Лукава Кішка• 27 декабря 2023
Хватит ныть про вторые смены в школах
Школа работающая в одну смену - это неадекватное использование ресурсов и имущества.
Что лучше школа в две смены, нормальный инвентарь и зарплаты учителям, чем тратить деньги на ещё одно здание?
Вторая смена - не проблема.
Принцип распределения между сменами должен быть следующим:
1 мнение ребенка
2 мнение родителей
3 рейтинг успеваемости ребенка
Формула опроса простейшая:
Рейтинг вашего ребенка, общее количество мест. Количество мест в 1 и 2 смене
Вторая смена - не проблема.
1 мнение ребенка
2 мнение родителей
3 рейтинг успеваемости ребенка
Формула опроса простейшая:
Давно без алко• 27 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Зарплата в 17 000 грн.) В мене набагато вища, але і зайнятість 24/7. Злюся, що вона завжди відпочиває і купа часу на себе та родину.
Стриптизерка• 27 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Идите работать в школу у вас тоже будет время на себя и семью)
Відповів всім• 27 декабря 2023
Одним словом - хрень!
Учеба - утром! После доп. спортивные и другие занятия, по интересам.
Учителям как? Они будут только утром или только вечером учить? Когда к урокам подготавливаться, домашку проверять?
Все і одразу• 27 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Вона викладає вже більше 20 років. Ніяк не готується, бо роками все одне і те саме. Англійська мова не змінилася. Я мовчу про те, що з червня вони журнали заповнюють і план уроків. Теж все те саме роками. Все зробить за тиждень і серіали дивиться. О 12 дня вже додому. Тружениця)
Зовсім не те!Це я вам скажу,як вчитель англ.мови з 20-річним стажем.Журнали систематично перевіряють тому їх влітку за рік заповнити неможливо...
Кручу хвости• 27 декабря 2023
Ответ дляБезлім на все
У нас вторая смена это на 10.45. до 14.45. Очень понравилось. И поспать можно и на кружки все успеть вечером
Це який клас? 3-4 мабуть. Подивилася б як Ви будете радіти в 7-9 класах
Стриптизерка• 27 декабря 2023
Ответ дляВідповів всім
Одним словом - хрень!
Это разные люди. Ставка 18 часов. Просто так в школе от 3 до 5 математиков, а будет 6-10. Проблема в том что и 5 математиков набрать не могут... никто не хочет. А про 10 вообще не разговор.
Ms. Dolly• 27 декабря 2023
Я училась в школе, которая в две смены работала. Ну ничего хорошего, особенно если кружки, какие-то, занятия.
Таракашечка• 27 декабря 2023
Ответ дляДонька подруги
Я не в темі.
Що значить рейтинг дитини? якщо дитина не відмінник, то його на другу зміну, чи як?
Та и мнение обычно не спрашивают. Просто ставят перед фактом и все
Пополняю_Карму• 27 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Тоді взагалі незрозуміло, що ви там робите на канікулах. Я про те, що це звичайна робота. Не дуже проста, але і не вантажівки грузити під дощем і в мороз. Чогось одні вчителі ниють, як їм складно. На фоні моєї роботи, різниця колосальна і зайнятість у них 5/10.
Донька подруги• 27 декабря 2023
Ответ дляТаракашечка
Ну у автора якісь рейтинги дітей. От я і питаю. Незрозуміло мені.
Все і одразу• 27 декабря 2023
Вперше чую,що вчитель має вдосталь часу для відпочинку і родини.Це можливо лише під час відпустки...
Пополняю_Карму• 27 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Яка у вчителя 1,5 - 2 місяці) інша 7-10 днів на рік відпочивають
Ответ дляПополняю_Карму
Так і ви йдіть на цю чудову роботу! Чого ж ви страждаєте?
Пополняю_Карму• 27 декабря 2023
Ответ дляJulJul07
Писала вже, що зарплата маленька. Але і працює вона ніяк. Майже не працює, по правді
Таракашечка• 27 декабря 2023
А вообще, хоть какая смена, но это лучше чем дома сидеть. Мои в Харькове на онлайне с ума сходят. Вот где ужас (
Все і одразу• 27 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
На канікулах роботи іноді навіть більше ніж протягом навчання.😊
Відповів всім• 27 декабря 2023
Ответ дляСтриптизерка
В нашей школе, как и соседних 2-х, учителей было мало. Настолько, что учитель физики вел еще 2 предмета, в том числе информатику, вообще в ней не разбираясь. Директор вел историю, практически не появляясь на уроках...
Пополняю_Карму• 27 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Тільки за багато років ніхто так і не може розказати, що він там робить на канікулах. Ну крім кави і заповнення журналів
Жертва интернета• 27 декабря 2023
Ответ дляТаракашечка
И не говорите. Моя весь 5-й класс на онлайне была. Ужас. Когда сказали, что выведут офлайн на 2-ю смену все счастливы были, пофиг какая было, хоть 3-я))
Все і одразу• 27 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Брак кадрів і з роками він буде все більш відчутним.
Все і одразу• 27 декабря 2023
Ми цього року ще онлайн не навчались.Тому співчуваю тим дітям та учителям,які не мають можливості навчатись очно.
Дівчина Бобула• 27 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Я теж за дві зміни. Дружина мого батька працює 4 дня на тиждень до 14 00-15 00. Один день на тиждень методдень. Тобто по факту вихідний. Зп була у тому році 17 000 грн. Зараз не знаю. І постійно ниє, як вона упахалася)) може, хо працювати почне як інші люди. По 8-10 годин 5 днів на тиждень
А до уроків вона коли готується, журнали заповнює, купу документів. Чи воно якось саме без її участі?
База_птеродактилей• 27 декабря 2023
Ответ дляПтица секретарь
Безуглая, ты еще и на Советчицу пришла со своими идеями?
Цікава версія. Може вона справді тут давно під ніком Ірина Конор та її клонами перо віддточувала. А ми все: вимкніть в психушці інтернет, вимкніть інтернет. А воно он що
Дівчина Бобула• 27 декабря 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
2 я смена у ребенка- это ужас
Идет на 13-30 и до 19 домой идти темно и страшно.
Еще и все учителя орут что им тяжело с 8-00 до 19-00
Проведіть 8-10 уроків не закриваючи рота, підготуйте різний матеріал на ці 8 уроків вночі, а ще заповніть журнал. Може і ви будете орати
Птица секретарь• 27 декабря 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Да, тоже были мысли, что под ником Ирина Конор она просто тренировалась. Одна шиза на двоих аккаунтах
Дівчина Бобула• 27 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Які журнали вони заповнюють з червня, якщо їх видають не раніше кінця серпня.
З електронними те саме, поки адміністратор дасть доступ перший тиждень навчання проходить
Оч@ров@Шк@• 27 декабря 2023
Ответ дляСамохвалова
Навчання продуктивне тільки зранку! - ніяких других змін.
Схуянку... Я сова, во мне бурная деятельность к вечеру просыпается, а утром вставать - это ад. Так и у детей.
Дівчина Бобула• 27 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
У неї нічого не помінялося) ну такий вчитель. Викладає в крутій школі в Києві
А може ви просто собі придумали картинку. Бо за останні 20 років програми і підручники мінялися. Кількість годин теж.