Бабульція• Изменено 1 час назад
В дитинстві ходила в костьол… ксьонз мене знає. Потім різко перестала ходити
І через це я вже 13 років шукаю привід щоб піти в інший костьол
Бо не хочу зайвих запитань, де пропадала?
І ось знову.. Різдво.. і костьол біля дому.. а ні, я не можу туди піти, треба знову їхати 20 км..
Що за дурня в моїй голові. Допоможіть
І туди ходяьь парафіяни яких я знала з дитинства
Тобто це не тільки 1 ксьонз а в інші люди
Що за дурня в моїй голові. Допоможіть
Зоркая Зорро• 1 час назад
Автор, понимаю Вас.
У меня так же. Батюшка меня знает, и знает, что я не хожу. То я вообще не хочу ходить. А далеко ездить не хочется. Потому и редко причащаюсь.
Марфа Українівна• 1 час назад
Якщо ксьонз той самий то за 13 років він вас забув. Просто йдіть і все. Ви не маєте виправдовуватися чого не ходили. Не тягнула, не було поклику. Ваша справа
Дівчина Бобула• 1 час назад
Ніхто не буде питати.
Я колись на 2 роки пропала, приходжу, кажу: блудних овець назад приймаєте? Всі посміялися, та й по тому
Черпак_для_фантазий• 1 час назад
Це ваш страх. Він вас буде радий бачити. Можете навіть йому розказати чому довго не приходили, бо боялись що буде питати. І вам стане легше
Бабульція
• 1 час назад
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ви впевнені шо мені треба туди йти і на мене не тикатимуть пальця?
Черпак_для_фантазий• 1 час назад
Ответ дляБабульція
Впевнена , які тикати пальця?
Борисфенка• 1 час назад
’Де пропадала’ - ’Життя вирує, жила в різних місцях, ходила в різні церкви, зараз докладно розповім, хочеш’.
Навряд чи ваша ксьондза матиме час вислуховувати вас годину, хутко втіче.
постою_послушаю• 1 час назад
Ответ дляБабульція
А вы понимаете, ктотвас туда не пускает и навеивает мысли о том, что все будут тыкать пальцем?
Идите обязательно назло ему
Невгамовна• 39 минут назад
ідіть і радійте з Господом! І ксьондз, і люди вам теж зрадіють.
А що в голові - забагато зайвого думаєте про себе скажуть і забудуть, у всіх своє життя. І ви живіть своє, навіщо вигадувати чужі думки.