OlenaMriya• 25 декабря 2023
Меня одну маленькие яички у мужчины отталкивают больше чем размер члена?
Яйца ассоциируются с мужественностью. (Сейчас не про висячие) а именно крупные тестикулы. А есть мужики у кого они ещё спрятаны слегка в живот. Тоже зрелище не из приятных.
prosto_aisha• 25 декабря 2023
Господи ото мені робити немає що робити, щей яйця роздивлятися
це із тої серії що член гарний і не гарний.
Ola_la-d152• 25 декабря 2023
мне нравятся маленькие. и тверденькие когда кожа на них натянута. а когда телепается как полупустой мешок до колен фу
Іллюха Перчик• 25 декабря 2023
Яйця з членом,мають бути нормальних розмірів те саме і відноситься до піськи,вона має нормально виглядати і бути охайною.
Муркамурковна• 25 декабря 2023
Інтересно.. Які яєчка були у чувака, за день народження якого ви тут вже тиждень сретесь
Іллюха Перчик• 25 декабря 2023
Ответ дляДаксо
Для мужика ж не те, яка там піська в першу чергу важливо? Чи я помиляюсь?
Піська має охайно виглядати так як і хазяйка має бути охайною,це важливо для нормального чолвіка.Мужики люблять очима,дивляться на все.
Ответ дляNata_69
автор троль, вброс сделала и убежала новые темы клепать
Читаю ваши ответы
Ответ дляІллюха Перчик
З хазяйкою все зрозуміло, а зовнішній вигляд власної ’піськи’ ніхто не вибирає. Чула, що є прямо дуже відштовхуючі для чоловіків. Хоча останні, як кажуть серед дівчат, часто готові і з дуплом займатися сексом
Іллюха Перчик• 25 декабря 2023
Ответ дляЕлька-b165
Розмір їх залежить від температури
Ще буває,коли чоловік крепко збуджується і знаходиться ’там’ то вони стають маленькими.