Помеха справа• 18 мая 2024

Страйк дальнобойщиков. Трасса Киев-Одесса

Пару часов назад началась акция протеста против новых законов.
Дальнобойщики со всей Украины стоят на трассе Киев-Одесса, приехала полиция.

Чувствую, будут проблемы с продуктами в ближайшее время и прочим.
Vlada-Maria• 18 мая 2024
Ответ дляsahkana
для цього бронь у людей.вся рошенка пид бронью.не переживайте
Порошенко бубочку купив?

kpss2017• 18 мая 2024
Ответ дляVlada-Maria
Порошенко бубочку купив?
Та бубочка така даднюча, что я не удивилась бы)
Mag-inna• 18 мая 2024
Ответ дляnata.ant
На яких своїх? Свої це лише,те що ви можете в себе на городі виростити і зібрати .Тих самих курей,свиней треба кормити
Ну,там людина з піною в роті каже,що вона переживе на свому.
То я просто хотіла донести,що навіть якщо вона так зможе,то інші ні,в тому числі і військові.
Vlada-Maria• 18 мая 2024
Ответ дляУслада
Зачем вам все это?, если воевать некому, русня прийдёт и принесет вам на блюдечке.
700 тис. в тилу що роблять. якщо навіть не міняють тих. що з перших днів на передовій, лиш новоналовленими доукомплектовують
nata.ant• 18 мая 2024
Ответ дляMag-inna
Звісно що ні,люди чи не розуміють що далекобійники,перевозять абсолютно все,і військові в першу чергу будуть страждати
Vlada-Maria• 18 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
Понимаю, соломки стелятся.
Но реально бред же. Кто будет отслеживать логистику и разрешения бизнеса, а топливные компании, а импорт. Или это разрешение на перевозку будет махом бессрочно получаться.
Алт некуда ценные кадры посадить и людей хватает, надо еще департамент открыть по перевозкам... тыщу людей🤪
ну, так дроблять же міністерства на два, всім хлібних місць вже не вистачає
олена олена• 18 мая 2024
Ответ дляsky-labs
Эти ухылянты работают и вашего мужа обеспечивают!
Или он свою зп вам отдает, а вы на нее дроны закупаете?
Ні, я не купую дрони. Але мій чоловік теж вже втомився, може піти працювати і вашому донатити. Його робота на нього чекає
Полковой раввин Изя• 18 мая 2024
Ответ дляMag-inna
Возять все,і комплектуючі для енергосистеми в тому числі.
Все зараз на колесах,в нас немає авіа,немає моря,трохи жд.
Женщины за баранку сядут.
sky-labs• 18 мая 2024
Ответ дляолена олена
А чего ж не идет, раз работа ждет?
Государство нагнуло и не дает уйти или по собственному желанию?
Никого не отпустят, ’дешевле’ всех там оставить чем потом тратиться на реабилитацию ’психологически непригодных’

Армию психологов государство уже подготовило для работы с демобилизованными военным?

По делам их узнаете о намерениях...

Полковой раввин Изя• 18 мая 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
понял ,не понял, а если нет денег,то рано или поздно ты пушечное мясо,а революция сама по себе не совершится
Если нет денег, то ты в любом случае никому не нужное мясо. А для революции нужен или Робеспьер, или Фидел Кастро, или дедушка Ленин, или хотя бы Кромвель. Но все варианты - говно.
Vlada-Maria• 18 мая 2024
Ответ дляBransoletka
Господи, яка ви ’зачарована’
це від безвиході , заперечення очевидного навіть наперекір фактам і здоровому глузду
Полковой раввин Изя• 18 мая 2024
Ответ дляJimson
Ногами уже надо было голосовать, как это не печально.
Так все мои давно проголосовали. А мне что? Я сразу второй паспорт достаю (а по нему только мэра города можно выбрать, все остальные посты голосуй - не голосуй...)
Mag-inna• 18 мая 2024
Ответ дляолена олена
Погано ставиться. Зе не вибирав і ніколи не підтримував. Але на сьогоднішній день він і його підрозділ забезпечені всім, дронами в тому числі, оскільки це саме їхній основний арсенал.
На мітинг поки не збирається.
Але ж ці всі ухилянти не вийшли на мітинг проти розкрадань і за належне забезпечення армії. Вони тільки за свій зад
От бачите,Ви пишете що підрозділ всім забезпечений.Цікаво,хто те все доставив🤔
P.S.Честь і шана Вашому чоловіку.
Краденые абрикосы• 18 мая 2024
Ответ дляолена олена
вашего не отпустят,даже если наши два придут
Mag-inna• 18 мая 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Женщины за баранку сядут.
Покличте,коли вже,хочу бути в перших рядах,щоб то розгледіти.
олена олена• 18 мая 2024
Ответ дляMag-inna
P.S.Честь і шана Вашому чоловіку.
Держава дає, фонди деякі дуже допомагають. Але я ж про інше - людей не вистачає. На місце поранених нових не привозять, відповідно навантаження на кожного постійно збільшується. Якщо вам прямо з передової пишуть, що потрібні люди, ви не вірите? Комусь дуже смішно… цинізм зашкалює
Одесситка2007• 18 мая 2024
Ответ дляMag-inna
P.S.Честь і шана Вашому чоловіку.
100% НЛО с Марса летело и залетело в военную часть говорит от вам хлопці провиант а ещё вот лекарства и заппчасти к дронам, ну не могли же такой ахинеей какие то дальнобойщики заниматься? правда же? вообще по телевизору он сказали шо дальнобойщики это какая то группировка нелегальная хуже байкеров
олена олена• 18 мая 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Це я знаю, і він теж. Але може дадуть відпустку не лише 10 днів за два роки, або хоча б відведуть в спокійніше місце перепочити. Це теж важливо, вони там люди, а не роботи
Полковой раввин Изя• 18 мая 2024
Ответ дляMag-inna
Что вас удивляет? Во всем мире полно женщин-дальнобойщиц. Уже девочки из Украины по США и Канаде ездят.

Vlada-Maria• 18 мая 2024
Ответ дляДева Мария
Ага , интересно без чего вы не смогли 2 мес ? То что они бастуют , правильно делают , может что то сдвинется . Потому что дальше только рабство . Как на Майдан ходили из за визы в Евросоюз , то ниче ))) а тут вас по полной нагнули , а вы переживаете как жить то теперь
ті, хто виходив на Майдан, з перших днів на передовій або йдуть і зараз без примусової мобілізації. В ДУК, в госпітальєри, у ’Вовки Да Вінчі’ чи той же Азов нікого не треба заганяти, там проблеми з поповненням і заміною нема.
Переживають 73%, котрі в 2019-му страшно ’усталі ат вайни’, дрочачи на дивані на Голобородька. І котрі надіялись, що і тепер пересидять за чужими спинами і за рахунок чужих життів, щоб через 5 років знову все просрати. але бубочка і слуги не лохи, скільки продажних ждунських ротів утримувати, тому приступили до зменшення поголів’я до контрольованих розмірів
nata.ant• 18 мая 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Женщины за баранку сядут.
А в нас багато жінок мають категорії c+e,´? Щоб фурами їздити
Краденые абрикосы• 18 мая 2024
Ответ дляолена олена
новичков без опыта кинут в самое пекло,а опытных отведут в безопасное место?я очень уважаю и ценю таких как ваш муж,и то что они сделали,но я не вижу смысла в этой войне,как ее прекратить я тоже не знаю
Mag-inna• 18 мая 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
От,по США і Канаді,Європа,так.
В Україні,на привеликий жаль,ще немає умов,щоб цю роботу робили жінки.
Полковой раввин Изя• 18 мая 2024
Ответ дляMag-inna
От,по США і Канаді,Європа,так.
Какие вам нужны условия? Получайте права на трак и вперёд.
олена олена• 18 мая 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Ні, навчать. Як і цих колись навчили. І зараз вчать. Новачків туди не «кинуть» , там специфічна робота. Але її роблять звичайні люди, які два -три роки тому і уявлення не мали про цю техніку і зброї в руках не тримали. І навіть в армії в молодості не служили.
А зміст який ми можемо бачити в війні? Вона не нами розпочата. Всі ми хочемо мирного життя, це ясно. А військові цього хочуть найбільше
Полковой раввин Изя• 18 мая 2024
Ответ дляnata.ant
Будет спросила женщин с правами - будут получать. Я бы себе получила на всякий случай.
Полковой раввин Изя• 18 мая 2024
* спрос
nata.ant• 18 мая 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Ви серйозно,і не бачите різниці їздити по США чи в нас?) Бля, наших дальнобоїв видно здалеку,які вони замучені і на яких автомобілях їздять,а ще зарплати в них ,копійки.Наші ж без карти їздять,по Україні,і в них немає такого що 4 години проїхав і паузу треба крутити
Дева Мария• 18 мая 2024
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
nata.ant• 18 мая 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Ага,не смішІть,прям у всіх є гроші, бажання і час,щоб категорії відкривати.