26 декабря 2023

Это украинский язык?

https://www.instagram.com/reel/C1COdHsIooz/?igsh=

Это в какой местности такой украинский ?
показать весь текст
иркин 26 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Я вам уже ответила, не когда ты слушаешь человека и половина его слов и построения предложений тебе не понятна.
Это убивает главный смысл языка - передача информации
Все залежить від словникового запасу слухача. Ширший запас - більше розуміння.
Any 26 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Тогда переведите мне на русский.
Как дзуськи переводится ?
Вигуки - найдавніша частина мови, це якраз те, що часто не переводиться буквально, але за змістом подібне до ’да иди ты!’, ’а вот и нет’ та ін. Майже всі вигуки стилістично марковані, тому в іншій мові точного відповідника часто немає
Mariya Prokhorova 26 декабря 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
😂 орки сказали такую глупость, а вы подхватили. Вы реально думаете что они пришли на наши земли из за языка? Поэтому обстреливают Одессу и Харьков?
русня цей наратив використовує , як привід й виправдання агресії для себе , причини війни інші , путлер уявив себе петром чи катериною , вирішив оновити чи ссср чи рос імперію , а його маргінальне населення хворе на шовінізм підтримує його в цьому
А обстріли цивільних з метою залякування , бо на фронті успіхів немає у них
9 2
иркин 26 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Тогда переведите мне на русский.
Как дзуськи переводится ?
Рос. аналог : фигушки.
Татьяна-cb91 26 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
русня цей наратив використовує , як привід й виправдання агресії для себе , причини війни інші , путлер уявив себе петром чи катериною , вирішив оновити чи ссср чи рос імперію , а його маргінальне населення хворе на шовінізм підтримує його в цьому
А обстріли цивільних з метою залякування , бо на фронті успіхів немає у них
Ну я о том же, причины войны иные. На счет успехов на фронте нет у орков- в этом я не уверена. Уже столько было вот недавно интервью где прямым текстом говорят- мы проигрываем 😭 люди перестали верить в воздушные замки и тп.
Svitlana7 26 декабря 2023
Бан на тему
6 2
Any 26 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Судя по голосовалке в Фейсбуке Безуглой этот вопрос интересует 70% украинцев.
А підписників Безуглої це репрезентативна вибірка, особливо ті, що ще й активно взаємодіють з її контентом? Там журналісти по роботі суто спостерігати не витримують, ’чергують’ позмінно, інакше важко адекватність, кажуть, зберегти
иркин 26 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Это позаимствовано с польского jak się masz?
От львовян слышала.
Ні. Це не запозичена форма, а давня українська. Навіть в школі це вивчають.
https://www.miyklas.com.ua/p/ukrainska-mova/11-kla...
Filomena 26 декабря 2023
Ответ дляиркин
Рос. аналог : фигушки.
Або ще «дудки тебе»
nezhinka 26 декабря 2023
А росіяни регочуться з російської мови російськомовних українців.
3 8
Brita 26 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
А росіяни регочуться з російської мови російськомовних українців.
Потому что наш русский и их русский это два разных языка. И тот русский язык на котором говорит половина Украины далеко не тот язык на котором говорит раша
2 6
nezhinka 26 декабря 2023
Ответ дляBrita
Потому что наш русский и их русский это два разных языка. И тот русский язык на котором говорит половина Украины далеко не тот язык на котором говорит раша
Це одна й та ж мова. Не існує двох російських мов, чи двох французьких, чи якихось інших.
7 2
Filomena 26 декабря 2023
Взагалі якось цікаво виходить.
У деяких російськомовних явна проблема зі словʼянськими мовами. Навіть при знанні декількох іноземних.
До війни я ніколи про це не думала, але! Я на 90% зрозуміла промову Дуди на 100 річчя Польщі, хоч з жодним поляком ніразу не спілкувалася, я можу слухати відео білоруською мовою, одного разу на відпочинку відсотків на 50 зрозуміла діалог мами з дітьми в черзі, але посоромилася спитати звідки вони.
При цьому я зовсім не маю лінгвістичного талану.
Як така біда з людьми, що знають російську і декілька романських мов?)
7 1
Brita 26 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Це одна й та ж мова. Не існує двох російських мов, чи двох французьких, чи якихось інших.
Конечно, только тема на 10 страниц, что украинцы не понимают тётку которая говорит вроде бы на украинском
2 4
nezhinka 26 декабря 2023
Ответ дляBrita
Конечно, только тема на 10 страниц, что украинцы не понимают тётку которая говорит вроде бы на украинском
Україномовні розуміють, а російськомовним не дивуюся.
8 1
Brita 26 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Це одна й та ж мова. Не існує двох російських мов, чи двох французьких, чи якихось інших.
Конечно не існує. Особенно английский Великобритании и американский английский.
Абсолютно одинаковый))
2 5
nezhinka 26 декабря 2023
Ответ дляBrita
Конечно не існує. Особенно английский Великобритании и американский английский.
Абсолютно одинаковый))
То це дві різні мови? Чи все ж таки одна англійська мова, але з місцевою специфікою?
3 1
Brita 26 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
То це дві різні мови? Чи все ж таки одна англійська мова, але з місцевою специфікою?
О Господи. Я про то что вроде один язык но люди друг друга могут не понимать. Т.е по факту не идентичны.
Житель допустим Донецкой области может не понять жителя Закарпатской.
Для жителя россии ,наш русский смешной. Для жителя Лондона, язык жителя Нью Йорка тоже особенный. И так далее
Татьяна-cb91 26 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
А росіяни регочуться з російської мови російськомовних українців.
Російськомовним українцям взагалі пофіг з чого регочуть росіяни 🤷🏻‍♀️
1 4
nezhinka 26 декабря 2023
Ответ дляBrita
О Господи. Я про то что вроде один язык но люди друг друга могут не понимать. Т.е по факту не идентичны.
Житель допустим Донецкой области может не понять жителя Закарпатской.
Для жителя россии ,наш русский смешной. Для жителя Лондона, язык жителя Нью Йорка тоже особенный. И так далее
Ви написали чітко: це дві різні мови. Але російська мова одна, росіяни вважають свою еталонною, звісно ж, а російськомовних українців сприймають як блазнів.
nezhinka 26 декабря 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Російськомовним українцям взагалі пофіг з чого регочуть росіяни 🤷🏻‍♀️
Україномовні українці теж не дуже переймаються насмішкам російськомовних на українськими діалектами. Головне, що не російська.
1 6
Татьяна-cb91 26 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Україномовні українці теж не дуже переймаються насмішкам російськомовних на українськими діалектами. Головне, що не російська.
Среди моего окружения нет таких людей которые насмехаются и слава богу. А остальные-остальные пусть живут своей жизнью. Мы отлично понимаем друг друга и на русском и на украинском. Потому что мы люди прежде всего и уважаем друг друга
1 1 2
nezhinka 26 декабря 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Среди моего окружения нет таких людей которые насмехаются и слава богу. А остальные-остальные пусть живут своей жизнью. Мы отлично понимаем друг друга и на русском и на украинском. Потому что мы люди прежде всего и уважаем друг друга
Головне, щоб люди не навчилися читати думки один одного, - і можна буде жити в цій ідилії майже вічно)
3 1
Татьяна-cb91 26 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Головне, щоб люди не навчилися читати думки один одного, - і можна буде жити в цій ідилії майже вічно)
У нас экстрасенсов для этого хватает в стране 😂
3 2
woman Warrior 26 декабря 2023
ну какой это украинский
божезбав
4 1 3
Mrs.Ochmonek 26 декабря 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
😂 орки сказали такую глупость, а вы подхватили. Вы реально думаете что они пришли на наши земли из за языка? Поэтому обстреливают Одессу и Харьков?
Московитам потрібні ті, на кого можна спертися, на окупованих землях - пошановувачів русского мира, і чим більше їх, тим йому легше і краще. А обстрілюють куди дістають, щоб залякати і примусити до цього самого русского мира.
Татьяна-cb91 26 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Московитам потрібні ті, на кого можна спертися, на окупованих землях - пошановувачів русского мира, і чим більше їх, тим йому легше і краще. А обстрілюють куди дістають, щоб залякати і примусити до цього самого русского мира.
Ну орки и говорят это чтоб внести раздор. А наши это им отлично помогают.
2 3
Mrs.Ochmonek 26 декабря 2023
Ответ дляBrita
Потому что наш русский и их русский это два разных языка. И тот русский язык на котором говорит половина Украины далеко не тот язык на котором говорит раша
Є якісь наукові роботи з цього приводу, про два разних язика?
Чи це таке виправдання для тих, хто хоче продовжувати нести свою зросійщеність по життю?
4 2
Mrs.Ochmonek 26 декабря 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Ну орки и говорят это чтоб внести раздор. А наши это им отлично помогают.
Що орки говорять? Що нам, оркам, краще, щоб більше українців продовжували розмовляти московською, щоб нам при їх захопленні уже не треба було їх ’денацифікувати’?
арина-ветерок 27 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Тогда переведите мне на русский.
Как дзуськи переводится ?
Я Вам на харьковский переведу. Дзуськи- фиг вам .