Просто сімейна звичка.
Олів´є/щуба у нас повсякденний салат. І вночі нам не хочеться істи.
Єдине, що торт печу сама на новий рік. Це традиція. зараз донька підросла - будемо вдвох.
Ну м´ясо запечемо. Зробимо грецький салат до м´яса. Для вечері в самий раз.
Опівночі просто фрукти/желе/тортик. Конкурси, перегляд кіно.
Першого на сніданок планується шаурма з запеченого м´яса, на обід чоловік зварить борщ. Вечерю, першого ще не планували.
І якось нормально нам за 20 років.
А є ще такі?
І якось нормально нам за 20 років.
А є ще такі?
Там-тарарам• 28 декабря 2023
Багато людей накриває стіл на святкову вечерю і вночі теж не їдять...
Ответ дляЛеди_Мэри
Отож. В мене в сім´ї обов´язково було олів´є і далі по списку. Чоловік декілька років бунтував. Пішла до свекрухи за порадою. І мені сподобалася порада: ’ А ось першого нехай синочок мій і готує’)))
У мене чоловік і без нового року вчорашнє не їсть. Хі ба що із запеченого м´яса шаурму зробити.
у меня в детстве на НГ было много всего. Обязательно холодец, буженина, торт, оливье, шуба, еврейский, маслины, икра, грибы мариновали...
Я бы с удовольствием это всё наготовила, но времени не хватит.
Поросенка• 28 декабря 2023
Ответ дляГлас_Народа
Не пойму чего все вообще носятся с этим новым годом? У нас обычный ужин и все спят. Утром на работу всегда,а не только в этот раз. Да и первого я свежее готовлю. У нас вчерашнее не едят,не то что прошлогоднее))))
А у нас едят даже то, что приготовлено три дня назад
Запасная спина• 28 декабря 2023
У меня денег нет на стол.Пюре,гомилки,шуба.Десерта нет,на шампанское тоже уже не хватит.
Ответ дляVitamina1407
Нащо треба щоб стіл ломився? Придумали ці традиції ,залякали людей що якщо не буде багатий стіл то рік буде г*****, от і повелося людство. Купляють нові речі на святкування ,готують наче хочуть все місто пригостити ,потім їдять те тиждень. А гроші витратили купу,так як і планувалося у деяких людей які займаються таким маркетингом.
От да. Я пам´ятаю, новий рік, який був в електричці без іжі. Але той рік виявився напррочуд продуктивним. І тоді я замислилася щодо традицій.
Говорю відверто• 28 декабря 2023
Конечно есть.
Мы, например, не едим в повседневной жизни салаты с майонезом. Поэтому для меня «стол ломится» именно на НГ и есть ощущение праздника. Обычный обед/ужин у нас каждый день.
Скіфська пектораль• 28 декабря 2023
У нас уже этот период минимализма прошел, хочу много наших салатов и угощений, буду готовить в этом году. Живу не в Украине, местная еда надоела донельзя
Патріотка з дивану• 28 декабря 2023
Я вообще несколько лет подряд сплю в новый год. Поужинала часов в 7 как обычно, да и все.
Гостра на язик• 28 декабря 2023
Мы когда сами с мужем праздновали, вообще особо не готовили, бутерброды с икрой, сыры, рыбка красная, салат легкий. Пару раз доставку с ресторанов заказывали. В этом году, родители придут, придется им холодец, шубу и оливье делать
Патріотка з дивану• 28 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
без фейерверков сейчас спать хорошо. только огорчает причина их отмены.
Да уж, хотела бы я проснуться от фейерверков, как в старые добрые....
волосатое стекло• 28 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Шампанське і суші.
Мій ідеальний новий рік. Але чоловік щоразу рубає салати 😅
Ms. Скромность• 28 декабря 2023
Аналогічно. Ніяких тазів з п´ятьма видами салатів. Качечка, салат з листячком, з не буденного - вино і сири.
Зубачистка• 28 декабря 2023
Замовимо для дітей суші, для мене хачапурі та хінкалі. І з донькою спечемо Наполеон. Все.
Ворожу на каві• 28 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Прикольно. А я оце подумала про мариновані грибочки. Давно не їла
в прошлом году почти так же было) греческий салат, нарезка сыр-мясо-колбаса и пицца) раньше с кумовьями встречали НГ, то чуть больше готовили, но не намного
Розумна Губка• 28 декабря 2023
Взагалі не люблю календарні свята, типу хочеш-не хочеш, а повинен. Яке з того свято, якщо потрібно два дні до того готувати чи немає настрою на те все?
Буде звичайна вечеря, хіба що салат зроблю такий, що рідко готую.
Зубачистка• 28 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
купила коржи на наполеон. заварю крем и перемажу.
пару салатов. голодные не будем.
А що це за коржі? Десь замовляєте?
Шалена красуня• 28 декабря 2023
Ответ дляЗапасная спина
Как же так( Грустно слышать, что кто-то не может себе позволить шампанское на Новый год(
Запасная спина• 28 декабря 2023
Ответ дляШалена красуня
Влезла в кредитку в начале войны.Сейчас с премии и большая часть ЗП ее погасила.Теперь до конца месяца очень грустно все.