Залатавая• 26 декабря 2023
Лазерная эпиляция частота
Я посмотрела график в интернете, 4 недели между эпиляцией и каждый раз прибавляем по две недели. Но не чаще чем раз за 30 дней.
Меня второй раз уже спрашивают, ну что записывается через три недели?
Разводняк, понятно.
Copy-Paste• 26 декабря 2023
То они поиметь с вас хотят, эт в первые разы почти каждый месяц, потом нит
Поліцейський патруль• 26 декабря 2023
Может у них на столько слабый лазер, что можно часто?
Результаты вообще есть?
Треба підробіток• 26 декабря 2023
100% розводняк. Я так зробила 8 процедур з інтервалом 4 тижні і один раз було 3 тижні. Всі волоси повністю відросли
Вчителька з мікрорайону• 26 декабря 2023
Первые 3 процедуры раз в месяц, потом интервал увеличивают
У меня так, все ок
Залатавая
• 26 декабря 2023
Ответ дляCopy-Paste
Я так и поняла
Natali_kiev1• 26 декабря 2023
Мені сказали одні, що спочатку кожні 4-5 тижнів, до цього інші казали, що додається +2 тижні. Теж не розумію, як треба правильно.
Залатавая
• 26 декабря 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Результаты вообще есть?
После первого раза подмышки почти не растут за два месяца, ноги с проплешина и, бикини отросло. Вчера второй раз была. Но я в приграничном городке , живу давно в Европе, когда домой приезжаю, то делаю, придется мимо графика.
Залатавая
• 26 декабря 2023
Ответ дляТреба підробіток
Ну капец. У меня просто не получилось бы в любом случае, буду делать как попало)
Залатавая
• 26 декабря 2023
Ответ дляNatali_kiev1
Чем чаще ходите, тем больше денег принесете, логично
Natali_kiev1• 26 декабря 2023
Ответ дляЗалатавая
Це так, але як потрібно робити, після якої процедури додавати +2 тижні
Треба підробіток• 26 декабря 2023
Ответ дляЗалатавая
В мене після перших двох разів теж був ефект, а потім після 3 процедури вони попередили, що прокинуться сплячі волоски і бла-бла-бла. Після 7 процедури я вже почала сумніватися, бо ефект був менший ніж після другої.
Natali_kiev1• 26 декабря 2023
Ответ дляТреба підробіток
А з яким інтервалом робили?
Треба підробіток• 26 декабря 2023
Ответ дляNatali_kiev1
А з яким інтервалом робили?
Вище писала, 4 тижні кожного разу і один раз або перед 3 або перед 4 процедурою було 3 тижні
Залатавая
• 26 декабря 2023
Ответ дляТреба підробіток
Емае, а я думала к лету уже без бритья быть. Я бы очень хотела электро, но в моей городе нет, долго, ездить не могу
Треба підробіток• 26 декабря 2023
Ответ дляЗалатавая
Шукайте нормальні ний лазер з нормальним інтервалом процедур. До літа встигнете зробити 4-5 процедур і більшість волосся випаде. Моя колега робила з інтервалом 6-8 тижнів і після 6 процедури поодинокі волосини залишились. Я все ніяк не впіхну у свій щільний графік першу процедуру. Головне почати, а далі вже я4ось воно легше
Пургену мне• 26 декабря 2023
Ответ дляТреба підробіток
На лазере они и будут расти. Я за электроэпиляцию - сделала и навсегда забыла...
Ноунэйм• 26 декабря 2023
Я ходила перший раз через 4 тижні, потім через 6 і з третьої процедури почала ходити раз у 8 тижнів. Вже була 6 процедура і результат мені почав подобатися, тому що між 3 і 5 процедурами прокинулися всі волоски які спали до цього і я вже навіть думала, що ефекту немає. Зараз бачу, що він є і дуже мені подобається.
Треба підробіток• 26 декабря 2023
Ответ дляПургену мне
В мене великий обʼєм. Зробила сумарно 6 годин за 3 відвідування. Тобто 3 рази по одній ділянці пройшлися. Там дійсно є ефект, але не 100%. Як потім мені сказали, що треба до 20 сеансів. Мені таке не підходить. Краще я після повного курсу лазера потім раз на рік чи навіть на півроку буду робити додаткові сеанси. Це вигідніше і по часу, і по грошах
Пургену мне• 26 декабря 2023
Ответ дляТреба підробіток
Ну в мене інша ситуація світлі, жоден лазер не бере)))