Як міряти?• 28 декабря 2023

Філе оселедця чи оселедець: для шуби що краще?

Чи відрізняється по смаку?
Kika-6655• 28 декабря 2023
Ничем
тянитолкайка• 28 декабря 2023
Матиас
Треба ось так• 28 декабря 2023
Нічим
Кісточок не буде))
Дюйм оф о4ка• 28 декабря 2023
Лучше обычную сельдь, хоть и не люблю её разбирать. Из филе слишком малосольная вышла, даже не особо слышно то филе было
Инич• 28 декабря 2023
Мені більш філе подобається. Не чистити, кісточки не вишкрябувати. І немає оцього дуже ’рибного’ присмаку оселедця.
Сладкий лимончик• 28 декабря 2023
Отличается, целая селедка вкусней однозначно, чем в банках. Лучше матиас брать на шубу.
Гага Газу• 28 декабря 2023
Вкуснее целая.
автор Як міряти? • 28 декабря 2023
Ответ дляСладкий лимончик
В матіаса кісточок не більше? Чистити його не важко?
Стрекозей• 28 декабря 2023
Мне матиас не нравится, беру норвен.
НеКонец-Света• 28 декабря 2023
Ответ дляЯк міряти?
Возьмите в сильпл маленькую норвежскую, идеально
Смурфетта• 28 декабря 2023
Якось передачу дивилась, розказували, що в оселедець, який продається гарненькими шматочками додають хімію, яка розчиняє кістки. Завжди з цілого роблю. Нагадали, треба купити)))
Майданщица• 28 декабря 2023
Саме в салат купую звичайний цілий. Але частенько попадається засолений з размороженої риби, то такий не смачний. Якщо засолений свіжий оселедець, то супер. Матіас, як на мене, дуже ніжний для салату. Люболю його їсти окремо.
ТочноБудет• 28 декабря 2023
я предпочитаю филе
никакой возни и нету привкуса,который мне не нравится в целой сельди
Масяня Я• 29 декабря 2023
Ответ дляСмурфетта
Що ж це за хімія має бути щоб навіть кісточки розчиняла ? Шок-контент якійсь
КрестьянинДиор• 29 декабря 2023
Мені більш філе подобається
Анти-анонім• 29 декабря 2023
Зараз моє улюблене філе оселедця zigmas, Литва виробник. Купую в метро.
Завжди смачний, раніше наші купувала, то по-різному бувало якесь жовте попадалось
Марфа Українівна• 29 декабря 2023
І так, і так смачно. Головне, щоб та сільодка не смердюча і нормально засолена