Два-три тижні і фсьо• 25 декабря 2023
Скільки грошей ви витратили на Різдво?
На продукти та на подарунки.Ми цього року святкували скромно вклались в 100$.
Библиотекарь• 25 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
То і не пишіть нічого.Тема для тих хто готовий поділитись тим що не є для них секретною інформацією ...
Чим поділитись? Своїми витратами, пожалітись, навпаки похвалитись? Кількістю витрачених грошей? Я зрозуміла б, як досягненнями, подорожами і т.п. але порівнювати кількість ´мідяків´?
Майструю крила• 25 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А вона повинна мені щось дати?
Я мала на увазі ’саме вам’
Ну ви ж питаєте хто скільки витрачає.
Що дасть опитування?
От одні 500 грн, інші 50 тис
Хтось Різдво не святкує
Я до того, що якщо в мене зарплата 25 тис, то я не святкуватиму на 50 тис, і подарунки даруватиму не по 5 тис кожному члену родини.
Так само з доходом в мінімалку не стрибнеш вище голови.
А якщо дохід 100+ наприклад - тут вже є варіанти. Хоча людина може просити не святкувати
Ну ви ж питаєте хто скільки витрачає.
Що дасть опитування?
От одні 500 грн, інші 50 тис
Хтось Різдво не святкує
Два-три тижні і фсьо
• 25 декабря 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Вам ж ніхто не каже їх комусь віддати...
Дева Мария• 25 декабря 2023
Детям подарки . Очень мало заказали где то на 1500 грн вышло. Еда дорого , тыс 10 . Но это уже и на Новый год ( колбасы , икра , спиртное , хамоны и прочее ) себе подарки еще не выбрала и муж тоже
Майструю крила• 25 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Чесно кажучи не думала,що стільки багато людей ще збираються святкувати Різдво у січні...Якось дивно...
Частина з відписавшихся взагалі не святкує Різдво. Це теж врахуйте.
любименькая• 25 декабря 2023
Ще не витратили, тільки планую) Поїдемо в гості до сестри на Різдво. Подарунків їм на 7 тис вже купила, ну і на стіл десь 3-4 піде.
Але ми більше Новий рік святкуємо, Різдво по різному буває - коли зовсім по сімейному, а коли з гостями, як цього року. Сподіваюся погода після НР буде більш святкова.
Не вмію заміряти• 25 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А як же фінансова грамотність?
А вы финансово грамотно потратились?)
Давайте отчёт.
Khmelnichanka• 25 декабря 2023
Продукти на 5 днів (в тому числі і різдвяний стіл) - 150 євро.
Подарунки дітям (загалом на всі зимові свята) - 550-600 євро.
Два-три тижні і фсьо
• 25 декабря 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
А вы финансово грамотно потратились?)
Давайте отчёт.
Кидстаффовка• 25 декабря 2023
79 евро на елку и мишуру. Сам праздник не отмечаем. На нг будет оливье, шуба, пюре, курица в духовке. Все
Не вмію заміряти• 25 декабря 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Поссорилась с мужем, накидалась на корпоративе сильно. Помирились,решили купить котенка и детям подарить. Читаю лежв о породах и нюансах
Ой, я тоже после алкоголя часто решаюсь завести котёнка. Подписываюсь на заводчиков, смотрю цены, гуглю породы.... на след день, как рукой снимает)
Два-три тижні і фсьо
• 25 декабря 2023
Не встигаєш створити тему,одразу ’налітають’ зануди і починають вдавати ’розумників’😊І змагаються хто перший залишить нерозумний коментар.
Нема що сказати заходьте в іншу тему яка вім більш лежить до душі...
Мишка-шалунишка• 25 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Щоб з´їсти і випити це необхідно спочатку купити і приготувати.Бездумно гроші не витрачаємо тому усі покупки підраховуємо.А як по-іншому?
Їмо абсолютно те ж саме що їмо і на звичайну вечерю
Вчора були пюре і рибка
Сьогодні біточок і вчорашнє пюре
Вчора були пюре і рибка
Сьогодні біточок і вчорашнє пюре
Не вмію заміряти• 25 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Да это вы зануда и тема ваша такая же)
Тратье, что хотите, и остальным дайте делать то же самое. А то начали тут про финансовую грамотность втирать))
Я вот не финансист и ненавижу подсчёты и экономию, это вгоняет меня в уныние.
Два-три тижні і фсьо
• 25 декабря 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Да это вы зануда и тема ваша такая же)
Тоді що ви робите в розділі ’Домашня бухгалтерія’?
Мишка-шалунишка• 25 декабря 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Міміміми)
П.с. підберіть знедоленого краще
Повірте, не в породах щастя
П.с. підберіть знедоленого краще
Повірте, не в породах щастя
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так це ж ви створюєте таке враження...
Не вмію заміряти• 25 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Думала, может научусь чему-то полезному. А у вас одно нытье, что потратили и почему остальные не считают. Отчёт вы тоже не предоставили, как понять, что вы купили лишнее или нет?
Ну шо не так?• 25 декабря 2023
Ми Різдво досить скромно святкували, щоб залишити сили та гроші на новий рік)
З продуктів, гуска за півтисячі та всякої дрібної всячини може на тисячу. Вдома багато всього завжди є - консерви, м´ясо та сири, спеціально не довелося багато купляти. Маленькі подарунки - чоловікові та мамі, тисяча. Навіть менше за сто доларів обійшлося
Мишка-шалунишка• 25 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ви запитали - люди відповіли
Відповіді різні, часто не схожі з вашим відчуттям світу. І це норм
Особисто я не купую нічого заради свят. Чи типу щось до столу таке-едаке...
Їмо звичайні страви на вечерю (причому на нр не чекаємо до 11-12 ночі аби поїсти)
Пюрешка, мяско (котлетка чи біточок, може буженіна). Салат максимум 1 і то на 1 раз
Брюльтик• 25 декабря 2023
Не підраховувала. Подарунки ми не даруємо один одному на Різдво, тому лише на невеличкий стіл- кутя, котлети,салат,торт.все.
Мишка-шалунишка• 25 декабря 2023
Ответ дляБрюльтик
Аналогічно
Подарунки заради свята бо традиція - не даруємо і ми
Рання пташка• 25 декабря 2023
Вранці кава з сендвічем, ввечері замовимо піцу. Дитині подарунок - пазл. Ось і все.