...аяприкольная• 25 декабря 2023

Дівчата малий впав назад

Пішли до подруги у нас діти погодки вони грались і мій малий сидячи впав назад на підлогу, він навіть і не плакав далі бісився з її сином.Але я щось боюсь, він може так собі щось зробити в голові?Чи треба в лікарню?Візуально на голові ні шишок нічого
dulenok• 25 декабря 2023
если не беспокоит, не тошнит, не кружится голова и нет гематомы, то с вероятностью 99,9% все в порядке
Николай-b526• 25 декабря 2023
ничего не будет....
Тра Ля Ля• 25 декабря 2023
Щось може. Випийте 100 грн з подругою
Галябалована• 25 декабря 2023
боже, це одна і та ж жінка щодня пише? може в вашої дитини зміщений центр тяжіння, що вона постійно назад падає?
Бабульція• 25 декабря 2023
А скільки малому?
автор ...аяприкольная • 25 декабря 2023
Ответ дляБабульція
А скільки малому?
2,5
Бабульція• 25 декабря 2023
Ответ для...аяприкольная
2,5
Та ні. Це вже великий хлопчик. Не переживайте. Він би показав що боляче