Копуша• 28 декабря 2023
Пшоно. Якщо довше стоїть, гірчить?
Маю хатинку в далекому селі, приїхала трохи відпочити, син сумку з продуктами не взяв, а лиш лоток з яйцями. магазин далеко, поїдемо завтра і то ввечері. Знайшла банку з пшоном, привозила роки 2 тому, уху варили, чи можу я його зварити? Чи не гірчитиме? Мусимо докантувати до вечора. Олія, цукор, сіль, яйця, мука є)))))
КокошинЭль• 28 декабря 2023
Его можно замочить в горячей воде, но не кипятке. Тогда это масло, которого сверху накапливается и горчит, немного смывается с зернышек и каша норм получается
ПотеряласЯ Я...• 28 декабря 2023
Почитайте як варити. Там якось треба наче першу води зливати. Точно не знаю, але сподіваюсь вам Гугл допоможе.
Копуша
• 28 декабря 2023
Ответ длямаска Ілона
Краще млинці зробити
Зроблю, я вже думала, мід ще є. Є сусіди, декілька людей старших, куплю завтра картоплю і молоко в них.
Омлетик• 28 декабря 2023
Я всегда, когда варю пшено, первую воду сливаю, иначе мне горчит. Пшено мою, заливаю водой большим количеством, когда закипит - буквально пару минут проварить, чтобы оно не раскрылось, воду сливаю, потом заливаю кипятком и варю до готовности.
Копуша
• 28 декабря 2023
Ответ дляОмлетик
Скільки часу воно вариться?
СережкинаЯ• 28 декабря 2023
Залийте холодною водою, доведіть до кипіння, пару хв прокипить, а тоді гарно промийте і варіть до готовності, не гірчитиме
Омлетик• 28 декабря 2023
Ответ дляКопуша
Скільки часу воно вариться?
Довольно быстро. Зависит от того, какая плита и объем кастрюли, но не дольше гречки или риса.