Не любовница• 27 декабря 2023

Ви щось будете готувати на новий рік?

І взагалі хоч якось святкувати.
І настрою нема, а з іншої сторони, може треба хоч смачненьке щось зробити, побалувати себе майонезом)), бо невідомо що буде потім.
Я хочу мінімалістично: 2 якихось майонезних салатів( бо їмо таке дужжже рідко), картоплю з куркою запекти ( або фаршировану рисом курку), фрукти, шампанське та й все.
А взагалі такий стан останні дні, як ніколи, якась дика тоска.. зараз читаю новини за Херсон, реву.. Але ж і далі треба якось жити.
Вибачте що намішала все в купу, майонези з сльозами, просто пишу як є.
Вічний двигун• 27 декабря 2023
Песню готовлю.....

ВЫВсеВрете• 27 декабря 2023
Приготую з того, що є в холодильнику - шубу, олів´є, стегно індиче запечу з картоплею та овочами, бутерброди з шпротами і рибкою, сир якийсь, ковбаска, оливки, квашена капуста, вінегрет.
Витворунка• 27 декабря 2023
Я одна с детьми. Разморожу торт детям, себе оливье и бутеры с икрой. Спиртное не пью, майонез не люблю
Бла бла бла• 27 декабря 2023
Ответ дляВсе буде
Олів´є з язиком (бо готую лише один раз на рік), м´ясо по-французьки, качка з яблуками та апельсинами, картопля. Сирна та м´ясна нарізка. Бутерброди з ікрою.
Шампанське, віски вже купили.
Настрій не фонтан, навіть ялинка не допомогла
підкажіть, як робите мʼясо по-французьки, щоб було соковите і сир не горів?
Бла бла бла• 27 декабря 2023
Ответ длятогдалия
Сегодня купили?
Єто наверное акции єтой недели, нужно срочно бежать пока не выгребли.
і сьомга норвен по акції. Встигла скупитися зранку. Зайшла за пакетом😂
12 галюцинаций• 27 декабря 2023
Діти хочуть чіпси і колу) і, можливо, піцу. Я хочу маленький ящичок пива корона і ляща)
От так і буде.
Все буде• 27 декабря 2023
Ответ дляБла бла бла
Я його роблю слоями, м´ясо відбите викладаю, солю-перчу, посипаю тертим сиром, щоб закрило м´ясо. Знову м´ясо відбите - сіль-перець і сир тертий. Останній слой сиру перемазую майонезом. І в духовку на хвилин 40-50 (дивлячись яка у вас духовка). Іноді накриваю фольгою, а під кінець знімаю. Іноді одразу без фольги роблю.
Знайшла фото лише у духовці)))
так, духовка брудна, так, я засранка)))
Люблю ХОЛОСТЯКА• 27 декабря 2023
На Різдво їздили до батьків чоловіка уже з наготованими стравами, вони старенькі, треба їм приділяти увагу. На новий рік купимо тортик, і то, більше для дитини. А так немає чого святкувати, кожен день гинуть наші хлопці на передовій, а настрій співвітчизників стає огидно лояльним до русні. Вони вже не вбивці і злочинці, виявляється.
Бла бла бла• 27 декабря 2023
Ответ дляВсе буде
Знайшла фото лише у духовці)))
так, духовка брудна, так, я засранка)))
дякую, але то мʼяса забагато. Я навпаки думаю, як економніше

Кусачая Я• 27 декабря 2023
Чоловік на нулі, батько присмерті( 4 стадія раку) на днях помре. Нічого взвгалі не хочеться. Не буде свята у нас . Дитині так і сказала.
Хропочка з гривкою• 27 декабря 2023
Не буду. Може до сусідів підем, але нема бажання ні на що.
Все буде• 27 декабря 2023
Ответ дляБла бла бла
Я останнім часом беру приблизно кілограм м´яса і 400 грам сиру, викладаю два моря м´яса і сиру. Ріжу потім шматочками, вистачає на компанію)
Бла бла бла• 27 декабря 2023
Ответ дляВсе буде
дякую
Каяспер• 27 декабря 2023
Как всегда стандартно. Оливье, шубу, нарезка фуэт/балык/сыры, оливки гриль куплю. Буженину может ещё
Пффф 100%• 27 декабря 2023
Буду готовить, будет ёлка.
Хочу салат, с креветками, из пекинской капустой. Картошка, в горшочках, с шампиньонами. Рулетики, из куриного филе. Торт медовый.
Библиотекарь• 27 декабря 2023
Ответ дляЗаставляличка
А я 80 року. Не юрист Пески, но це останні роки Юля
Вряд ли.
Я с Песков только 1 Юлю знаю, но она тоже юрист
Полтавська галушка• 27 декабря 2023
Ничего готовить не буду,закажем суши и купим торт
Труп нареченої• 27 декабря 2023
олівʼє, канапкі з ікрою, фрукти, нарізка сиру і хамонів
тірамісу, фрукти шампанське
ИМХОля• 27 декабря 2023
Настроение Г, но будут родители им 70+, люблю их, скачала ABBA, написала кучу стихов загадок, отгадки в мешке с подарками, уже купила. Готовить конечно же буду. Это жульен с белыми грибами, кролика стушу мамочка любит, бутерброды рыба да икра, оливье просит муж, он готовит торт бисквит с орехами и сливочным кремом, фарширую щуку шкуру сняла еще в октябре :) , сделаю торт со шпинатом он лёгкий. мандарины, нарезки и тд куда же без этого, будем играть в игры, конкурсы, призы, сделаю стенгазету, купила всем обновки,неизвестно сколько еще таких мгновений осталось совместных. Муж инвалид 1 группа давно, родители в возрасте, дети очень далеко за тысячи км, созвонимся со всеми обязательно. Ради этого стоит жить.

ВундерКИНГ• 27 декабря 2023
Ответ дляИМХОля
Какая вы умничка. Какие же всё-таки наши украиночки сильные.
Автор, пусть у Вас всё будет хорошо.
И вообще всем украинкам в Новом году хочу пожелать как можно больше хороших событий, приятных новостей и здоровья конечно же.
Неначасі• 27 декабря 2023
Оливье,икра,шампанское и что-то сладкое из магазина)
Ща как дам• 27 декабря 2023
Ответ дляКусачая Я
Співчуваю..але ж дитина чекає мабуть..хоч подаруночок маленький, конфетки
Парова машина• 27 декабря 2023
Ответ дляКумедна
Сама не знаю. Сьогодні ходила по магазину і зрозуміла,що я взагалі нічого не хочу. Різдво тільки відсвяткували,стіл був, але ж хочеться якогось свята.
Сьогодні купила лише дві скумбрія заморожені,хочу засолити.
І замариную язик(Або телячий.або свинячий.дивоячись який куплю)
Торт Наполеон мама пекти буде
Шубу тільки доїли, крабовий теж.
Може олів´є зроблю. А може ще з рисом,крабовими і грибами.у нас його люблять. Шампанське,мандарини
Оце пишу і на ходу придумую меню)
Як ви язик маринуєте? Що це за блюдо? Аж цікаво.. поділіться рецептом будь ласка
Личко Невеличке• 27 декабря 2023
А я ваші майонези, змішані зі сльозами, дуже розумію. Стан у мене жахливий. Дитина мала вдруге підряд хворіє з поганим кашлем(( я на роботі, подіти дитину з температурою нікуди (( Війна, ракети, шахеди, чоловіків забирають, грошей ні на що не вистачає... Продовжувати можна довго((
Кумедна• 27 декабря 2023
Ответ дляПарова машина
Я вище писала. От скопіюю:Язик-600 г. Відварити у воді до готовності (свинячий 1,5-2 години, телячий -3 години), почистити, нарізати шматочками(як нарізку,я не дуже тонко слайсами,але і не товсто роблю)
Маринад: 4 зубчики часнику через прес, 3 с.л.соєвого соусу,2 ст.л.гірчиців зернах( французька),1 пучок петрушки дрібно нарізати, 1 с.л.лимонного соку,1 ч.л.меду, гострий перець по бажанню -1/3 ч.л.в холодильник мінімум на 2 години.чим довше стоїть,тим смачніше
Дуже смачно
Парова машина• 27 декабря 2023
Ответ дляКумедна
Дуже смачно
Дякую!
МатьЧасть• 28 декабря 2023
Оливье, буженина, торт.
Дети просят.
Придётся надеть хорошее настроение и приготовить.