В Одесі
пролунав вибух 5 хвилин тому. Через дві хвилини повідомляється про збиття ворожого Су-30, який здійснив пуск ракети на Одесу.
Спасиб мигрируюший американ бой
Зашла в Тг и така новость сразу .
С святом. 🎅
Спасиб мигрируюший американ бой
Зашла в Тг и така новость сразу .
С святом. 🎅
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Світ того
⏺У столиці Сербії заворушення, протестувальники намагалися прорватися в мерію
Тисячі протестувальників вимагають скасувати результати парламентських і муніципальних виборах.
А в Угорщині нічого? Жаль
Орбан ж..ба кончена.Угорщину треба взагалі вигнати звідусіль
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляJulliK_
И слава богу, в супермаркете скупится не успели, покидали все на кассе и выбежали под взрывы, вот это праздник
Ого.
Я зібралася. думаю, треба буде піти. але віирішила попрацювати.. Там мене й застало те все бахкання. І знову до тривоги, як тоді , коли на ІСРЗ прилетіло, і коли і в порт
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляCoffee is Love
Тримайтеся. Сподіваюсь . тепер стане полегше, бодай на якийсь час, поки тварюки оговтаются.
Я вже не сильно так боюся. до тривог звикла, але ті бахи два були до тривоги, від цього перелякалася .
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляJulliK_
Я думала мы там и останемся в супермаркете на кассе
Сильно бахкало? ((
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Падло этот пілот втопився вже
Ванек писав .2 пілота 200ті
І одеський і маріупольський
Рускім пілотам вєчного польота! Хорошего корма рибкам. Щоб навіть днк не залишилося..
Це ті падлюки, які Марік бомбили і мою Одесу кошмарили, а ще Херсон.. кожен день гинуть люди.Сподіваюсь, здохли пілоти.Дай Боже
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляСмирноваН
Козаченко из Полтавы и поддерживает эсвэо козел старый
Падло.
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляrybka21
а в нас тікі так. бахи завжди до тривоги
Харків? Тримайтесь!
Ответ дляsvetlapanna
На кассе только в телефоне девушка кассир прочитала новость и тревоги ещё не было и до этого были несколько бахов, сказала бегом все в укрытие, все все покидали и бежать, и сразу объявлять стали что тревога, немедленно покинуть супермаркет, весь день как абы шо, но это конечно под конец дня тот ещё адреналин
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Уже більше
Давно так не ржала. Як же я не чула нічого, старію