Клептоманка• 25 декабря 2023

Як бути?

Зараз живемо із свекрами. Два роки, не буду писати чому, і як так сталось питання не в цьому. Я не хочу тут обговорювати свекруху, вона мама мого чоловіка, це не гарно. Але запитаю поради, бо сама вже дурію.
Жити там важко, у свекрухи важкий характер, плюс з віком проявляються такі звички і манери, не хороші. Ще минулий рік був більш менш, а цей взагалі( У мене здають нерви, важко і мені і чоловіку та і сину. Є певні витрати щомісяця, (на сина) які ми не можемо відмінити(по здоров´ю) і виходить якщо орендувати квартиру, на прожиток буде залишатись мало, 7-8тис
Я не знаю чи нам буде вистачати, є продукти з дачі, концервація, хоть з цим легше. Чоловік не проти переїхати, але є сумніви, та і я переживаю. Але морально я вже не витримую, здоров´я вже підводить через стрес. Є варіант почекати до літа(я їду на роботу) і тоді вже буде більше можливості, але я не знаю чи я витримаю( Як ви думаєте можливо прожити на таку суму, чи це резиковано?
Вподобайден• 25 декабря 2023
Переїздити

ЛюблюДевчонок• 25 декабря 2023
Важко дати пораду, не знаючи, чим саме докучає свекруха
Пожмаковна• 25 декабря 2023
Как говорится, вижу цель не замечаю препятствий. Да, красную рыбу и икру врядли сможете каждый день употреблять, но на простых продуктах вполне можно выжить.
Пульт от линолеума• 25 декабря 2023
Переїжджати
Попельшка• 25 декабря 2023
Це впритик, якщо ніхто не хворіє і нічого з речей дорожчого ніж шкарпетки купляти не треба.
А у вас є якісь збереження? Щоб в разі якихось форс-мажорів в заначку лізти, а не кредит брати?
Значит надо• 25 декабря 2023
Я б не прожила, хоча я сама. Була ситуація така на початку року,що вільних грошей залишалось 6-7тис. Це ні про що(((
Не заздріть тьоті• 25 декабря 2023
Влітку їдете на роботу, а син куди з чоловіком?
Ждун с Нибиру• 25 декабря 2023
Переїжджати без роздумів
So_so• 25 декабря 2023
Нет, это очень маленькая сумма, Вам не хватит на 3 человек.

И_В_офигительных_штанах• 25 декабря 2023
Не хватит.
У меня только на еду 6-7 уходит на 2 .
Много чего не едим .
Эт вернячОк• 25 декабря 2023
Да, будет сложновато с такой суммой, но это компенсируется моральным состоянием. тем более, что это только до лета.
Не бойтесь, переезжайте, я уверена, что и с деньгами найдётся какой-то выход.
ПС: жили с сыном какое-то время на 6 тыс в мес, да, не шиковали, но даже какие-то вещи могли покупать
_Alekssandra_• 25 декабря 2023
У всех разные траты. Посчитайте сколько ваша семья тратит в месяц, проанализируйте эти траты. Тогда уже сможете делать какие-то выводы. А так разговор ни о чём.
автор Клептоманка • 25 декабря 2023
Ответ дляПопельшка
Ні, нема(
автор Клептоманка • 25 декабря 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
В дома будуть
Не заздріть тьоті• 25 декабря 2023
Ответ дляКлептоманка
В дома будуть
Тобто доглядати за ними буде свекруха. Готувати, прати і т.д.
So_so• 25 декабря 2023
Ответ дляКлептоманка
В дома будуть
Не Ваши темы про уеду на 3 мес заграницу на заработки?
автор Клептоманка • 25 декабря 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Чоловік справляється і сам. Свекруха ніколи нічого подібного не робила і не буде робити
автор Клептоманка • 25 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Ні, не мої. В мене інші проблеми
Не заздріть тьоті• 25 декабря 2023
Ответ дляКлептоманка
Тобто чоловік не працюватиме? Я про те, що якщо ви переїдете, то дитина буде сама вдома чи за нею наглядатиме чоловік, бо не працюватиме?

автор Клептоманка • 25 декабря 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Чоловік буде дома з сином
Не заздріть тьоті• 25 декабря 2023
Ответ дляКлептоманка
Чоловік буде дома з сином
Зимою дорога комуналка, до кінця опалювального сезону.
Фиктивная• 25 декабря 2023
Ответ дляКлептоманка
Ні, нема(
А, из этой суммы ещё на ребёнка нужно?
Может вам временно снять комнату или что-то не дорогое до лета.
А после уже квартиру?
Вы сможете потом свекрови оставлять ребёнка, если заболел например? Или разругаетесь если сьедите?
автор Клептоманка • 25 декабря 2023
Ответ дляФиктивная
А, из этой суммы ещё на ребёнка нужно?
А после уже квартиру?
В кімнату сім´ю ніхто не візьме. Ні, це я порахувала уже що залишеться. Залишати можна, але не бажано.
Я вся ваша• 25 декабря 2023
А ви зараз не працюєте? Тільки чоловік?
Можливо, коли переїдете -то з’являться нові можливості для заробітку. Життя в постійному стресі- на користь не піде
Фиктивная• 25 декабря 2023
Ответ дляКлептоманка
Прокормить сможете на эти деньги?
Подрабатывать уже можете?
Галя із Дарниці• 25 декабря 2023
Зʼїхати , нащо ті нерви
Всім буде краще жити окремо , і свекрусі також