треба буде піти. але віирішила попрацювати.. Там мене й застало те все бахкання. І знову до тривоги, як тоді , коли на ІСРЗ прилетіло, і коли і в порт
СмирноваН• 24 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
Фрістайл то наші харків´яни, вибилися свого часу
Козаченко из Полтавы и поддерживает эсвэо козел старый
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляCoffee is Love
Тримайтеся. Сподіваюсь . тепер стане полегше, бодай на якийсь час, поки тварюки оговтаются.
Я вже не сильно так боюся. до тривог звикла, але ті бахи два були до тривоги, від цього перелякалася .
rybka21• 24 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
а в нас тікі так. бахи завжди до тривоги
автор LudaSHS • 24 декабря 2023
Ответ дляСмирноваН
От гад.
Теперь точно буду представлять на смайлы не по теме / блючие для души , его мордяку стонущую с ’больно мне больно’ на сцене.
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляJulliK_
Сильно бахкало? ((
JulliK_• 24 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Капець

Падло этот пілот втопився вже
Ванек писав .2 пілота 200ті
І одеський і маріупольський
Добре..
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Капець

Падло этот пілот втопився вже
Ванек писав .2 пілота 200ті
І одеський і маріупольський
Рускім пілотам вєчного польота! Хорошего корма рибкам. Щоб навіть днк не залишилося..
Це ті падлюки, які Марік бомбили і мою Одесу кошмарили, а ще Херсон.. кожен день гинуть люди.Сподіваюсь, здохли пілоти.Дай Боже
автор LudaSHS • 24 декабря 2023
По темі свята
Реверанс• 24 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
І зараз тривога, бах конкретний.. в укратиття не встигаємо
Держіться. Все буде добре.
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляСмирноваН
Падло.
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляrybka21
Харків? Тримайтесь!
Бізешка• 24 декабря 2023
Ответ дляСмирноваН
А чего так мало ?
Уже більше
rybka21• 24 декабря 2023
ну шо, кому там було мало?
вже п’ять ф-16 та патріот
rybka21• 24 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
Харків? Тримайтесь!
русня зламалася об харківський залізобетон
Бізешка• 24 декабря 2023
Ответ дляrybka21
ну шо, кому там було мало?
вже п’ять ф-16 та патріот
О, як треба, щоб кожні 20 хв, по літакові, який ще навіть не доїхав😁
Реверанс• 24 декабря 2023
Ответ дляДева Мария
Это все отлично , но теперь Одессу закидают , будут искать
Свою смерть шукать.
Дай Бог не останній літак наші приземлили.Хто хотів землі цієї,хай змішається із нею.Земля бетоном
JulliK_• 24 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
На кассе только в телефоне девушка кассир прочитала новость и тревоги ещё не было и до этого были несколько бахов, сказала бегом все в укрытие, все все покидали и бежать, и сразу объявлять стали что тревога, немедленно покинуть супермаркет, весь день как абы шо, но это конечно под конец дня тот ещё адреналин
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Уже більше
Давно так не ржала. Як же я не чула нічого, старію
Пиона• 24 декабря 2023
Ответ дляrybka21
ну шо, кому там було мало?
вже п’ять ф-16 та патріот
Ну да. Смисл їх було тримати в Одесі аж 5 штук яка постійно обстрілюється? :) Це ж треба якось відвернути увагу від 4 сушок