Не кую, не мелю• 28 декабря 2023

Дуже інтимне питання

З юності у мене малі статеві губи дуже різного розміру.
Ця асиметрія ніколи не заважала, не було ніяких комплексів, не впливала на статеве життя. Але я розуміла, що у всіх інших явно не так само )

Оскільки інших жінок голими я бачила не так багато, а в порно всі з ідеальними вагінами ) то прийшла питати у вас.
Які у вас малі статеві губи?
Результат:
вже голосів: 108
49 (45.37%) Різного розміру
43 (39.81%) Однакові
16 (14.81%) Не розумію про що ви
ПробілНеПрацює• 28 декабря 2023
Ответ дляЛепешечка
А чего вы к дочке в трусы заглядываете?
до певного віку ’заглядала’, бо мали деякі жіночі проблеми. і свічки доводилося ставити

ПробілНеПрацює• 28 декабря 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
А вот реально интересно, как это даже случайно можно увидеть? Ведь, простите, ноги надо прям раздвинуть. Моя без трусов не ходит просто так
знаєте, коли вони дійсно різного розміру, то нічого розставляти не треба...
Аноним с кешбеком• 28 декабря 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Аа, поняла. У подруги так. Висит сильно, даже большие губы не помогают. Это жёсткая проблема с подбором белья, та и так дискомфорт. До вавок натирает
Укр_жіночка• 28 декабря 2023
Ответ дляMarmu
а ви пропонуєте всім на пластику йти?
Ну если бы у меня висело как у обезьяны. То я бы сделала. А вы ходите и дальше
Укр_жіночка• 28 декабря 2023
Ответ дляСтрахованная
Чоловікам якось байдуже
Да прям уж
Marmu• 28 декабря 2023
Ответ дляУкр_жіночка
а ви до чого тут? люди без вас розберуться
язззззь!!!• 28 декабря 2023
А фото де, як можна голосувати .