Два-три тижні і фсьо• 25 декабря 2023
Скільки грошей ви витратили на Різдво?
На продукти та на подарунки.Ми цього року святкували скромно вклались в 100$.
Пишущаяся• 25 декабря 2023
Ми в церкву не ходимо, не постуємо, не причащаємося, не сповідуємося, тому Різдво не святкуємо.
Продаю витрішки• 25 декабря 2023
Еще нисколько, а до 7 января еще 2 недели (и я не матрешка, а как и многие как праздновала, так и буду праздновать 7 января)
Кофе в лобби• 25 декабря 2023
Не багато, отримала зарплату 3100(мінімалка), купила овочі, два оселедця, ковбаси вареної пів кг, горошок, яйця. То було олів´є і шуба, вафельні коржі з вареним згущеним молоком. Дві хлібини ще купила. Сьогодні я на роботі, діти, думаю все з´їдять.
Пригаю-цибаю• 25 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Щоб з´їсти і випити це необхідно спочатку купити і приготувати.Бездумно гроші не витрачаємо тому усі покупки підраховуємо.А як по-іншому?
Тобто якби не Різдво - ви б нічого не їли?
Я готувала з звичайних продуктів, які в мене є вдома. Ніколи окремо вартість святкового столу не вираховую.
Khmelnichanka• 25 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Я, наприклад, на свята закуповую продукти окремо. Але я і взагалі не маю запасів, купую з розрахунку на 1-2 дні. На святковий стіл йдуть все ж трохи інші продукти, ніж зазвичай. В нас :) Лише цього року зробила закупку одразу на 5 днів, то мені це дуже не зручним здалося. Видно, хто до чого звик, той з тим і порівнює.
Пригаю-цибаю• 25 декабря 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Так, в мене запас мінімум на півроку. Щотижня підкуповую лише свіже м´ясо, овочі/фрукти/ягоди ну й поповнюю потрібні запаси. Тобто вартість передсвяткового кошика в мене не відрізняється від звичайного.
Алкоголь дорогий, але ми не вживаємо, купили лише 2 пляшки на презенти.
Пригаю-цибаю• 25 декабря 2023
Ответ дляПродаю витрішки
І до якої церкви 7 січня піде неМатрьошка?
Продаю витрішки• 25 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
я хожу в церковь только на Пасху. Можно подумать что все кто сегодня празднует Рождество, все посетили церковь
Пригаю-цибаю• 25 декабря 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Хто не відвідав службу - той просто пожер і побухав. А не Різдво святкував.
Продаю витрішки• 25 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
и таких 90%, я не знаю ни одного кто ходил в церковь на это Рождество по новому, зато 12 блюд они приготовили