Тільки не про гроші• 27 декабря 2023

Пост ниття. Позитивним не заходити. Вам буде не цікаво

Рефлексія останніх днів. Ну бо коли ти в опі, то починаєш думати, що робити, як ти тут опинився і як вилізти. Тож рефлексії багато.
Цей рік дуже гарно почистив оточення. Якщо раніше думала, що маю багато друзів, рідні. То зараз залишилася тільки сестра.
Бо виявилося, що коли кума не може накрити поляну і подарувати пару тисяч - вона не цікава. Коли не хочу бути знову жилеткою - не цікаво. Коли виявляється у мене також є почуття і емоції - я також не цікава. Коли не дозволяю рідні самоствердитися - також " якась ти не така стала". Коли тьотя не може дарувати дорогі подарунки - також тьотя не потрібна ні племінницям, ні їх мамі.
Отак і є, коли ти добрий, щедрий і дурний. Чомусь думаєш, що раз ти так, то й до тебе. А виявляється що ні.
Але з іншого боку то добре. Бо простір очистився від паразитів .
автор Тільки не про гроші • 27 декабря 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Вы молодец. Пост не нытья , а просто о жизни. Да, она такая.
Понравился Ваш настрой : ’коли ти в опі, то починаєш думати, що робити, як ти тут опинився і як вилізти’ в части как вылезти из этого. Значит двигаетесь в правильном направлении.
Иногда приходит период остановиться, оглянуться вокруг и подумать как жить дальше.
А сейчас у кого-то война где-то там и они рассказывают что нужно жить как прежде. А у кого то она стала частью жизни и никак не получится жить как прежде.
Дякую) вибору немає. Мені ніколи нічого просто так не діставалося. Все потрібно докладати зусиль. Ну хіба тільки оцінки в школі)))
А війна..я не знаю як від неї можна дистанціюватися. У мене брат служить, один загинув ( не рідні). Той кого дуже люблю з перших днів там. Бізнес в с...ці із-за війни. Діти в ванній сплять часто. Друзі дітей Героїв ховають.

Ответ дляfrom Ukraine
Горлаю зрання• 27 декабря 2023
Сразу резко у всех изменилось отношение к Вам? 100% дело не в деньгах и самоутверждении. Причина явно в другом но Вы нашли для себя оправдание , так проще, правда же?
Natalia505• 27 декабря 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Треба вижити, будь що і зберегти себе, свої нерви, шукайте позитивні моменти у власних діях, думках, буднях. Свято на носі.
Ответ дляБулку Дай
Співчуваю, авторе. У мене в оточенні ніхто і нічого не змінились, навпаки, якось ми всі більш згуртувались і більше стали допомагати один одному.
Це прекрасно) значить воно з самого початку було не брехливим і справжнім. Бережіть однин одного 🙏
Тишком_нишком• 27 декабря 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
В мене ніколи не було багато друзів.2 х з дитинства надійних,всі іншеі знайомі,яких теж мало.Нових не завожу,старих не міняю.
У мене навпаки, життя моє круто змінилося, змінилося і оточення і всі люди ,які раніше були типу друзі - вже просто незнайомці.
Ответ дляГорлаю зрання
Ваша думка важлива для нас. Приходьте ще
Бжоли-бандерівці• 27 декабря 2023
Ответ дляТишком_нишком
Може ви переїхали на інший контингент.Ну я то дуже серйозна і стабільна в відносинах.
Тишком_нишком• 27 декабря 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ні, інше.

Горлаю зрання• 27 декабря 2023
Ответ дляТільки не про гроші
То я права? Что и стоило ожидать. Где ж поныть чтоб поддержали как не здесь
from Ukraine• 27 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
Это самый мудрый совет.
Именно выжить, сохранив здоровье, в том числе и психическое. Я себе и мужу это постоянно говорю.
Маргарита и Мастер• 27 декабря 2023
Вы знаете, автор, не у одной у вас такой год.
Только мне самой хочется отказаться от очередной подруги, а не ей от меня. Так как я не хочу тянуть ситуации эти и выслушивать нытье, пополам с тем, что моё никому не нужно. Не приятно, что сильно меньше знакомых и общения. Но этот этап нужно пройти. Чтоб не сели на голову
Редиска Я• 27 декабря 2023
всі погані, я хороша...
Ответ дляГорлаю зрання
1) я озвучила в темі прямо що допис про ниття. Що не так?
2) коли пишеш коментарі в такому тоні як ви - цілком очікувано відповідь в тому ж тоні отримати.
Так що у вас очікування реальність співпали
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну я до цього року якраз вислуховувала. А у мене ’ все добре)’
А от коли у мене вже не добре , то виявилося що це не цікаво. Ні то ні. Я ж не змушую нікого бути поруч. Хоч і не приємно (
from Ukraine• 27 декабря 2023
Ответ дляТишком_нишком
И у меня всё изменилось.
Чужой дом, чужие люди вокруг.
Друзей разбросало по всему миру, у каждого свои проблемы и общение потихоньку сходит на нет.
Чарівне зіллячко• 27 декабря 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Та так і роблю. Просто образливо то і не приємно.
Чому ви вирішили, що перестали бути цікавою через відсутність подарунків чи поляни? У людей такий самий стрес та жопа у житті , як і у вас. Війна не лише у вас.
Особисто у мене чоловік на фронті.
Не бачилися з ним з березня місяця. Фінансово все виглядає у мене благополучно, а в середині геть спустошена.
І фізично ні з ким спілкуватися не можу. Лише діти і все. Нікого не привітала з різдвом і нікому не відповіла.
Мабуть теж куми думають , що через подарунки .
Статус Ква• 27 декабря 2023
Це життя, кидає то вверх, то вниз. Буває. Будьте спокійні.
Я инженер, меряю от 1• 27 декабря 2023
Это вы просто так позволяли, а теперь проснулись( а вообще, по жизни с вами идут единицы, а так постоянно люди меняются

Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ну добре що це відкриття все таки приходить.
Ответ дляЧарівне зіллячко
Особисто у мене чоловік на фронті.
)) в самому тоні спілкування. До весни цього року війна їх не дуже смущала і на комунікабельність не впливала
Ума Палата• 27 декабря 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Та я не те, що привчала. Просто так жила. У мене просто вперше так сталося, що взагалі с..Ка . Війна, чи що.
Война ни при чем. У вас глаза открылись на паразитарно-токсичное окружение. Радуйтесь))
Потужна махіна• 27 декабря 2023
У меня была похожая ситуация, только я сама резко выгнала токсичных людей из своей жизни. И мне было прям очень грустно и одиноко какой то период. Но постепенно наладилось, появились новые друзья - нормальные, адекватные, в которых нет потребительства. Поэтому воспринимайте это просто как период чистки окружения, чтоб освободить место для чего то нового!
Ответ дляУма Палата
Я це поки переварюю. Але в загальному так, я розумію що це добре насправді.
Ответ дляРедиска Я
всі погані, я хороша...
Треба було ’ всі хороші, а я погана’?)
Редиска Я• 27 декабря 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Треба було ’ всі хороші, а я погана’?)
меньше психологів слухайте....
Ответ дляРедиска Я
меньше психологів слухайте....
А кого слухати?
Повітруля• 27 декабря 2023
Я в начале войны существенно очистила круг общения. И хорошо себя чувствую
Редиска Я• 27 декабря 2023
Ответ дляТільки не про гроші
А кого слухати?
живіть як жили
Ответ дляРедиска Я
живіть як жили
Знову будьте зручною для всіх?)