Два-три тижні і фсьо• 25 декабря 2023
Скільки грошей ви витратили на Різдво?
На продукти та на подарунки.Ми цього року святкували скромно вклались в 100$.
Г@Л@В@ломка• 25 декабря 2023
4 набора лего на 8000 грн
Еда не очень дорого - чуть больше чем каждый день (красная рыба на бутерброды)
Но на НГ из подарков будут только шоколадные наборчики
Два-три тижні і фсьо
• 25 декабря 2023
Ответ дляОмлетик
Ну то ви що не розумієте без підрахунку, що можете собі дозволити що ні ? З усним рахунком проблеми?😁
Суперечите самі собі...
Дадосвидания• 25 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
І сидіти при цьому в потрійних кредитах😆
Гроші повинні рахуватись завжди...
Ви не знаєте чи можете сьогодні купити рибу за 500 чи 1000 грн? Що ви там вираховуєте?)))
Два-три тижні і фсьо
• 25 декабря 2023
Ответ дляДадосвидания
До чого тут риба?Ми виділяємо на кожну статтю витрат певну суму і відштовхуємось від неї.Якщо на рибу не вистачає,купуємо ікру...😁
Так зрозуміліше?
Пишу каліграфічно• 25 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А як же фінансова грамотність?
У нас ещё не было Рождества , оно у нас 7го
Вот тогда и напишем
ОбережнаЯ• 25 декабря 2023
Поссорилась с мужем, накидалась на корпоративе сильно. Помирились,решили купить котенка и детям подарить. Читаю лежв о породах и нюансах
Бюст Березуцкого• 25 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Гроші повинні рахуватись завжди...
Это исключительно Ваше мнение. Я например даже не знаю сколько зарабатывает мой муж. И не знаю сколько мы тратим
Подвійна веселка• 25 декабря 2023
Ответ дляЖенщинас
Рождества еще не было. Какое будет настроение, столько и потратим.
Мама в ресторан позвала на 7-е, так что ничего не потратим. Подарки на НГ дарим.
Майструю крила• 25 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А як же фінансова грамотність?
А чим допоможе підрахунок на свята?
Наступне свято будете рахувати кожну прмідорку та скоротите подарунки?
Свято на те й свято - воно поза бюджетом. Вірніше кожен і так святкує по можливостям.
Два-три тижні і фсьо
• 25 декабря 2023
Чесно кажучи не думала,що стільки багато людей ще збираються святкувати Різдво у січні...Якось дивно...
Дадосвидания• 25 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так зрозуміліше?
Про рибу я написпла як приклад. Ви виділили 100 дол на стіл на Різдво, пішли купили зїли. Судячи з ваших міркувань ваша фінансова грамотність на 2 бали і ніяк вам не допомагає.
Майструю крила• 25 декабря 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
а шо це? середня температура по лікарні?
хтось взагалі не святкує, хтось скромно, а хтось па-багатаму.
Саме так
Ми не святкуємо.
Ми святкуватимемо НР
Ми не святкуємо.
Ми святкуватимемо НР
Два-три тижні і фсьо
• 25 декабря 2023
Ответ дляМайструю крила
А чим допоможе підрахунок на свята?
Якщо буде необхідно то скоротимо.Живемо за доходами...
Подвійна веселка• 25 декабря 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Ми різдво аж так пишно не святкуємо, щоб з подарунками і усім іншим.
Підемо в гості до сім´ї чоловіка, я купила палку ковбаси, сиру, два салати готую на стіл, і штоллен, на все про все трохи більше 1000.
Моя свекровь сегодня с одним сыном отмечает, 7-го будет с другим отмечать)
Два-три тижні і фсьо
• 25 декабря 2023
Ответ дляДадосвидания
Мені якраз допомагає😊
Надежда наш компас• 25 декабря 2023
Подарок ребёнку на 300грн купила. Я не накрываю поляны на праздники
Майструю крила• 25 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так тоді вам потрібно виходити з ваших сум та можливостей, а не інших.
Подивіться відповіді - від 500 грн до 50 тис
Що це дасть сама вам?
Библиотекарь• 25 декабря 2023
Витратила стільки, скільки схотіла. Цифрова навантаженість для інших то не моє. Я свої витрачала, зароблені. Треба якось цей буратінізм згортати.
Два-три тижні і фсьо
• 25 декабря 2023
Ответ дляМайструю крила
Що це дасть сама вам?
А вона повинна мені щось дати?
Подвійна веселка• 25 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Не все построились по росту,да?
Два-три тижні і фсьо
• 25 декабря 2023
Ответ дляБиблиотекарь
То і не пишіть нічого.Тема для тих хто готовий поділитись тим що не є для них секретною інформацією ...
Силиконочка• 25 декабря 2023
Замовила 0,5 кг червоної ікри - 1500 грн
І все)
Будуть млинці та бутерброди з ікрою)
І все)
Будуть млинці та бутерброди з ікрою)
Тектологиня 80lv• 25 декабря 2023
Ответ дляПодвійна веселка
У нас так з батьками. Одні визнають 25, іншим лише 7. Але нам так навіть легше, раніше думали, як за вечір до всіх встигнути щоб ніхто не образився, а тепер - краса.
КоролеВешна• 25 декабря 2023
На подарки детям приблизительно ушло 300£. Стол не накрывали специально.