Витворунка• 28 декабря 2023
Ви б змінили роботу в такій ситуації?
Я карʼєристка. Досягатор. Локомотив.
Останні роки тільки керівні посади.
Війна- все змінила. Знайшла роботу не керівна посада, але міжнародна компанія і зарплата більша ніж я отримувала до цього.
Працюю майже рік. І щаслива що не треба бігти кудись, вирішувати щось. Розслабилася я конкретно.
Добре окрепла на цьому місці. Мене поважають, цінують, преміюють.
Я не загружена роботою, багато делегувала і в принципі лайт режим.
І от почала думати, що мені пора рости знову, але у цій компанії це не можливо, бо мій ріст це релокація, якої я не хочу.
Можливо шукати щось ?
Чи вже в кінці кінців заспокоїтися і релаксувати?
Дякую
Останні роки тільки керівні посади.
Можливо шукати щось ?
Дякую
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляБурундучиха
Ок.
Якщо ви така прямая і конкретна: змінювати спокійну високооплачувану роботу у міжнародній компанії на керівну нервову, менше оплачувану - безглуздо з усіх позицій
Але я ніде не писала менщеоплачувану зараз. Я собі думаю що звісно більшу хочаб 500-700. Можливо б я рухала при таких умовах. На меншу звісно ж ні.
Вибачте мабуть не правильно десь висловилася
Чебураха з перцем• 28 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Просто зазвичай кар´єристки це жінкі без сім´ї, які заповнюють своє життя тим, чим можуть. Це не те щоб стереотип, це просто реалії життя мабуть) В вашій ситуації я б мабуть вже релаксувала, вам ганятись нема за чим вже, собі ви все довели вже і знаєте ціну) але у кожного свій характер.
У Вас это стеретип.
Я отличаюсь от автора только тем, что я сама по себе не карьеристка.
Я не рвалась на руководящую должность.
Просто я могу, я умею, я запускаю огромные проекты с 0 в свое сфере, я фандрайзер.
У меня есть семья и 8ми летний младший ребенок.
В отличии от автора- я сейчас релаксую ибо за...ся уже и не хочу менять должность .
Я не рвалась на руководящую должность.
мегамоСГ• 28 декабря 2023
я б на вашому місці якийсь свій бізнес спробувала, якщо часу вдосталь. такий який можна через інтрнет/інстаграм реалізувати - там вам і результати будуть, і місце роботи не змінювати
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
У Вас это стеретип.
Я не рвалась на руководящую должность.
А я не зай…ся) я трохи сумую за тим станом і тим трешняком)
Чемна панночка• 28 декабря 2023
автор, я Вас розумію, правда я пішла в маленьку компанію на керівну посаду. Вони в шоці від результатів, вони стільки ніколи не заробляли. А я втомилася їх пушити, ну не можуть вони, навіть коли ’біжуть’, не наздоганяють як я ’йду’.
Завтра мій останній робочий день, через тиждень на нову роботу.
Так там буде стресс, багато роботи, але зо мені робити, якщо я ловлю кайф від цього? Я люблю пишатися своїми проєктами, я люблю результат, а вони маленькі, вони інші. Я власниці про заробіток, а вона мені про свого собаку ...
Чебураха з перцем• 28 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Обдумайте все и решайте сами для себя.
Я запустила 4й проект в этом году и все... я хочу выдохнуть..
А в 24 мне еще 6 )))
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ длямегамоСГ
Це взагалі не моє. Я ніколи не розуміла бізнес на 4-5К,якщо ці гроші можна заробляти працюючи на дядю і не хвилюватися і не паритися.
Не всі хочуть бути бізнесменами.
Плюс у мене не питання у грошах, у мене є пасивний дохід.
Питання у реалізації
Не всі хочуть бути бізнесменами.
Питання у реалізації
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляЧемна панночка
Я у дуже вуликів компанії, роблю круті проекти, дуже результативно.
Але! Ловлю себе на думці, що я завжди працювала на власників, а тут купа директорів Над мною. І мої ідеї по розвитку -тупо підуть на корню(
От саме це мене демотивує)
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Обдумайте все и решайте сами для себя.
А в 24 мне еще 6 )))
Дякую велике.
Мабуть у нас різні проекти. Бо я не видохнулася. Мені 42🙃
Любительница• 28 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Дякую, але насправді я колись була засновницею Ліги українських жінок бізнесвумен. ( у своєму місті) І повірте зараз жінки навчилися знаходити баланс.це трошки застарілий стереотип.
Автор. Я за движ. Все равно рано или поздно нутро возьмет свое.
Но условия могут быть не такими оптималтными.
Не виправдовуюсь• 28 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Просто серед ваших знайомих не виявилось чоловіків
мертвых???
Чемна панночка• 28 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
знаєте, я не погоджуюсь. в мене в оточенні всі у яких ок з кар´єрою, то ОК з сім´єю. Такі є, але їх %, мені здається, менший, ніж в загальній масі.
Успішні люди притягують, вони цікаві, вони організовані, зазвичай таргани не лізуть з вух. У мене в оточенні 2 дівчини без сім´ї, перша з дуже специфічним характером, яка з усіма свариться весь час, вона гарний спеціаліст, але з цієї причини і кар´єру не зробила. А друга розвелась з чоловіком, тому зо були фінансові проблеми, тобто (це якраз в корону перед війною), він заробляв 20, утримував її, дитину і її маму (мама ще молода, без пенсії), грошей не вистачало, вони часто сварилися, вона на роботу йти не хотіла (5 років дитині, в садочку, мама на підхваті), заставила його знайти другу роботу, потім пилила, що він їй з дитиною не допомагає, він і не витримав і пішов.
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляЛюбительница
Дякую
Чебураха з перцем• 28 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Дякую велике.
Все мы разные)
Я работаю в сфере НКО и ’це дуже весело та эмоційно)’
Не виправдовуюсь• 28 декабря 2023
Ответ дляТанцепесенная
Справжніх
так все справжни уже на кладбищах- пойдите погуляйте- очень быстро возвращает в реальность бытия
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Я желаю Вам удачи в любом Вашем решении.
Успехов Вам!
Дякую
Міс Всесвіт• 28 декабря 2023
Ответ дляMarmu
скажіть, будь ласка, а ви взагалі спроможні вести бесіди без упоминання чоловіків? чи ви вважаєте, що вони пупи землі?
А ви вмієте читати більше одного повідомлення? Чи вас так чоловіки образили, що ви від обурення не можете далі читати?
Мамкиня доця• 28 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Носій пісюна це ще не чоловік, іноді це просто носій пісюна, який користується тільки їм - сциться. Не дай Боже таких усім
Чому такий стереотип? Може, вони вміють аналізувати і співставляти те, що бачать з тим, що чують?
Слобожаночка• 28 декабря 2023
Какая зарплата сейчас? Какую вы хотите найти? Если вы столь успешны, то вам должны и так предлагать работу лучше время от времени. Я лично не особо карьеристка, но по деньгам и должности все время росла вверх. Есть меньший ребенок школьник, старший уже большой, но тоже хочет общения, муж тоже
Міс Всесвіт• 28 декабря 2023
Ответ дляМамкиня доця
А може просто ссуться
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляСлобожаночка
Не суть у зарплаті, суть у розвитку.
Якщо я ніде не розміщаю резюме, переїхала у інше місто з початком війни, і змінила повністю сферу….
Мені нічого не пропонують вже більше року. Ніхто нічого не пропонує.
Аналогічно. Один в один. Теж керівна посада, і теж війна все забрала.
зараз в іншому місці. Не кервник, але зарплата вище, ніж була. Тепер я просто кафую без стресів та гонок. У мене з´явився час на себе. Керівником уже побула. Тепер всім говорю, що з Ланоса пересіла в Лексус. Тільки Ланос був моїм і потрібно було робити все, щоб він іхав, і щоб пасари щомісяця були задоволені і іхали в комфортних умовах.
Зараз мене катають в Лексусі і за мій комфорт думають інші.
Шукаю трусики• 28 декабря 2023
Автор, скільки Вам років? Я +- в подібній ситуації, та ще і зп замала для моєї посади в компанії, де я працюю. І так і хочеться рипнутись...але мені 48..
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляШукаю трусики
Мені 42.
В шоколаде• 28 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
От саме це мене демотивує)
Это вы выдвигали ’гениальную’ Идею сократить людей и сэкономить компании 10 тыс долларов?
Шукаю трусики• 28 декабря 2023
42 це як раз ще вік для маневрів. Я б на Вашому місці продивлялась вакансії не поспішаючи. Можливо після декількох співбесід Вы зрозумієте, що потрібно цінувати те, що ж, а можливо і навпаки.