Пекельнi Борошна• 28 декабря 2023
Ваші діти зраділи б такому подарунку?
Пазл на 1000шт з улюблений героєм.
10 років
Результат:
вже голосів:
69 (51.88%)
Засмутилися б (чому?)
28 (21.05%)
Не знаю
21 (15.79%)
Тиц
15 (11.28%)
Зраділи б
Ms. Любмая жена• 28 декабря 2023
А вы бы обрадовались пазлу с фото сумки о которой мечтаете?) думаю,поэтому же )
Малявка ще та• 28 декабря 2023
Моему 9, к пазлам уже остыл, а я их просто терпеть не могу.
Так что мой ответ ’расстроился’
Бачу_майбутнє• 28 декабря 2023
9 років моїй дитині, пазли перестала любити з років 4х. Зараз лежить подарованих 3 пазли на 1000 з гарними картинками, але збирати їх не хоче.
Соня-сонятко• 28 декабря 2023
Мы бы с бабушками ребенка обрадовались, а ребенок пазлы не любит.
Но сейчас проще - в телефоне можно собирать.
Акуна_Матата• 28 декабря 2023
на 1000 точно ні, ні в мене, ні в доньки немає стільки терпіння. Пазли любила років до 7-8, але максимум на 200-300 деталей.
Гадаю_По_шнуркам• 28 декабря 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Какие-то странные аналогии
Счастье_же_вот_оно• 28 декабря 2023
Зависит от ребёнка... Моей 14, пазлы собирать любит, поэтому обрадовалась бы.
ничевока• 28 декабря 2023
Нет ,не обрадовалась бы .
Если б как 1 из подарков, то скорее проигнорировали, а не расстроилась, если это единственный подарок, то .....
Хвець-тець• 28 декабря 2023
Ответ дляir.zhuck
Ні. Бо з пазлом не пограєш і не по пестиш, як справжню тваринки чи хоча б м´яку іграшку. Краще вже м´яку іграшку....
Но пазлы хорошо занимают. Мне в детстве очень нравились. А сейчас детям только айфон подавай
постою_послушаю• 28 декабря 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
А что, героя целиком дарить?
Дюагональ• 28 декабря 2023
мало кто из детей любит пазлы, и на 1000 это обычно с ними много мороки-многие взрослые мучаются их собирать не то что дети
Ответ дляХвець-тець
Чому айфон?
Я вам навела приклад чому моїй доньці, їй 9.5 не сподобалось би. Бо пазли склав і дихай на них, щоб не розсипались або взагалі все руйнуй. З ними не можливо комунікувати. краще вже м´яку іграшку героя.
А доньки замовлення на новий рік - це власний чемодан для подорожей.
Чарівне зіллячко• 28 декабря 2023
Как просто покупка - да. Как подарок, подарок - нет. Если чисто презент, то нормально.
Хвець-тець• 28 декабря 2023
Ответ дляir.zhuck
Чому айфон?
Мне не нравились и игрушки. А пазл занимал хорошо, потом можно его много раз раскладывать и складывать.
Вам!
Переключіться на дитину! Невже в 10 років вам дитина не сказала чітко що хоче в подарунок?
Підіть в магазин разом з дитиною і купіть, що вона хоче! Тільки перед цим оголосіть чітку суму.
Вже з 3-х років ми могли іти в іграшковий магазин і донька вибирала що хоче з ціною, наприклад з двох цифр або з ціною в три цифри, де перша 1 або 2. Кожного разу була своя сума, та що я була готова викласти на на подарунок доньці. Тому я чітко знаю, що донька більше зрадіє ракеті м´якій Джавеліні або м´якій бавовнятці або гусаку бойовому ніж пазлу з ними....
Мастер Пис• 28 декабря 2023
Якщо це єдиний подарунок - не сподобалося б. Якщо додатковий і в сім´ї з дитиною проводять час (тобто не спихнуть просто дитині самій займатися, а запропонують разом) - то норм
Пекельнi Борошна
• 28 декабря 2023
Ответ дляir.zhuck
Вам!
У мене соц опитування. Опис ваших методів виховання мене не цікавить)
Я скажу більше. Ваші діти цікавлять тільки вас)
Пекельнi Борошна
• 28 декабря 2023
Ответ дляir.zhuck
Скажу вам ще більше - ваше соцопитування нікого не цікавить
Саме тому ви дали відповідь на три листа))☺️
Ні, але мої діти не можуть собі придумати подарунки, кажуть подаруйте просто гроші, але хай будуть у вас. Хотіли б донати в ігри, але ми забороняємо, або якісь мізерні донати дозволяємо робити. Маленький 7 років попросив ще один лазерний меч.
Не голосувала, бо не знаю ваших можливостей.
Якщо ви у скруті, не сумуйте, дитина в такому віці повинна вже зрозуміти.
Якщо нормальні мат можливості, але даруєте пазли, то це примітивний подарунок.
Якщо в дитини все є, і їй байдуже дорогий подарунок чи ні, головне якась миттєва емоція, то тим більше вам нема причини грузитись.
Минулого року донька попросила шкарпетки з приколами. Я вибрала купу різних, це теж примітивно, але їй сподобалось, принесло радість.