Стрекоза любви• 28 декабря 2023

Яке питання в мобілізації для вас є найбільш чутливим?

Це лише мої власні думки. Сьогодні в Україні система управління зустрічається з викликами, з якими вона не може впоратися. І вона колапсує.
Найбільш болісне питання для мене в мобілізації полягає у справедливості.
Всі розуміють: діти чиновників, самі чиновники, артисти, якась виконавча влада, звичайні чоловіки закордоном у яких було 2-5 тисяч$….або батьки інваліди.Якщо влада знайде, як реалізувати цю соціальну справедливість і почне мобілізовувати людей зі списку вище, то можливо цей виклик буде подоланий.
Павела• 28 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Нет.Вы не совсем верно поняли смысл её постов про военных.
Она скорее злорадствует над хлеборобами и оправдывает совковых военных.которые ухвйдокали с политиками армию.строя дачки и получая от московии няшки и позже пенсии.
Так же(нет на скринах) она называла украинских срочников.которых послали совковые генералы в афган убийцами афганского народа. Это мрак просто
Не знают как уже обгадить Украину
Зрозуміло
виктория7аас• 28 декабря 2023
Ответ дляklaraneill
Вопрос другой, решит ли участие этих пары десятков тысяч человек проблемы на фронте? Вопрос риторический, вспомните, чего добились мясные штурмы ЧВК...
нет мобилизация не решит все эти псевдоминистры обороны и псевдогенералы обладают слабыми теоретическими знаниями а если б читали фундаментальные труды по стратегии то и результаты были б другие вот что писал еще вовремя 1 мировой генерал Свечин о мобилизации во время войны мобилизация должна быть перманентной, но исключительно деликатной, так как она подрывает тылы и разрушает промышленный потенциал, выбивая рабочих с заводов. И может принести больше вреда, чем пользы..к тому же чем воевать Вот США выделили пакет на 250 млн Какая либо техника отсутствует только боеприпасы. Ни артиллерия ни бронетехника не поставляетсяЭтот пакет последний в этом году ,дальнейшее выделение зависит от конгресса.

Это остаток от выделенных средств ещё год назад когда у демократов было в конгрессе большинство.Вопрос а гроши где?! Без денег никак нельзя. ВСУ начнут расползаться. Начнут грабить под выкрики ’мы вас захищаем!’Украине нужны деньги на пенсии, социалку и госуправление. министр финансовсказал, что на это нужно 36 миллиардов долларов от Запада срочно.
Это не считая расходов на инфраструктуру, мобилизацию, войну и т.д. Там другой счет .Вообще интересные вещи сказал министр финансов Марченко и добавил министр Свириденко Цитирую. Только на данный момент У,краине нужна внешняя помощь в размере 37 млрд долл. на пенсии 10млн. пенсов, зарплаты 1,5 млн учителей, 500 тыс гос чин и.т.д. И это только на социалку. А денег нет вообще ни на что, а надо ещё и на войну. Долги опять же, которые под 200 млрд. И на этом фоне 250 млн. в железе, это как в реку плюнуть. Р.с. Некоторые цифры меня заинтересовали .Взглянула на рашку Оказалось там что учителей 1,25 миллиона, против украинских 1.5 а госслужащих, считая муниципальных - 1,2. против 500 тыс украинскихЭто при текущей разнице в численности наличного населения, по самым осторожным оценкам, раз в пять не удивлюсь, если в свой час окажется, что бюджеты именно на эту списочную численность учителей и чиновников Украина всю дорогу получала и слуги народа с чавканьем осваивали. Под самую бледную тень надежды продлить такой гешефт хотя бы еще на полгода мотивы нахватать на убой очередные полмиллиона становятся даже не то чтобы яснее, а как-​то многограннее, что ли.
katenka_• 28 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
Давайте без давайте. Если бы мы знали, что все мы не люди, а ’мобилизационный ресурс’, мясо пушечное, безправное, то как-то по другому бы жили до этого момента.
Все желающие вперед ’на нУль’ независимо от пола.
Давайте без вперед на ноль
Душа Лисиці• 28 декабря 2023
Ответ дляSonne8752
Кого ещё знаете, поделитесь?
Трое детей, вместо спокойного выезда заграницу, ушел на фронт и уволился с такой должности. Это действительно мужской поступок.
Партія ЄС - Олег Барна, наприклад. Мав 3 групу інвалідності, але пішов добровольцем. Загинув за день до свого дня народження.
Juliana R• 28 декабря 2023
Питання ,чому в 45 військові,які не були на війні,вже на пенсії,і займаються фоп-ами,а наш двірник пройшовши місяць навчання в 55 попер на фронт на нуль.Теж саме стосується доблесну поліцію.

Чому моя сусідка повинна вити за чоловіком,якій на війні,і до цього вони Бог зна скільки чекали на дітей,дочекалися на двійню,і він воює,а батько трьох дітей вільно їздить туди-сюди?

Я вже не кажу про депутатів і т.п.
SolgAvA• 28 декабря 2023
Ответ длянюшка2015
Бідні як завжди крайні.
хуйло теж сказав що треба боротися у рашці з бідними.
Тобто бідні в них йдуть вбиваються в Україні за гроші, а нас утилізувати будуть безкоштовно.
Ось воно, велике перезавантаження.
В минулому році добивали блекаутом підприємства. У цьому знищувати будуть вже іншим шляхом, разом із людьми. Класний задум.
Наприклад, чи транспортні підприємства не є стратегічними об´єктами тепер?
natlem• 28 декабря 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Мені подобається у цьому плані відношення Ізраїлю до якого віку призивають
А мені дуже подобається лицемірство на Порадниці: в темах про с...кс у всіх 50-річні ще ого-го і можуть по 5 раз за раз. В темах про мобілізацію ці самі 50-річні ’старі діди з купою вікових хвороб’.
Павела• 28 декабря 2023
Ответ дляnatlem
Лицемірство воно таке. Ті що закордоном чи в яких чоловікам/синам не загрожує мобілізація також більше за всіх кричать про перемогу і всіх на фронт.
Чашечка кофе• 28 декабря 2023
Ответ дляnatlem
Як в тому анекдоті про сусіда та його коханку. Говоріть і ви
Svetyashik• 28 декабря 2023
Ответ длячаревна
И не факт, что после того как пойдут депутаты или их дети на фронт, туда пойдёт народ. Это отмазка и перевод стрелок, чтоб оправдать чвое нежелание идти воевать. Чего я, а не Коля
Это да. Настоящая причина другая. Те кто прячется признает, что считает, что ему простому человеку даже при смене власти не особо что-то угрожает. А по уровню коррупции и отсутствия свобод в Украине даже уже хуже становится. Или надеятся попав в окупацию свалить отсюда в Европу. Для многих не такая уж между нами и росией разница чтоб за это воевать. Видят что в окупации люди живут и выезжаю. И не всех там буряти понасиловали, авось пронесет. Хотя я пару реальных историй слышала -жесть. Вот и все. Но многие боятся себе в этом признаться. Логика простая, люди хотят жить. Это не значит что человек ждун или за росию, просто, он хотел бы быть в Украине, но с жизнью расстать за это не готов. А если Зе еще хуже сделает, то многие скоро начнут ждать освобождения от его власти. Человек может любить Родину, но ненавидеть власть и то что она тварит.
SolgAvA• 28 декабря 2023
зараз переписуюсь з бувшою колегою, Зебубона дуже любить як свого земляка, то вони з чоловіком в перші дні в Німеччину поіхали. Оба сидять на соціалі. Людина за кордони 91 року, хоча читаю та моніторить всі новини, ну і традиційно- Зеленський ні в чому не винен, то все оточенні.
baluevadara• 28 декабря 2023
Ответ дляtanya_217
Людей, які мають ПМЖ за кордоном Україна не викулупає примусово вмирати, як би не хотіла і не старалася.
Знайомий 27 років поїхав 23.02.22 саме через розуміння, що у випадку майбутньої війни він ласий шматок: здоровий, служив, ідеально знає англійську, тому його обов´язково захоче держава засунути на першу лінію оборони.
Він до кінця війни не повернеться, а у випадку, якщо Україна введе якісь санкції для тих, хто не повернувся під час війни, не повернеться ніколи.
Друзі поїхали у 2015 в Британію, зараз уже давно маючи там ПМЖ не переоформилюють паспорти і вже точно не поїде чоловік захищати Україну, бо як не буде України, то їм жаль але вони нічого не втратять.
Ще один знайомий виїхав влітку 22, як студент іноземного ВУЗу, в Україні майна не має тільки маму 50+, він айтішник і має хорошу ЗП за кордоном. Якщо України не стане, мама виїде до нього але він назад точно не поїде.
Кілька родин із чоловіками виїхали закордон і вже мають нормальні роботи всі, крім тих хто в Німеччині, от вони ще надіються, що війна закінчиться і вони повернуться, якщо не буде санкцій до них.

Із усіх, хто тут залишився люди сидять виключно через розуміння, що не мають можливості вижити і достатньо заробляти для життя закордоном але якщо в Україні настане ще гірша ситуація і за кордоном при тому вийде таке само бідне але безпечне життя, то іще частина людей виїде з України, щоб ніколи не повертатися.
А є ще ті у кого не має зв´язків дати взятку і поїхати
Vika26• 28 декабря 2023
Проти примусової мобілізації. Те, що відбувається зараз і відбуватиметься в найближчий час - повернення до кріпацтва, геноцид українського населення.
SolgAvA• 28 декабря 2023
Ответ дляVika26
зе обіцяв другий Ізраіль ще до початку бойні? Так.
Тільки ми не зоавсім розуміли що малось на увазі.
Хочуть з нас бойцовських псів зробити. Будемо боронити все, що розпродали західним друзям.
Миззери• 28 декабря 2023
Ответ дляMellisa
С одной стороны, ну взять тех депутатов , да из их детей - ну пусть там тысяча наберется, ну максимум - две - кардинально не решит проблему нехватки ресурсов. Но людям да, будет спокойнее. Хотя мобилизация депутатов в принципе невозможна, так как это госуправление. Не может страна оставаться без них. Мобилизовать этих - выбрать новых - затраты на выборы и снова 450 депутатов). А вот показательная мобилизация их детей и других «неприкосновенных» личностей, спокойствия обществу точно добавила бы). Хотя проблему бы не решила.
Ну вы даете) вы бы сознательно своего ребенка модлилизировали ?если есть все возможности этого избежать
katenka_• 28 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
Вы исписались, отдохните, ваши комментарии становятся слишком шаблонными
AnnaOst• 28 декабря 2023
Сам факт примусової мобілізації і обмеження свободи пересування у 21 столітті це дикість. А в законах цих нових вражає те що їх чи ідіоти писали, чи цинічна сволота, яка людей тримає за ідіотів.
Kalinaira• 28 декабря 2023
Ответ дляПавела
Ну тут и тетки такие же.
Alena.i• 28 декабря 2023
Бісить саме несправедливість, чому чиновники їх діти та родичі поза гри, а їх маєтки мають захищати звичайні люди. Чому не мобілізують поліцію, СБУ, багато військових (дійсно військових з досвідом і освітою) тепленько сидять в тилу, чому корупціонери в шоколаді, ніякого покарання. Чому батько двох дітей має йти на війну, а трьох ні?
tanya_217• 28 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
По-перше, я не знаю, скільки їх кількісно. Можливо набагато більше. Пишуть, що наразі близько 600 тисяч чоловіків зареєстровані закордоном. І так, звичайно допоможе. Люди потрібні. І якщо якийсь звичайний умовний Коля розуміє, що в окопі він і «син Верещучки», то є розуміння, що ризики однакові у всіх. А не так, що Коля воює ДЛЯ «сина Верещучки», який потім рано чи пізно повернеться закордону і пожне лаври Перемоги.
За час війни виїхали 8 млн із яких 2 млн це чоловіки 18-60
Елена1265• 28 декабря 2023
То, что это все принудительно. А мы свободные люди
Natal_ka91• 28 декабря 2023
Мене теж бісить ця несправедливість
Чому 95 квартал недоторканий і вільно гастролює?
Чому дітки депутатів завчасно вивезені за кордон, а нас заспокоювали? Їм ніхто не заблокує карти чи відмовить у наданні послуг
Чому не урівняють тоді всіх чоловіків - багатодітні недоторкані, можуть вільно виїжджати, жити на соціалі, а батько 2х чи інвалід має йти на фронт?
Всі ці питання риторичні, бо справедливості в нашій країні хз коли бути
Teonaa• 28 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
Хто має пиляти гіляку, на які сидить? Немає соціальної справедливості, не було і не буде, нажаль. Ще більше виїдуть, вивезуть, сховають. Я не розумію механізму як можна примусити баХатих воювати.
А НЕбагатих як можна примусити?
Я взагалі не розумію як будь кого примусити. Навіть знайти не просто, при бажанні сховатися🤷‍♀️нє?
tremiz• 28 декабря 2023
Для меня это куча военных которые ушли на пенсию в 45 лет, военные которые работают гос.аппаратах и которых можно заменить гражданскими. Знаете сколько кадровиков, финансистов, ресурсников в форме. Но они все неприкасаемые. Была бы тема с анонимами, рассказала бы больше...
Shoosha• 28 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Мені здається, що українці не такі вже й «терпіли». Дві революції про це говорять. Я впевнена, що механізм, як заставити забезпечених воювати є. Але тут питання чи є політична воля на це?
Революции были организованы.
Blacky_Mik• 28 декабря 2023
Навіщо ці теми? Розганяти кремлівські методички про всепропало? Он АннаОст вже договорилася до ручки - не треба нам держави, обійдемося. І аж четверо сердечок у підтримку кремлівського наративу.

Всі розумні розуміють, що ситуація є безпрецедентною і ніяких схожих паралелей ні з Югославією, ні з Ізраїлем не проведеш. У 21 столітті на європейську цивілізовану країну напав скажений велетенський монстр. Ми не азіати і не африканці, де через молоде суспільство вічно тліють військові конфлікти. Ми старе суспільство у демографічній дупі - і ми європейське, освічене, цивілізоване суспільство (так, європейське, бо корупції і в італіях повно, у нас це дещо по-іншому через навчену безпорадність більшої частини громадян). Ми всі тут думали, що такий жах, як у Другу світову, в наш час не є можливим. Ми розніжені цивілізацією, ми не можемо збагнути - а як це, в окоп? А я ж не хочу. Що значить ’треба’, мені ж не треба? Колосальна ментальна різниця з тими, котрих гнали в окопи 80 років тому. Тоді йшли, зараз вже не розуміють, навіщо це робити.
Ми в безпрецедентних умовах, щ раз. Відповіді, як правильно, нема. Нас хочуть знищити, і перш ніж взятися за фізичну анігіляцію, нас довгий час позбавляли ідентичності - ситуація складна. І через позбавлення ідентичності для багатьох Україна не є цінністю, їм будь-де добре.
Все погано. Як все вирішиться, невідомо.
Але оці балачки по сто тем без відповідей - це прогрів публіки московитськими ляльководами. Вчергове. Не ведіться, а?:(
автор Стрекоза любви • 28 декабря 2023
Ответ дляnatlem
Ахха:) Оце ви примітили 👍
Svetyashik• 28 декабря 2023
Наверное самое ужасное в этой всей мобилизации - это билет в один конец. Быть может если б человек понимал, что например служит пол года, потом обязательных 3 мес отпуска и так 3 цикла. После которых полная демобилизация (дальше исключительно по желанию) и возможность выезжать. Хоть какой-то свет в конце тоннеля. При этом норм зарплата, экипировка, подготовка, льготы. За счет большей мотивации можно было б получить больше желающих. Ну как-то так. Это так наброски. Главное - свет в конце тоннеля. Нужна надежда. Ненормально, что из окопов выход только на тот свет или в инвалидную коляску.
Атланта• 28 декабря 2023
Ответ дляЧашечка кофе
І сильно в окопі треба буде 50 річний дід з купою вікових хвороб? Ні. Як би ви спілкувалися з військовими, то чудово знали б їх відношення до таких вікових солдатів.
В западных изданиях писали, что средний возраст украинских солдат 40+ это плохой показатель. Намного старше, чем в рашке. Это я к чему. Если у нас старших мужчин больше, чем молодых, то какое там может быть отношение.
nikiya• 28 декабря 2023
Я одного не розумію, зараз і президент і парламент з однієї політичної сили, за яку проголосувало 70+% населення. Всі зараз називають діючу владу злочинною. Як це? У нас були вільні вибори… на несвободу і утискання зараз може жалітися лише чверть порохоботів.