Если примут этот закон, то что планируете делать?Списки туда подаёт работодатель?
Чашечка кофе• 28 декабря 2023
Знов за рибу гроші...
Почитайте закон та проєкт змін до законів... там написано для кого во буде обов´язковим
Чашечка кофе• 28 декабря 2023
Ответ дляYeva-c21c
Як мінімум обмежить свободу пересування
Чашечка кофе• 28 декабря 2023
Ответ дляРешка7777
Сократили , мало там специальностей
И смысл в ваших. Интерпрмтациях сейчас
Там все дуже зрозуміло написано. Хто, коли і де
Ответ дляYeva-c21c
Может кто то по теме поста напишет?
Жінки, які придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком і закінчили заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти та здобули медичну або фармацевтичну спеціальність, підлягають взяттю на військовий облік військовозобов’язаних.
Жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку, затвердженому Міністерством оборони України, та придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком, крім зазначених в абзаці першому цієї частини, беруться на військовий облік військовозобов’язаних за їх бажанням.
ЗА ЇХ БАЖАННЯМ
Ответ дляNadiaaaa
ЗА ЇХ БАЖАННЯМ
О! Я теж читала це, думала я десь щось пропустила
Чашечка кофе• 28 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Это до середины января все продлится? Эти темы ? Гадания,, и т д
👀👀👀
Поки гроші за ці теми будуть платити
Чашечка кофе• 28 декабря 2023
Ответ дляYeva-c21c
Поняла, спасибо за ответ по теме.
Самій було важко знайти і почитати?