Василина Семеніч• 25 декабря 2023

какого размера тюль?

Какой размер купить на длину карниза 3 м? 5 м достаточно будет или 6 м лучше?
Гопница-Советчица• 25 декабря 2023
коефіцієнт 2...2,5...3
я би брала 7.5 м
Оскорбляю всячески• 25 декабря 2023
Я б шість брала. Але більше- ні. Занадто
автор Василина Семеніч • 25 декабря 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
А 5 м мало буде? Зараз саме цей розмір на знижці, а ціна за 6 м вже суттєво відрізняється((
Я у відгуках навіть читала, що на 3 м брали тюль 3 м і скаржилися, що малувато, потрібно було 3,5 м брати. Посміялася))
Форточка• 25 декабря 2023
Для меня и 5 много. А поверх тюля будут ещё шторы?
сама себе прекрасная• 25 декабря 2023
5 нормально.
Царевна в уггах• 25 декабря 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Поділіться, де.
Теж шукаю
ЖенаАйтишнеГа• 25 декабря 2023
Я ось купила теж на карниз 3м-7,5 м тюлі, ідеально.
Ответ дляЦаревна в уггах
Поділіться, де.
Теж шукаю
На Розетці. Більше не знаю, де шукати. В нашому місті не купити готові, а в Епіцентрі взагалі немає по моїм параметрам нічого. Думала, там буде найбільший вибір, а його зовсім не має. Онлайн не хотіла замовляти, бо по відгукам багато браку, але вибору немає в мене((
Ответ дляФорточка
нет, только тюль
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
ого, навіть не уявляю... а можете показати, як воно виглядає?
ЖенаАйтишнеГа• 25 декабря 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Фото немає але 5 метрів на карниз 3м точно не беріть. Найперший пост вірний коефіціент за яким підбирають. І то раджу 2,5 на 1 метр, тому що у мене є на іншому вікні 2,2 на 1метр карнизу, то все таки 2,5 краще. А яка ціна на тюлі що ви обрали? По 300 грн за 1м в магазинах чудові варіанти, ну і плюс пошиття
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
від 2400 грн за готову((
ЖенаАйтишнеГа• 25 декабря 2023
Є і дешевші варіанти до 200грн за 1м, більш простіші сіточки. Походіть по магазинах подивіться.
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
В нас немає, де подивитися. Я хочу таку, щоб подобалася. Он тільки що подивилася: найбільша 7 м (більше немає) і коштує 3500 грн((
Я ВПО вже 2 роки майже, без елементарних предметів побуту, без ялинки і новорічного декору. Так хочеться затишку, просто вмираю вже. Вирішила до Нового року, хоч тюлем прикрасити оселю за рахунок кредитних коштів, але не думала, що більше 1000 грн це буде коштувати(( А ту, що хотіла 5 м вже купили по акційній ціні. Тільки що подивилася.
Царевна в уггах• 25 декабря 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Тоді олх.
За 1000 можно найти бу в нормальному стані.
ЖенаАйтишнеГа• 25 декабря 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Нехай все наладиться в житті🙏 Головне щоб всі були здорові.
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Дякую!
Дідова баба• 25 декабря 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
А секондів немає? Там бувають шикарні тюлі і штори трапляються.
Ответ дляДідова баба
Не знаю. Ніколи там не була і не буду.
Дідова баба• 25 декабря 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Не знаю. Ніколи там не була і не буду.
Тоді вибачте