Пекельнi Борошна• 28 декабря 2023
Ваші діти зраділи б такому подарунку?
Пазл на 1000шт з улюблений героєм.
10 років
Результат:
вже голосів:
69 (51.88%)
Засмутилися б (чому?)
28 (21.05%)
Не знаю
21 (15.79%)
Тиц
15 (11.28%)
Зраділи б
Просто красавица• 28 декабря 2023
Моя дочка в 10 років не має терпіння збирати великі пазли. Максимум на 500 шт і то збирали разом два тижні.
Млинці зі смайликом• 28 декабря 2023
Засмутились би, бо пазли не збирають. Це ж все залежить від вподобань дитини. Форум наврядчи допоможе.
Млинці зі смайликом• 28 декабря 2023
Ответ дляХвець-тець
Но пазлы хорошо занимают. Мне в детстве очень нравились. А сейчас детям только айфон подавай
Всі різні, і справа не в айфонах. Моя донька не любить пазли, але читає книги, на всі свята я додаю до подарунка, або основний - книгу. В колі її спілкування поки вона одна ’читаюча’.
Якби пазл був додатком до подарунку, то хай би був. І то на 1000 валявся би.
В якості основного подарунку не підійшли би ті пазли.
Мій би син дуже засмутився, що не отримав нормального подарунку.
Який там улюблений герой в 10 років. Герой чого?
У мого сина в 10 років були улюблені футболісти, ніяких мультиків та фільмів не дивився.