Shokolad55• 28 декабря 2023

Потрібно хто розбирається у законі, чи можна встановити батьківство, якщо

Якщо у чоловіка є дитина, але воне з ним не проживає і мати не вписувала батька у свідоцтво бо проживали не офіційно у шлюбі і вона оформлювала мати одиначку. Як можна чи ніяк без її згоди встановити батьківство офіційно і зробити нове свідоцтво? Не компетентних одразу прошу проходити повз.
vinika• 28 декабря 2023
Вы ж не будете воровать ребенка для днк теста?

Olya-6c17• 28 декабря 2023
Можно
автор Shokolad55 • 28 декабря 2023
Ответ дляOlya-6c17
Можно
Как?
автор Shokolad55 • 28 декабря 2023
Ответ дляvinika
Не будем, что с ним потом делать🤔😄куда нести
Olya-6c17• 28 декабря 2023
Ответ дляShokolad55
Как?
Звертайтесь до юриста в вашому місті він вам все зробить
Piracanta• 28 декабря 2023
Це третя дитина у цього чоловіка? Чи навіщо йому знадобилось встановлювати батьківство?
К.а.л.и.н.а• 28 декабря 2023
Без дозволу матері ви ніяк не візьмете матеріал для ДНК, навіть якщо візьмете якось таємно - це буде незаконно і не буде вважатися доказом.
Piracanta• 28 декабря 2023
Ответ дляOlya-6c17
Що юрист зробить без згоди матері дитини?
автор Shokolad55 • 28 декабря 2023
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Зрозуміла, дякую

Olya-6c17• 28 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
Це не місце для таких питань. Любий закон можна обійти .Тому я кажу звернутись до профі а не тут питати
автор Shokolad55 • 28 декабря 2023
Ответ дляOlya-6c17
Якщо хтось знає як, напишіть в приват. Батько спілкується з дитиною і вона знає батька, в гості приїздила, просто вона не на нього записана
Olya-6c17• 28 декабря 2023
Суд вам допоможе
Се ля ві• 28 декабря 2023
Позовна заява до суду щодо встановлення батьківства
Натусик_13• 29 декабря 2023
Ответ дляСе ля ві
Без згоди матері ніяк взагалі. Я знаю точно. Якщо б батько допомагав весь час , то думаю оформила б мати. А то , мабуть про дитину згадав лише після 2022 року , тому що виїхати захотілось , я матір тут розумію. Зараз оформить і шукай вітра в полі, а їй думай, як потім дитину прописувати без батька, чи інші питання, чи вивезти після війни.
Натусик_13• 29 декабря 2023
Ответ дляСе ля ві
Це у випадку, якщо матір хоче встановити батьківство, а навпаки воно не працює
Се ля ві• 29 декабря 2023
Ответ дляНатусик_13
Пред´явити позовну заяву про визнання батьківства вправі один з батьків дитини. Найчастіше це робить мати, але при певних обставинах позов може бути пред´явлений і батьком дитини, наприклад якщо мати перешкоджає подачі спільної заяви про визнання батьківства.
Се ля ві• 29 декабря 2023
Ответ дляНатусик_13
Натусик_13• 29 декабря 2023
Ответ дляСе ля ві
Теоретично так, практично це буде тягнутися роками і да, як писали вище, ДНК експертиза без згоди матері неможлива
Се ля ві• 29 декабря 2023
Ответ дляНатусик_13
Можлива. По Ухвалі суду.

Натусик_13• 29 декабря 2023
Ответ дляСе ля ві
Можлива. По Ухвалі суду.
Подається апеляція, не явились і так до скону .