Прокачую сідниці• Изменено 25 декабря 2023
Пустити дитину на Новий рік в гості до подружки
Чи пустилиб Ви свою доньку 14 років зустрічати Новий рік до подружок додому. Подружкам 16 років, ходят разом на додаткові уроки
Результат:
вже голосів:
69 (58.97%)
Ні
48 (41.03%)
Да
Прокачую сідниці
• 25 декабря 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Если родители там будут, почему и нет
Батьків не буде
Верочка 100%• 25 декабря 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Батьків не буде
я розумію, ситуація змодельована для ’пагаваріть’
Мрії у вирії• 25 декабря 2023
Нет. 14 и 16 это огромная разница. Кто знает, что у старших в голове, тем более, что родителей не будет.
Прокачую сідниці
• 25 декабря 2023
Ответ дляВерочка 100%
залежить від того, наскільки я знаю тих подружок та їхні сім’ї
Подружок не знаю, дає адресу і контакт батьків, дівчинки у якої хочуть бути дома
Татьяна-cb91• 25 декабря 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
А если вы еще их и не знаете, то о чем тогда разговор 🤷🏻♀️
У меня телефоны всех друзей, всех знаю лично и родителей тоже
Мрії у вирії• 25 декабря 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
У вас есть возможность пригласить их к себе на Новый год? Устройте им праздник у вас, при условии, что вы будете дома, но в другой комнате.
Верочка 100%• 25 декабря 2023
а шо це за додаткові уроки, що на них ходять діти з різницею у два роки?
Прокачую сідниці
• 25 декабря 2023
Ответ дляМрії у вирії
Запропонувала, не хоче...у нас дома буде сім´я
Прокачую сідниці
• 25 декабря 2023
Ответ дляВерочка 100%
Англ мова групові заняття
Шотуткоїться?• 25 декабря 2023
Если там не будет родителей, то не пустила бы, ведь кроме подружек может быть ещё не известно кто там.
Верочка 100%• 25 декабря 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Англ мова групові заняття
додаткові до чого?
Рожки-да-ножки• 25 декабря 2023
Я дома не святкувала років з 14,і так святкували лише з подружками,нічого не дозволеного там не було.
Не цілуюсь з бодуна• 25 декабря 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Батьків не буде
Не пустила б тогда
Краще ні. Згадала як мене колись батьки відпустили зутрічати Новий рік з подружками. Мені було саме 14 років. Це був треш. Ми ходили вночі пьяни по Харківському масиву, до нас причепились якісь збоченці, дуже наполегливо запрошували на якусь квартиру, заходили вночі до інших подружок, ліфти, підїзди, і пяьні люди....Нічого хорошого
Бараболька• 25 декабря 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Батьків не буде
Будет алко и наркота
Нет