Катастрофа• 28 декабря 2023
Какое меню будет у вас на новогоднем столе?
Цукрові вишні• 28 декабря 2023
Самі будемо робити роли, або салат як роли.
ще зроблю салат із свіжих овочів з сиром (дуже смачний і готується просто, але чомусь роблю його тільки на свята).
Сину (13) зроблю салат з крабовими паличками.
Планую спекти торт-мурашник - давно просить. Якщо полінуюсь, то зроблю желейний. Ми вдвох. А, і шампанське, звичайно
Тихомандражная• 28 декабря 2023
Ответ дляНесу пургу
просто ляжете спать? поджарить картошечки уже вкусно! в свижине попросить нарезку 100 грамм колбасы ( да, они меня за это ненавидят..переживут!) и салатик с пекинкой и чем-то еще поставить. Пепси по акции в атб сейчас, 2 л. нормально )
Вообще,это заблуждение что на праздник много денег надо .
Тут женщина фото показывала ,печёная картошка а духовке ,килька , сало и ещё какая-то зелень но так же красиво и аппетитно она презентацию сделала ! Прям захотелось мне на следующий день тоже такое приготовить
Садоводница• 28 декабря 2023
Ответ дляВишневий цвіт
она практически такая и есть
безвкусная )) либо мы не ценители
А я подумала, что подделка. Слегка уловимый ореховый привкус,это то что я смогла распробовать.
Мішечок щастя• 28 декабря 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Ну вы хоть бутылочку шампанского организуйте себе, и нарезку какую-то. А то совсем грустно будет(
не пью((
из_под_тишка• 28 декабря 2023
Ответ дляМішечок щастя
не пью((
Из всего написанного мной вас только алкоголь зацепил? Б/а возьмите, или сок, или что вы там любите. Порадуйте себя
маска Ілона• 28 декабря 2023
Ответ для12 галюцинаций
Дівчата, хто як робить крабовий салат? Кукурудза, яйця, крабові палички, що ще крім цього додаєте?
Я ще огірок кришу.
12 галюцинаций• 28 декабря 2023
Ответ дляЩа как дам
А що це по вашому? Чи стравою можна назвати тільки ту їжу, яка містить авокадолососі? Так не їсть це дитина. Чи його залишити голодним на Новий рік, бо його смакові вподобання не відповідають вашим уявленням про ’святковий стіл’?
Маячня якась.
Для мене хліб теплий із сільпо зерновий з маслом-екстаз смаку. Чоловіку дуже смачно і без мамла, просто цей хліб.
Ща как дам• 28 декабря 2023
Ответ для12 галюцинаций
І я про те.
Смачно, це коли до смаку, а не щось екзотично-делікатесне.
В мене кум (заможна людина, навіть по міркам порадниці) аж дрижіть за олією, яка в мене залишається після приготування томатів конфі. Найщасливіший він тоді, коли я ставлю перед ним нарізаний бородинський хліб і повну піалу цієї олії. Макає хліб і кайфує.
Маленьке таке щастя у людини)))
12 галюцинаций• 28 декабря 2023
Ответ дляЩа как дам
І я про те.
Маленьке таке щастя у людини)))
У мене теж були заможні знайомі, але їх батьки з села, тому виросли на простій їжі, відповідно сало, картопля і прості страви з печі найсмачніші.
Пустощі-веселощі• 28 декабря 2023
Крабовый салат
Оливье
Мясо-по французски
Крученики
Рис с мясом
Селедка без шубы
Заверну пару лавашей с разными начинками
еще дочь сказала торт будет Чаривниця
Оливье
Мясо-по французски
Крученики
Рис с мясом
Селедка без шубы
еще дочь сказала торт будет Чаривниця
Покорительная• 28 декабря 2023
Ответ дляMaBka
Картопля по-селянськи,
М´ясо по-французьки,
Салат з крабовими,
Шуба,
Смажена риба,
Багет з ікрою,
Багет з червоною рибою,
Брускети з печінкою тріски,
Шарики з тунцем
Куплю ще готові якісь котлети в Новусі
М´ясо по-французьки,
Салат з крабовими,
Шуба,
Смажена риба,
Багет з ікрою,
Багет з червоною рибою,
Брускети з печінкою тріски,
Шарики з тунцем
Куплю ще готові якісь котлети в Новусі
Класс! Прям все, что я люблю!
Мизимец• 28 декабря 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Роскажіть, де ви берете свіжі овочі взимку смачні? Помідори ну просто ніякі, огірки тільки запах мають, на смак такі ж ніякі.
Мизимец• 28 декабря 2023
Ответ дляТихомандражная
Ну если до вас это редкостный деликатес то конечно выглядит волшебно:)) в обычных семьях это простая еда на каждый день:)) а на праздник хочется того, что не могут себе позволить в обычный
Мрію про космос• 28 декабря 2023
Ответ дляir.zhuck
А ви вночі сильно багато їсте?
А солодке бо діти є.
М´яса не має, бо вегетаріанці.
А солодке бо діти є.
М´яса не має, бо вегетаріанці.
А детям мясо?
Байрактара• 28 декабря 2023
А я дівчата подумала , якщо зробити по рецепту що давали вище ( маринований язик) просто відварну яловичину ?
Ответ дляir.zhuck
Новий рік - це не тільки їжа. А більшість їй так багато уваги приділяє.
У нас все буде просто.
Вареники з картоплею, як гаряче. Салат з пекінської капусти сиру та кукурудзи як свіже. Салат з буряка і грецьких горіхів. Фрукти мандаринки, хурма. Цукерки штук 20 різних видів. Шоколадні фігурки. Малиновий чай. І виноград морожений домашній (як морозиво).
Все
Тут і наїстися і переїсти. І стіл повний. Більше і не треба.
Можливо навіть вареники замінено на піцу з грибами. Це якщо буде.
У нас все буде просто.
Все
А если у меня пица и вареники- блюдо на будни ? Как и пекинка с кукурузой.
Ответ дляОгірок та Помідорчик
1. Шляпки грибів з фаршем і сиром
2. Короп запечений
3. Олів´є
5. Утка копчена
6. Бутери - багет, творожний сир, авокадо, червона риба, ікра
7. Слоєне тісто або тарталетки (крабові, огірок, яйце, майонез, сирок?)
8. Салат - зелень, черрі, сир фета, курка, оливки чорні, фіолет.цибуля, соус теріяки+гірчиця
9. Печінкові рулети
10. Запечена свинина
11. Оливки-гриби- лимон
12. Язик солений
2. Короп запечений
3. Олів´є
5. Утка копчена
9. Печінкові рулети
10. Запечена свинина
11. Оливки-гриби- лимон
12. Язик солений
Язык сами солите ?
ХикориДикори• 28 декабря 2023
Ответ дляФизрукая
Битое стекло, из пакетиков и фрукты добавлю. Для белой непрозрачной основы возьму пакетики ванильного пудинга.
Можно молоко обычное взять с желатином и немного сахара.
ХикориДикори• 28 декабря 2023
Ответ дляСтатус Ква
Я делала на днях желе из мандарин. Вкусно
Можно рецепт?
Дайте подумать• 28 декабря 2023
Ответ дляЛЮБА
Картошка по эстонски, отбивные с ананасами , салат с креветками , на сладкое испеку рулеты бисквитные ,крем маскарпоне + ягоды малины или голубики (замороженные , слегка карамелизую ). Игристое и рулеты на ночь . Ужин как обычно .
Как Вы по-эстонски делаете? Так чтоб вкусно) какие продукты берёте?
Хвильоватиша• 28 декабря 2023
Ножки кролика, курица, 3 салата, икра из печёных баклажанов, сырная нарезка, ассорти из фруктов, торт, шампанское
Тишком_нишком• 28 декабря 2023
Ответ дляЩа как дам
Ну дитині подобається. Попросив. Чому б ні?
В мене син, взагалі, їсть лише дуже прості страви, які в місцеві поняття: ’на свята’ не вписуються: пюре, котлети, курячі нагетси, спагетті...
О, в мене теж син (один з трьох дітей)любить просте, картошку, салат, і ніякого м´яса чи риби. Правда, олів´є їсть.
Тишком_нишком• 28 декабря 2023
Ответ дляЩа как дам
Маячня якась.
Мої хлопці ще люблять намазку на бутери таку - тертий сирок плавлений з яйцями вареними і майонезом, часник
Тишком_нишком• 28 декабря 2023
Ответ дляТоска в носках
Зробіть бите скло. Желе різні кольори залити окремо. ( Води наполовину менше ніж вказано на упаковці) після застигання нарізати кубиками . Розкласти в стаканчики або викласти у форму.
Желатин залити водою, щоб набух.
Потім розтопити , але не кип´ятити - Додати у сметану або йогурт. Залити порізані кубиками желе. Поставити в холодильник для застигання.
Таке має вийти як на Фото з інтернету
Желатин залити водою, щоб набух.
Таке має вийти як на Фото з інтернету
Класне, в мене завжди терпіння не вистачає, тож виходить суміш з розводами, але смачна.
А я нівроку• 28 декабря 2023
Ответ для12 галюцинаций
Плавл.сырки
Тишком_нишком• 28 декабря 2023
Ответ для12 галюцинаций
Роблю рідко, колись добавляла капусті, можна пекінку, він сочний тоді.