Тумба-юмба• 27 декабря 2023
Що готуєте корисного для сім´ї?
Кулінарна криза в мене.
Печенюшка• 27 декабря 2023
Не знаю що до корисності, але готую те що мої їдять. Вареники з картоплею та капустою, пельмені, росольнік, борщ, гречка, рис, плов, котлети, буженіну запікаю, на різдво був печінковий торт, зараз холодець вариться. Рибу, салати, морепродукты не їдять.
Тумба-юмба
• 27 декабря 2023
Мої б їли вареники-пельмені, але це не дуже корисно. Треба б щось видумати.
Забобонний фрукт• 27 декабря 2023
Вот только что объелись роллами, отмечали контракт. Довольно полезная еда. Еще у нас любят тыквенный суп-пюре, норвежскую уху, брокколи на пару со сливочным маслом, паровую телятину с хреном, запеченую или гриль курогрудь, тушеную индейку, овощное рагу с говядиной. Ну и грилим все, рыбу, мясо, плюс салат. Морепродукты обязательно, чаще в виде салата.
Тумба-юмба
• 27 декабря 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Гарне меню, я б таке їла)
Пополняю_Карму• 27 декабря 2023
Зранку білок (яйця, м´ясо), каші і салат із свіжих овочів.
На обід перші страви (борщ, різні супи).
На вечерю риба чи м´ясо і овочі приготовані (тушкую чи запікаю).