Ух яка ж Я• 26 декабря 2023
Що б ви відповіли?
Ситуація - пішли в театр.
Вистава почалась на 20хв пізніше.
Тільки вона закінчилася (відповідно теж на 20хв пізніше), ми з чоловіком відразу почали виходити. Не як завжди - встали, аплодисменти.
І тут жіночка 55+ починає шипіти «жлобье» і так декілька разів…
Що б ви їй відповіли?
Я сказала «добре-добре», але в душі хотілось послати…
Ну і те, що ми поспішали була причина - у нас попереду була зимова, нічна дорога 200км. Доїхали по факту в 23:45.
Тобто нам важлива була кожна хвилина.
Але от не відпускає… може з точки психології як правильно?
Вистава почалась на 20хв пізніше.
Що б ви їй відповіли?
Тобто нам важлива була кожна хвилина.
Латексне альтер ЕГО• 26 декабря 2023
не знаю.
в школе меня этому не учили.
а родители у меня алкаши
в школе меня этому не учили.
а родители у меня алкаши
Кракадэ• 26 декабря 2023
А ви в театр вперше в житті пішли, що таке велике значення надаєте цій події?
Анонім Секретар• 26 декабря 2023
А чого ви то до себе приймаєте?
Якась дивна та тітка, прийшла в театр окультуриватися, а сама меле глупоти.
Я б на таку й не звернула увагу.
Носки на подтяжках• 26 декабря 2023
Автор, не переймайтеся )Чи може ви штовхати її почали? Частіше ходіть у людні місця, щоб був імунітет на таких
Ух яка ж Я
• 26 декабря 2023
Ответ дляГейТуда
и не все равно что там шипела какая то бабка?
От мені самій неприємно, що не всеодно((((
Ух яка ж Я
• 26 декабря 2023
Ответ дляАнонім Секретар
А чого ви то до себе приймаєте?
Я б на таку й не звернула увагу.
Повітруля• 26 декабря 2023
Я бы даже внимания не обратила. Вам не все равно? Вы ничего плохого не сделали.
Ух яка ж Я
• 26 декабря 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Я попросила нас пропустити, штовхати її ніхто не хотів
Лівий Локіть• 26 декабря 2023
пожалійте її, пожалійте і простіть, відпустіть і забудьте.
сядте зручно і згадайте сам спектакль і всі приємні подробиці - перекрийте поганий спогад хорошими.
ИМХОля• 26 декабря 2023
Сейчас очень много людей странных. Поэтому просто стараюсь не контактировать с ними. И уж тем более не отвечать и не портить вечер другим.
Забыла бы о ней через 5 мин. Не ей меня везти домой, не ей моих детей кормить. Пусть изливает свое содержимое без моего участия
Ух яка ж Я
• 26 декабря 2023
Ответ дляЛівий Локіть
До речі, спектакль класний .
«Третій зайвий» від театральної студії Те-арт.
Щиро рекомендую