Нехай щастить• 25 декабря 2023

Донька ні з ким не спілкується в універі

Донька 16 років ніколи не спілкується зі своїми однолітками, ані в школі не спілкувалась ані в університеті, хоча зовнішньо приваблива, харизматична. Чую тільки що зі старшими курсами іноді може завести бесіду. Не розумію чому не заводить друзів, каже що їй і самій добре, хоча якось це для мене не зовсім зрозуміло, бо я душа компанії і чоловік такий самий. Вчиться на лікаря, як вона буде в майбутньому з колегами я взагалі не уявляю, не хочу аби вона страждала від самотності. Можливо в когось таке було?
Витворунка• 25 декабря 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Это в каком году вы поступали?
В 1999
Роздратована шкіра• 25 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
В 1999
Після 11го класу?
Витворунка• 25 декабря 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Після 11го класу?
Я за 1 год окончила 10 и 11 класс, мои одноклассники окончили школу на год позже, как большинство.
Анчо Ус• 25 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
У мене була одногрупниця, якій 6 лютого на 1 курсі виповнилося 17 років. При цьому вона була найвища дівчинка в групі , таке теж трапляється. Просто дитина була розумна і батьки віддали до школи у 6 років, коли всі йшли у 7-8.
У 6 років пішов до школи мій син із днем народження в кінці серпня, а тут у 5,6 та через комісію. Таке теж буває.
Роздратована шкіра• 25 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Ну вот. Нестандартная у вас ситуация.
хутряна володарка• 25 декабря 2023
Ответ дляНехай щастить
Я і не намагаюсь її змінити, просто турбуюсь, бо для мене самотність це якось дуже важко. Це зараз можливо їй і дуже добре, але коли вона у свої 30 буде така ж сама, то це вже може призвести до депресії
Мені всі казали, що треба мати сім´ю, бо вже скоро 30. Ну я повірила досвідченим жінкам і вийшла заміж за хорошого хлопця і народила двох чудових діточок. Зараз мені 45 і я на антидепресантах. І мабуть вже назавжди. Коли засинаю, то уявляю, що я живу сама і це відчуття робить мене щасливою і тоді я швидко засинаю.
Але коли просинаюсь, то мені стає страшно, що я можу залишитись без когось зі своїх рідних. Одним словом я психічно вже не дуже здорова. І почалося все від того, що я не можу побути сама взагалі ніколи.
Ms. Любмая жена• 25 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
За вашою версією вона пішла у школу дуже рано.
Тю, в дочки третя частина класу пішла в школу в 5 з лишком років. Тобто моїй ось буде 18 років, вона на першому курсі, а її однокласниці тільки на початку грудня було 17 років.
Уходя дверю не хлопать• 25 декабря 2023
Було і є, мені 43 ні з ким не спілкуюсь все життя, мама й досі переживає, стосунки з нею не дуже з того часу як почала мені про це нити
Тектологиня 80lv• 25 декабря 2023
ви її міряєте своєю міркою щастя, а вона інша і щастя в неї інше
є люди яким не скучно самим з собою
Роздратована шкіра• 25 декабря 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Взагалі це рідкісні випадки. До 6 років можуть віддати якщо день народження в вересні нехай в жовтні а в грудні аж то рідко.
А вот недавно• 25 декабря 2023
Дочка пошла в школу в 5 лет? Если она 2007 года рождения.
А вот недавно• 25 декабря 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
У нас, наоборот, много детей пошли в 7 с лишним лет. Например, у моей дочки и её одноклассницы дни рождения в один день, но с разницей ровно в год. Моя пошла в 6,4, а та девочка в 7,4. Условных пятилеток только два человека, они октябрьские оба, то есть пошли в школу, а через месяц-два исполнилось 6.
Ms. Любмая жена• 25 декабря 2023
Ответ дляА вот недавно
в нас був тільки один хлопчик старший на рік але в нього були проблеми з розвитком. Семирічок не було крім нього в паралелі. Найстарші діти були осінні-зимові, кого не відали в 5 років, тобто 6,10 років максимум.
Країна мрій• 25 декабря 2023
Ответ дляУкраиночка
Может в возрасте дело, если остальные старше на год-два, то может им не так интересно с ней.
Или другой вариант - может она у вас интроверт и люди ей не особо нужны
Кому ещё с кем неинтересно
Мальчики на пару лет отстают от девочек по умственному развитию - соответственно, дочери автора неинтересно с ними.
Но никак не наоборот.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 декабря 2023
У мене так, 1-й курс. Сподіваюся, мине з часом. Але у неї ще проблема в тому, що вона не зовсім на дівчачій спеціальності, в групі 14 хлопців і крім неї одна дівчинка. Я кажу, добре що хоч одна, будете подружками, але за пів року вони жодного разу навіть не розмовляли(( 🤦‍♀️
Красавица писяная• 25 декабря 2023
Так це краще, ніж буде купа друзів (які дуже часто такими не являються), будуть тусовки, випивки та ще багато того, що пізнається в компаніі
Украиночка• 25 декабря 2023
Ответ дляКраїна мрій
Кому ещё с кем неинтересно
Но никак не наоборот.
Теоретически возможно, но на практике чаще все-таки старшим неинтересно с младшими, чем наоборот.

Не знаю, у нас в 16-17 лет мальчики не отставали на пару лет от девочек)
Это скорее к 11-12 летним применимо
Файна пані• 25 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113
Мені не зрозуміло, навіщо ви спілкуєтесь з кимось і чому ви душа компанії. Вам настільки некомфортно і погано наодинці?
Супер!!!!
Файна пані• 25 декабря 2023
Моя теж одиначка, ну от така людина, від....іться від дитини
ПриснитсяЖЕ• 25 декабря 2023
Ох, цей перший курс стресовий..
В мене 2 сини, один обріс трохи спілкуванням, і з дівчинкою почав дружити, хоч я від нього цього найменше очікувала, 16 р. Інший лежить в ліжку півроку, онлайн навчання. Напряжно на це дивитись, ще група - всі дівчата, один він, не дуже воно насправді. Ось їздив в кафе перший раз з ними вживу побачився.
Ну але що тут зміниш
ПриснитсяЖЕ• 25 декабря 2023
З іншого боку, був варіант вступати в військовий інститут, та провалився, не вступив. То там би була казарма з хлопцями і всі принади муштри і конкуренції, теж крайність.
Так що діти просто вчаться жити там де вони є, і це нелегкий процес, не треба зайвий раз у них не вірити, знайдуть свою колію з часом