Мусик Пусик• Изменено 27 декабря 2023
Працювати в офісі чи віддалено (вдома)?
Який би формат роботи обрали ви? Заробітня плата однакова. Як вам більше подобається та чому?)
Мусик Пусик
• 27 декабря 2023
Ответ дляРаз одела не бу
А в чому різниця?
Вже відредагувала) Дякую, що написали.
Плету корзинки• 27 декабря 2023
Офис или 50/50. Удаленка кажется, что хорошо, но дома ниже эффективность и едет крыша от однообразия
Дівка в намисті• 27 декабря 2023
Только дома
Чтобы была возможность работать из любого города
Но я и в мирное время не любила таскаться в транспорте через весь город на работу
бифидобактерияЖоржик• 27 декабря 2023
Я з часів карантину дистанційно - це кааааайф. Іноді в офіс їжджу
Поліцейський патруль• 27 декабря 2023
Звісно, з дому. Хоча б тому, що не треба витрачати час на дорогу.
бифидобактерияЖоржик• 27 декабря 2023
Ответ дляПлету корзинки
У мене навпаки вища ефективність вдома
Раз одела не бу• 27 декабря 2023
Мені подабається змішаний формат. Принаймі день-два в офісі. Є задачі, які так швидше вирішуються. І збори ефективніше
Дівка в намисті• 27 декабря 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
І гроші на проїзд
Головний кошак• 27 декабря 2023
Тільки офіс. Якщо працюю вдома, то немає повноцінного відпочинку. Я хочу щоб дім асоціювався з відпочинком. Плюс люблю гарно вдягтися, зробити мейк і дратувати змій на роботі))
Небалувана Галя• 27 декабря 2023
Удалёнка, работаю так с начала карантина. Успеваю днём всё, и работу сделать и домашние дела. После работы можно отдыхать)
Бюст Березуцкого• 27 декабря 2023
Дома, я умею сама себя организовывать и тратить на дорогу время не люблю
Ответ дляГоловний кошак
Ви ж розумієте, що у серпентаріїї живуть тільки представники одного виду?