Соображалочка• 28 декабря 2023
Як думаєте хто кого покинув перший?
Результат:
вже голосів:
10 (76.92%)
Вова Остапчук
3 (23.08%)
Христя Горняк
Чорт і Шо• 28 декабря 2023
Якщо чесно, я думаю, що це карма для Христі- вона думала що ось з нею такого точно не буде, і він буде з нею зовсім інший ніж з екс дружиною, а по факту він яким був гнілим таким і залишився.А от цю його молоду дівчину дійсно жаль, бо вона ще дитина, а такі як він не змінюютья
Дайте подумать• 28 декабря 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну там жінкі гнилі, а не він) що одна, що інша
Прикуси Язика• 28 декабря 2023
Ответ дляДайте подумать
Откуда такие глубокие познания его личной жизни?Первая рассказывала про вторую,что та была любовницей Шуфрича.