Не любовница• 27 декабря 2023

Ви щось будете готувати на новий рік?

І взагалі хоч якось святкувати.
І настрою нема, а з іншої сторони, може треба хоч смачненьке щось зробити, побалувати себе майонезом)), бо невідомо що буде потім.
Я хочу мінімалістично: 2 якихось майонезних салатів( бо їмо таке дужжже рідко), картоплю з куркою запекти ( або фаршировану рисом курку), фрукти, шампанське та й все.
А взагалі такий стан останні дні, як ніколи, якась дика тоска.. зараз читаю новини за Херсон, реву.. Але ж і далі треба якось жити.
Вибачте що намішала все в купу, майонези з сльозами, просто пишу як є.
Библиотекарь• 27 декабря 2023
Я до мами поїду з Києва в Запоріжжя, бо вона там зовсім одна залишилась, і трошки собі свято влаштуємо. Планую мідії в вершковому соусі із рисом, бутери з ікрою, салатик овочевий, олів’є ( то святе 😀), нарізку сирну, мандаринчики + ялинку прикрасимо - тай буде нам свято.
Хай русня клята обсереться, щоб ми ще й новий рік не святкували через них, дідька лисого їм на всю мармизяку - свята вони в нас не заберуть

Тектологиня 80lv• 27 декабря 2023
Бутери, сир, фрукти, 1 салат. Все. Ялинка прикрашена. Повечеряємо та може подивимося якісь фільми новорічні.
Пенек Возмездия• 27 декабря 2023
Ответ длятогдалия
Та ж фігня,поставила ялинку для детей,у меня штучна,але гемору,з кладовкі вона у пилюка,помила,сохла пів дня, поставила завтра прикрашу
Я ёлку обматываю плёнкой, чтобы пыль не собирала. Кокон такой делаю)
Пенек Возмездия• 27 декабря 2023
Ответ длятогдалия
Ну вас нафік девочки с вашими фото,хоть и доела свою в обед,но хочу вашу,на Нг буду готовить со скумрия,сама мариную
Ммм, я тоже скумбрию люблю сама засолить
Заставляличка• 27 декабря 2023
Ответ дляБиблиотекарь
А може ми з вами знайомі? Я теж із Запоріжжя
В гости звали?• 27 декабря 2023
Ответ дляМетелик
Ага 🥹 за все время видела только один раз и то, в прошлом декабре
Невукраине?
В гости звали?• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Не їжте кролика 😢. В мене вдома бігає, таке миленьке звірятко
Думаю, она не вашего съест
Хата на мати• 27 декабря 2023
Мимоза , оливье , утка и нарезка больше ничего готовить не буду и шампанское
В гости звали?• 27 декабря 2023
Я что-то в кулинарии куплю: отбивные, суши, пирожные

Ласую колобками• 27 декабря 2023
Сири, ікра, чоловіку бутери з рибою, може ще суші. Шампанське.
Тірамісу
cherry_colibry• 27 декабря 2023
Утка, бутерброды с икрой и шпротами, мимоза, салат с креветками и черри, белочка, может что то ещё рыбное сделаю. Не хочу алкоголь, купили детского шампанского.
Библиотекарь• 27 декабря 2023
Ответ дляЗаставляличка
Все може бути, я 1978 р.н., звати Ірина, юрист, жила на Космосі, а вы?
иванюся• 27 декабря 2023
Идём в гости, где и так будет ломится стол от еды.Приготовлю от себя такие рулеты( хамон йорк и внутри это сладкое яйцо), это обожает мой сын , и салат с курицей и ананасом.
Барабан для дорослих• 27 декабря 2023
Утром купила в АТБ ради интереса икру акционную, вкусная.
Выкладываю фото, по цене 126 грн 80 грамм норвен горбуша, жижи нет.
Вдруг кому актуально будет.
По теме еще не обдумала, точно будет оливье 😁, ром и шампанское брют.
Барабан для дорослих• 27 декабря 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Я назло всем буду праздновать, хотя вчера еще думала вздернусь от отчаяния.
Оливье, это святое, и шуба будет, это все для мужа. Потом холодец, кролик в сметане и в морозилке семга есть, засолю, есть хамон, есть икра. Думаю взять кще сыров разных с плесенью, грушу, виноград и сделать канапе. Ну и шампанское, у нас его много, каждый год дарят мужу
В этом году отмечать будет многие, учитывая что творится в стране и как ловят мужиков.
Услышала в очереди фразу - мало ли последний нг не дай Бог🙁.
Так точно!• 27 декабря 2023
Ответ дляКумедна
Звісно. Язик-600 г. Відварити у воді до готовності (свинячий 1,5-2 години, телячий -3 години), почистити, нарізати шматочками(як нарізку,я не дуже тонко слайсами,але і не товсто роблю)
Маринад: 4 зубчики часнику через прес, 3 с.л.соєвого соусу,2 ст.л.гірчиців зернах( французька),1 пучок петрушки дрібно нарізати, 1 с.л.лимонного соку,1 ч.л.меду, гострий перець по бажанню -1/3 ч.л.в холодильник мінімум на 2 години.чим довше стоїть,тим смачніше
Дуже смачно
дякую, пішла я по язик
Суцільна зрада• 27 декабря 2023
Поїду до чоловіка в лікарню, нічого готувати не буду
Однозначно• 27 декабря 2023
раки
тогдалия• 27 декабря 2023
Ответ дляОльга-f5e3
У вас тоже огонек планируется?
Возможно

тогдалия• 27 декабря 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Я тож обматываю,но мне всеравно она какаято пыльная,прям немогу дышать,споласкиваю под душем всегда.
Привіт з ботойбіччя• 27 декабря 2023
Ответ дляdf364tye3
конечно , все как всегда , как положено по традиции , оливье , икра , холодец , наполеон , шампанское , огонек ,,,
Не розумію, за що вам дизів наліпили
Околовита• 27 декабря 2023
я 100% что-то приготовлю, ведь есть нужно в любом случае.
а вот наряжать елку, красиво накрывать стол и покупать подарки нет сил вообще.
Все буде• 27 декабря 2023
Олів´є з язиком (бо готую лише один раз на рік), м´ясо по-французьки, качка з яблуками та апельсинами, картопля. Сирна та м´ясна нарізка. Бутерброди з ікрою.
Шампанське, віски вже купили.
Настрій не фонтан, навіть ялинка не допомогла
Бандитка Сью• 27 декабря 2023
Стихотворение.
Леди Г• 27 декабря 2023
Курицу запеку, картофель, ветчину, пару салатов)
Леди Г• 27 декабря 2023
Ответ дляdf364tye3
Баба на горошині• 27 декабря 2023
к нам приедут друзья из Херсона, я накрою стол, хочу чтоб люди хоть немного отдохнули от постоянных бомбежек, посидим тихонько.
Свій варік• 27 декабря 2023
Буду, у мене діти, які хочуть смачненького. Якби у двох з чоловіком, то нічого не готувала б. Тим паче першого числа на роботу.
пані Солоха• 27 декабря 2023
Салатики зі свіжих овочів і м´ясо. Після Різдва +1,5 кг, тому тижнева дієта потрібна.
Заставляличка• 27 декабря 2023
Ответ дляБиблиотекарь
А я 80 року. Не юрист Пески, но це останні роки Юля