Не рахую, а вважаю• 26 декабря 2023
Асистент вчителя в старших класах
Питання до батьків в кого діти навчаються на інклюзивному навчанні в старших класах. Якщо у дитини в молодших класах був асистет, то при переході в 5 клас залишається тей самий чи дабть зовсім іншого нового?
Просто звязда• 26 декабря 2023
У нашій школі інший.
У початковій ланці свої асистенти, у старшій свої. Після випуску 4го класу, знову іде в перший.
Байрактарна• 26 декабря 2023
Можуть залишити того,що був, а можуть і іншого дати. Я настояла,аби залишили